Здорове харчування для Вашого улюбленця

НАТУРАЛЬНИЙ
ПРОДУКТ
РОЗРОБКА ФОРМУЛИ КОРМУ
В США
ВИГОТОВЛЕНО З ТУРБОТОЮ ПРО ВАШИХ
УЛЮБЛЕНЦІВ В УКРАЇНI

Натуральне харчування

Як і Ви, ми любимо своїх улюбленців та піклуємося про здорове харчування, ось чому ми створили Сухий корм Ройчер. Нині наша компанія має досвід і всі необхідні технологічні умови для того, аби бути поза конкуренцією. Вся продукція розроблена з урахуванням потреб у годівлі кішок і собак різного віку, на всіх етапах розвитку тварин. З упевненістю можна сказати, що наші примхливі улюбленці варті турботи від Ройчер®, адже це ім’я заслуговує на довіру, розробляючи якісне, індивідуальне годування для братів наших менших.

Детальніше про корм

вліво потягни вправо

РОЙЧЕР™ Щоденний для собак

Формула розроблена для того, аби виключно відповідати усім необхідним нормам годівлі дорослих собак з середньою фізичною активністю. Такий корм відмінно підходить для собак домашнього утримання, й для тих, що мешкають на свіжому повітрі (за винятком зимових місяців).

РОЙЧЕР™ Для активних собак

Корм «Ройчер»™ для активних собак був спеціально розроблений для атлетично розвинених дорослих собак з помірною або підвищеною фізичною активністю. Даний корм ідеально підходить як для мисливських і службових порід, так і для собак, що живуть і у зимовий період зовні будівлі.

РОЙЧЕР™ Для Цуценят малих та середніх порід

Формула являє собою збалансоване і повноцінне харчування, яке спеціально розроблене для задоволення потреб швидко зростаючого організму цуценят в перший рік життя.

РОЙЧЕР™ Для Цуценят великих порід

Формула являє собою збалансоване і повноцінне харчування, яке спеціально розроблене для задоволення потреб швидко зростаючого організму цуценят в перший рік життя.

РОЙЧЕР™ Брiдер

Брідер виготовлений спеціально для підтримки витривалості та здоров’я активних собак та цуценят, що утримуються в умовах розплідника, оскільки корм розроблявся для великої групи порід службових собак.

РОЙЧЕР™ Стандарт для собак

Даний корм ідеально підходить для собак, що мешкають як всередині, так і зовні будівлі (за винятком зимових місяців).

РОЙЧЕР™ Ягня з Рисом

Ройчер™ Ягня з Рисом це повноцінна дієта. Нізкопротеїнова формула з малим вмістом жирів розроблена дієтологами для того, щоб повністю задовольняти харчові потреби собак схильних до повноти або тих, що ведуть малорухомий спосіб життя. Корм також призначений для собак з чутливим травленням, схильних до алергії.

РОЙЧЕР™ Кролик з Рисом

Ройчер™ Кролик з Рисом — це натуральне збалансоване харчування. Низькопротеїнова формула з малим вмістом жирів розроблена ветеринарами дієтологами для того, щоб повністю задовольняти харчові потреби собак схильних до повноти або тих, що ведуть малорухомий спосіб життя. У складі корму відсутня пшениця, соя і курка — найбільш поширені джерела білка, що викликають алергічні реакції в організмі собаки.

РОЙЧЕР™ Качка та картопля

Ройчер™ Качка та Картопля — це натуральне збалансоване харчування. Низькопротеїнова формула з малим вмістом жирів розроблена ветеринарами-дієтологами для того, щоб повністю задовольняти харчові потреби схильних до повноти або таких собак, що ведуть малорухомий спосіб життя. У складі корму відсутні зернові та курка — найбільш поширені джерела білка, що викликають алергічні реакції в організмі собаки.

Профілактика зубного нальоту

Форма і текстура зерна сприяє очищенню зубів - це натуральне харчування без додавання етоксіквіна, штучних ароматизаторів.

Здорова шкіра і блискуча шерсть

Ми вивели оптимальну формулу для правильного балансу жирних кислот Омега-6 і Омега-3, які підтримують шкіру і шерсть в здоровому стані.

Міцні сустави

Вся лінійка кормів для собак містить Глюкозамін і Хондроітин, необхідні собаці для збереження здорових суглобових хрящів і блокування шкідливих ензимів.

Сухий корм Ройчер® виготовляють в Україні з натуральних компонентів за відпрацьованими багатьма роками формулами, що розроблені американськими фахівцями з області годівлі домашніх тварин. Нині наша корпорація має досвід і всі необхідні технологічні умови для того, аби бути поза конкуренцією. Вся продукція розроблена з урахуванням потреб у годівлі котiв і собак різного віку на усіх етапах розвитку тварин. З упевненістю можна сказати, що наші примхливі улюбленці варті турботи від Ройчер®, адже це ім’я заслуговує на довіру, розробляючи якісне, індивідуальне годування для братів наших менших.

Детальніше про компанію Ройчер