Новини Ройчер

Міжнародна Ветеринарна Конференція

newsph

15-16 червня 2017 року на факультеті ветеринарної медицини та біотехнологій пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної ветеринарної медицини та тваринництва».

Детальніше

Міжнародна науково-практична конференція

newsph

Наша компанія виступила генеральним спонсором Міжнародної науково-практичної конференції присвяченій відомому діячеві ветеринарної медицини Півдня України, професору Валентину Атамас. Конференція проходила в стінах ветеринарній клініці факультету ветеринарії Одеського державного університету.

Детальніше

Благодійний Ярмарок в Одесі

newsph

На запрошення керівництва Одеського державного аграрного університету та ряду благодійних організацій міста Одеси взяли участь в благодійному ярмарку.

Детальніше

Велосотка Одеса 2019

newsph

Наша команда в черговий раз взяла участь в традиційному Одеському велопробігу

6 квітня 2019 року - Традиційне міжнародне велораллі 100 кілометрів по Поясу Слави за 10 годин

Детальніше

Виставка

newsph

Чудова виставка у Києві дала можливість представити українцям наш новий продукт. Чому дуже раді й ми, й багато відвідувачів виставки.

Акція

newsph

З метою підтримки вітчизняних заводчиків, торгова марка Ройчер оголошує акцію. Спеціальна пропозиція для розплідників і притулків: при поверненні 20-ти порожніх мішків з-під корму нашої торгової марки, Ви отримуєте 1 мішок корму безкоштовно. Термін дії акції з 14 березня по 30 червня 2019 року.

Детальніше

Скідка 50 грн

newsph

В кінці літа в Одесі проходить Міжнародна виставка собак. Щасливчики, яким вдасться отримати дисконтну картку, можуть купити будь-який мішок корму нашої торгової марки зі значною знижкою - 50 грн. Отримати знижку ви можете в будь-якому з магазинів-партнерів, пред'явивши картку продавцю. Одна картка дає знижку на 1 мішок корму. Після покупки картка залишається в магазині. Всі картки будуть дійсні до 30 листопада 2017 року включно. Адреси магазинів-партнерів можно подивитись, натиснув Подробнее.

Детальніше

Виставка

newsph

Чудова виставка в Києві дала можливість представити українцям наш новий продукт. Чому дуже раді і ми, і багато відвідувачів виставки.

Притулок

newsph

До виходу котячої лінійки залишилося зовсім недовго. І якість продукту задовольнить навіть найвибагливіших заводчиків. А поки що вихованці з притулку Кошкін Дім вже спробували наш корм і залишились задоволені й ситі.

Трагедія на півдні одеської області

newsph

У районному центрі півдня нашої області сталася трагедія - було масово знищено безпритульних собак, але особлива трагедія - у деяких з них були цуценята. Небайдужі люди підібрали їх - понад 30 маленьких цуценят, а відома зоозахисниця, засновниця притулку "Кошкин Дом", наш давній друг Тетяна Кузикова організувала доставку тварин в Одесу, в свій притулок для собак, який вже довгий час є підшефним для нашої компанії.

Випробування

newsph

Перед тим, як вийти на ринок, наші корми проходять ряд випробувань на лабораторних тваринах Одеського аграрного університету.