Здорове харчування для Вашого улюбленця

НАТУРАЛЬНИЙ
ПРОДУКТ
РОЗРОБКА ФОРМУЛИ КОРМУ
В США
ВИГОТОВЛЕНО З ТУРБОТОЮ ПРО ВАШИХ
УЛЮБЛЕНЦІВ В УКРАЇНI

Натуральне харчування

Як і Ви, ми любимо своїх улюбленців та піклуємося про здорове харчування, ось чому ми створили Сухий корм Ройчер. Нині наша компанія має досвід і всі необхідні технологічні умови для того, аби бути поза конкуренцією. Вся продукція розроблена з урахуванням потреб у годівлі кішок і собак різного віку, на всіх етапах розвитку тварин. З упевненістю можна сказати, що наші примхливі улюбленці варті турботи від Ройчер®, адже це ім’я заслуговує на довіру, розробляючи якісне, індивідуальне годування для братів наших менших.

Детальніше про корм

вліво потягни вправо

РОЙЧЕР™ Курка з овочами та рисом

Консервований корм преміум-класу для дорослих собак будь-яких порід.

РОЙЧЕР™ Кролик з овочами та рисом

Консервований корм преміум-класу для дорослих собак будь-яких порід.

РОЙЧЕР™ Яловичина з овочами та перловкою

Консервований корм преміум-класу для дорослих собак будь-яких порід.

РОЙЧЕР™ Рубець з овочами та рисом

Консервований корм преміум-класу для дорослих собак будь-яких порід.

РОЙЧЕР™ Яловичина з овочами та рисом

Консервированный корм премиум-класса для взрослых собак любых пород.

Профілактика зубного нальоту

Форма і текстура зерна сприяє очищенню зубів - це натуральне харчування без додавання етоксіквіна, штучних ароматизаторів.

Здорова шкіра і блискуча шерсть

Ми вивели оптимальну формулу для правильного балансу жирних кислот Омега-6 і Омега-3, які підтримують шкіру і шерсть в здоровому стані.

Міцні сустави

Вся лінійка кормів для собак містить Глюкозамін і Хондроітин, необхідні собаці для збереження здорових суглобових хрящів і блокування шкідливих ензимів.

Сухий корм Ройчер® виготовляють в Україні з натуральних компонентів за відпрацьованими багатьма роками формулами, що розроблені американськими фахівцями з області годівлі домашніх тварин. Нині наша корпорація має досвід і всі необхідні технологічні умови для того, аби бути поза конкуренцією. Вся продукція розроблена з урахуванням потреб у годівлі котiв і собак різного віку на усіх етапах розвитку тварин. З упевненістю можна сказати, що наші примхливі улюбленці варті турботи від Ройчер®, адже це ім’я заслуговує на довіру, розробляючи якісне, індивідуальне годування для братів наших менших.

Детальніше про компанію Ройчер