01 Опис 02 Складові 03 Мінерали і вітаміни

Курка з овочами та рисом

Нежирне м’ясо птиці та такі цінні субпродукти як серце, нирки та печінка, суміш натуральних овочів, найкращий рис та олія — це повнораціонне харчування, що легко засвоюється організмом собак. Корм містить до 80% м’яса курки та курячих субпродуктів, що свідчить про відмінну якість корму Ройчер™. Завдяки додаванню рослинної олії холодного віджиму Ваш улюбленець отримує життєво необхідні ненасичені жирні кислоти. Суміш овочів містить поживні складники, у тому числі вітаміни та мінерали у складі спеціально адаптованого для собак вітамінно-мінерального комплексу, що гарантує Вашому улюбленцю блискучу шерсть та міцне здоров’я.

Рекомендована норма годування

При середній активності собаки становить з розрахунку 525 г (1 банка) на 15 кг маси тіла тварини.

Склад

Сирий протеїн – 12%; жир – 5%; сира зола – 2,3%; сира клітковина – 0,24%; вологість – 70%.

Складові

Куряче м’ясо та курячі м’ясні субпродукти, суміш овочів (морква, кабачки, цибуля), рис необроблений, олія, вітамінно-мінеральна суміш, адаптована для собак.

Профілактика зубного нальоту

Запобігають ожирінню

Здорова шкіра і блискуча шерсть

Американська формула корму

Рекомендації

Фактична потреба у харчуванні залежить від маси тварини та її фізіологічної активності, пори року та місця утримання. Тому кількість їжі регулюйте в залежності від потреби Вашої собаки. Корм, що залишився у банці, перекладіть у скляну ємність, закрийте та зберігайте у холодильнику. Корм бажано давати кімнатної температури, тому, за деякий час до наступного годування, дістаньте його з холодильника.

Вітаміни

Вітамін А – 1100 МО; вітамін D3 – 150 МО; вітамін Е – 10 мг.; цинк – 10 мг.; йод – 1,0 мг.; міді сульфат – 1,4 мг.