Статтi

Курка або Куряча борошно. В чому різниця?

Час від часу мусується тема безпеки продуктів харчування для тварин, і природно, у багатьох людей виникають резонні побоювання. Власники домашніх тварин хочуть в результаті купувати якісну їжу для підтримки тварин здоровими і міцними. Власники домашніх тварин стали більше турбуватися про інгредієнти, які використовуються для виробництва кормів. Це правда, що з негідних, неякісних інгредієнтів виходить неякісний продукт, тому тільки якісні інгредієнти необхідні для приготування смачної їжі. Власники домашніх тварин стали більш обізнаними в розмаїтті інгредієнтів в кормі для своїх вихованців. Проте, з'явилося безліч неправильних уявлень.

Наприклад, курка вважається багатьма власниками домашніх тварин в якості чудового інгредієнта для курячої борошна. Чи так це? Давайте розберемося в чому різниця, що таке курятина і м'ясо-кісткове куряча мука. Визначення курятини, за даними Американської Асоціації з контролю за продуктами харчування (AAFCO), описує її як чисту комбінацію м'якоті і шкіри с / або без кісток, отриманої з частин або цілих курячих туш, виключаючи пір'я, голови, лапки і нутрощі. Куряча м'ясо-кісткове борошно, згідно AAFCO, являє собою суху речовину, отриманий з комбінації власне м'якоті і шкіри з або без супутніх кісток, отриманих з цілих тушок курки, виключаючи пір'я, голови, ноги і нутрощі. Курка, по суті, в процесі дегідратації подрібнюється, відбувається змішування всього, включаючи м'язи, шкіру і кістки. Вміст води становить в середньому близько 70%, а також 18% білка і 5% жиру. Тепер візьміть цю мелену курку і ретельно висушіть її до рівня вологості 10%. Вміст білка становить тепер 65%, а рівень жиру - 12%. Все це називається м'ясо-кісткове борошно.

Багато власників домашніх тварин вважають, що курятина є чудовим інгредієнтом курячої борошна. Здавалося б логічним, що годування домашньої тварини цільної, що не видозміненій курятиною було б оптимальним варіантом. Це дало б власнику відчуття, що домашня тварина їсть людську їжу. Однак, ці інгредієнти складають тільки частину корми.

Давайте розглянемо процес виробництва корму для домашніх тварин. Як правило, всі інгредієнти (м'ясо, зерно, вітаміни і мінерали) змішуються разом і проходять через машину, звану екструдером. Екструдер готує суміш, додаючи пар і воду. В результаті виходить знайома гранула, виходить з екструдера і згодом висушена. Жир додається після сушки. Той же процес застосовується для виготовлення багатьох зернових сніданків. Кінцевий продукт має рівень вологості близько 10% - це значно відрізняється від вологості 70% в курятині.

Обробка курятини разом з іншими інгредієнтами, по суті, перетворює її в курячу борошно. Проте, є деякі характеристики курки, які роблять її менш «гнучкою» для використання в якості інгредієнта в порівнянні з курячої борошном. Високий вміст вологи в курці обмежує кількість, яке може бути залишено в готової продукції. Курка зазвичай зберігається в замороженому стані, щоб звести до мінімуму зростання мікроорганізмів. Заморожена курка відтає і перетворюється в суспензію перед додаванням в суміш. З іншого боку, куряча борошно може використовуватися в приготуванні корму на рівні, набагато перевищує власне курятину. Крім того, така ж кількість курячої борошна забезпечує приблизно в 4-5 разів більше поживних речовин, ніж той же вага курки через відмінності у вологості. Наприклад, 100 фунтів (45кг) курячої борошна забезпечують 65 фунтів (29кг) білка, а 100 фунтів (45кг) курки забезпечують тільки 18 фунтів (8 кг) білка. Таким чином, продукт з куркою в якості основного інгредієнта може складати 20% в кінцевому продукті, що забезпечує 3,6% білка. Куряча борошно при 20% вмісті забезпечує 13% білка. Максимальне включення курячої борошна в кінцевому продукті може бути значно більше, ніж для курки.

Припустимо, що корм для собак (Продукт А) має рівень білка 28%. Куряча борошно є основним інгредієнтом, складаючи 25% корму. Припустимо, що Продукт B містить 28% білка і курятину в якості основного інгредієнта. Отже, куряча мука повинна бути додана в тій же кількості, що і курятина в Продукті B, для забезпечення такого ж кількості білка з курки, щоб воно дорівнювало Продукту A. Наприклад, в Продукті А міститься 25% курячої борошна, яка буде дорівнює змістом в Продукті B, де в складі 20% курки і 20% курячої борошна.

Один продукт може містити курячу борошно в якості основного інгредієнта, а інший може містити курку. Майже напевно продукт з курячої борошном вносить більший внесок в загальний білок, ніж курятина. Обидва забезпечують однаковий профіль амінокислот і білка.

Отже, чи є перевага з курятиною? Чи є це по суті критерієм якості?

Є хороші постачальники курки, які забезпечують хороший, чистий продукт, який не містить зайвих кісток або жирів. Крім того, хороший постачальник збереже курку від псування і позбавить її від патогенних бактерій. Хороші постачальники курячої муки не будуть висушувати цей інгредієнт при надмірно високих температурах, що руйнує цінні амінокислоти. Хороший виробник продуктів харчування буде використовувати тільки доброякісні інгредієнти від надійних постачальників. Отже, поживні речовини з курячої борошна від хорошого постачальника будуть так само хороші, як і поживні речовини, одержувані з курятини. Крім того, існує значна різниця у вартості між цими двома інгредієнтами. Через проблеми з обробкою, курятина може коштувати на 50% більше, ніж куряча мука.

Таким чином, підбиваючи підсумки, курка і куряча борошно є однотипними інгредієнтами в кормах для домашніх тварин. Куряча борошно забезпечує більше поживних речовин (за нижчою ціною), ніж курятина. Виробники кормів для домашніх тварин повинні знайти хороших постачальників для забезпечення цих інгредієнтів і належного поводження з ними, щоб переконатися, що поживні речовини не пошкоджені. Власники домашніх тварин повинні бути утворені і досить обізнані в тому, щоб розібратися, зрозуміти і зробити кращий вибір на користь своїм тваринам.

Детальнiше

Вуглеводи

Присутній великий інтерес до вуглеводів в харчуванні домашніх тварин та й людей. Низьковуглеводні дієти стали цікавою областю для поліпшення здоров'я домашніх тварин. Проте, існує безліч помилок щодо вуглеводів. Розуміння значення вуглеводів і їх участь в раціоні дуже важливо для власників домашніх тварин, а також ще й для того, щоб вони не тільки купували продукти, які будуть корисні для їх вихованців, але і не обманювали б себе, повіривши в помилкові твердження.

За визначенням, вуглеводи - це органічні сполуки, що складаються з атомів вуглецю, водню і кисню. Вуглеводи можуть варіюватися від простих цукрів, таких як глюкоза, до складних компонентів клітковини, таких як целюлоза. Отже, термін вуглевод дуже неспецифічний і відноситься до різних сполук, які можуть не мати подібності в тому, як вони перетравлюються або метаболізуються (засвоюються) собаками і кішками.

Я дуже коротко торкнуся вуглеводів, які погано засвоюються, їх частіше називають клітковиною. Ці речовини включають целюлозу, полімер-глюкозу і з'єднання, звані геміцелюлозою, які складаються з різних сполук, таких як полімери ксилози і арабінози. Хоча ці сполуки класифікуються в цілому як вуглеводи, вони не представляють інтересу для споживачів, які шукають продукти з низьким вмістом вуглеводів. Фактично, підвищені рівні фракцій целюлози і геміцелюлози в раціоні можуть фактично допомогти забезпечити ті ж переваги для здоров'я, що і продукти з низьким вмістом вуглеводів.

Основним речовиною, що становлять інтерес у людей, хто шукає «низьковуглеводні дієтичні продукти», є крохмаль. Крохмаль міститься в різних зернових культурах, включаючи кукурудзу, пшеницю, рис, овес і ячмінь, а також в незернових інгредієнтах, таких як картопля, тапиока, горох і гарбуз. Крохмаль - це велика молекула, що складається з глюкози, як і целюлоза, за винятком того, що молекулярні зв'язки розрізняються, що і дозволяє легко перетравлювати їжу.

Кількість глюкози в крові строго регулюється. Ненормальні і нездорові речі трапляються з тваринами, коли рівень глюкози в крові стає дуже високим або дуже низьким. Певні частини тіла, такі як мозок, вимагають достатню кількість глюкози для правильного функціонування. Якщо рівень глюкози в крові падає дуже низько, то мозок не функціонує на 100%, і тварина буде демонструвати ненормальна поведінка. Низький рівень глюкози також може привести до серйозних проблем, пов'язаних з кетозом. Більшість розладів, пов'язаних з глюкозою в крові, говорять про занадто високому її рівні. Коли рівень глюкози починає рости, підшлункова залоза виділяє інсулін. Одна з функцій інсуліну полягає в тому, щоб тканини могли поглинати глюкозу. Таким чином, інсулін дозволяє тканинам отримувати джерело енергії і підтримує постійний рівень глюкози в крові. Коли рівень глюкози в крові залишається занадто високим в результаті того, що тварина їсть занадто багато їжі або споживає їжу з високим вмістом крохмалю, виділяється більше інсуліну. В результаті надлишкова глюкоза шунтируется в жирову тканину і перетворюється в жир. Якщо тварина продовжує отримувати надмірна кількість крохмалю, який підвищує рівень глюкози в крові, можуть виникнути серйозні проблеми. По-перше, постійно проводиться жирова тканина, в результаті чого тварина гладшає. По-друге, здатність підшлункової залози виробляти інсулін може бути знижена, в результаті чого тварина хворіє на діабет. По-третє, тканини організму можуть розвинути толерантність до інсуліну і стати нечутливими до гормону, що призводить до діабетичного стану. По-четверте, постійно високий рівень глюкози в крові починає вступати в реакцію з важливими білками в організмі, що перешкоджає їх нормальному функціонуванню. Багато порушень були пов'язані з цим білком, пов'язаним з глюкозою, який часто називають глікозильованого білком, - все це призводить до передчасного старіння організму серед інших проблем.

Кількість глюкози в крові строго регулюється. Ненормальні і нездорові речі трапляються з тваринами, коли рівень глюкози в крові стає дуже високим або дуже низьким. Певні частини тіла, такі як мозок, вимагають достатню кількість глюкози для правильного функціонування. Якщо рівень глюкози в крові падає дуже низько, то мозок не функціонує на 100%, і тварина буде демонструвати ненормальна поведінка. Низький рівень глюкози також може привести до серйозних проблем, пов'язаних з кетозом. Більшість розладів, пов'язаних з глюкозою в крові, говорять про занадто високому її рівні. Коли рівень глюкози починає рости, підшлункова залоза виділяє інсулін. Одна з функцій інсуліну полягає в тому, щоб тканини могли поглинати глюкозу. Таким чином, інсулін дозволяє тканинам отримувати джерело енергії і підтримує постійний рівень глюкози в крові. Коли рівень глюкози в крові залишається занадто високим в результаті того, що тварина їсть занадто багато їжі або споживає їжу з високим вмістом крохмалю, виділяється більше інсуліну. В результаті надлишкова глюкоза шунтируется в жирову тканину і перетворюється в жир. Якщо тварина продовжує отримувати надмірна кількість крохмалю, який підвищує рівень глюкози в крові, можуть виникнути серйозні проблеми. По-перше, постійно проводиться жирова тканина, в результаті чого тварина гладшає. По-друге, здатність підшлункової залози виробляти інсулін може бути знижена, в результаті чого тварина хворіє на діабет. По-третє, тканини організму можуть розвинути толерантність до інсуліну і стати нечутливими до гормону, що призводить до діабетичного стану. По-четверте, постійно високий рівень глюкози в крові починає вступати в реакцію з важливими білками в організмі, що перешкоджає їх нормальному функціонуванню. Багато порушень були пов'язані з цим білком, пов'язаним з глюкозою, який часто називають глікозильованого білком, - все це призводить до передчасного старіння організму серед інших проблем.

Кількість білка в їжі

Кількість жиру в їжі

Кількість розчинних волокон в їжі

Кількість прийомів їжі, дане тварині

Діяльність тваринного

Стадія життя тварини

Крохмаль перетравлюється в тонкому кишечнику, який також є місцем поглинання глюкози. Білок і жир уповільнюють спорожнення шлунка. Більш високий вміст білка і жиру в їжі змушує шлунок вивільняти їжу з крохмалем в тонку кишку з меншою швидкістю. Таким чином, більш повільне надходження крохмалю в тонку кишку призводить до більш повільного підвищення рівня глюкози в крові.

Розчинна клітковина може уповільнити всмоктування глюкози в крові, створивши слизову, тим самим ускладнюючи всмоктування в тонкому кишечнику. Такі інгредієнти, як м'якоть буряка, томатний жом і висівки можуть створити цей ефект. Менший обсяг їжі, яку дають тварині протягом певного часу, означає, що перетравлюється менше крохмалю, що призводить до меншого надходження глюкози в кров з більшою швидкістю в порівнянні з твариною, що споживають більший обсяг харчування. Великі і менші обсяги харчування - контролюють проблеми, пов'язані з глюкозою крові. Активні тварини вимагають більше енергії і швидше виводять глюкозу з крові, ніж неактивні.

Детальнiше

Крохмаль

Крохмаль міститься в багатьох рослинах, які використовуються у виробництві кормів для домашніх тварин. Насправді, це дуже важливий компонент, він є важливим джерелом енергії, глюкози. Крохмаль - складна речовина, що складається з довгих ланцюжків молекул глюкози. Характеристики lданних ланцюжків можуть бути особливими у різних рослин. Деякі рослини виробляють крохмаль, який також характеризується довгими прямими хімічними ланцюжками і сполуками, в той час, як існують і такі, що виробляють крохмаль, який не є прямим, але має багато «відгалужень». Ці «гілки» молекул крохмалю розташовані у вигляді безлічі кристалів. Кристали утворюють гранули, які можуть бути відносно маленькими або великими. Таким чином, крохмаль, отриманий, наприклад, на одному і тому ж заводі, може мати гранули різних розмірів, а також інший набір кристалів, ніж крохмаль, отриманий на іншому заводі. Крім того, зрілість рослини може впливати на властивості кристалів крохмалю, а також на розмір гранул. У своєму природному вигляді крохмаль не розчиняється у воді і володіє відносно низькою засвоюваністю для собак і кішок.

Ці різні характеристики крохмалю є проблему для виробників кормів для домашніх тварин. Під час виробництва сухих гранул крохмаль нагрівають в попередньому кондиціонері і потім в екструдері, що призводить до розкладання кристалів на більш дрібні ланцюжка глюкози, які стають аморфними. Крохмаль тепер розчинний у воді і вважається желатинізовані. Деякі рослини виробляють крохмаль, який легко розкладається і стає розчинним у воді, в той час, як деякі рослини виробляють крохмаль, якому потрібно більше часу і тепла для досягнення желатинизации.

Желатинізований крохмаль дуже липкий і дозволяє всім інгредієнтам, які змішуються в кормі для домашніх тварин, склеюватися і утворювати крупку. Крім того, желатинізований крохмаль може легко перетравлюватися собаками і кішками. Крохмаль, який не був оброблений, може мати значення перевариваемости, значно менші 50%, в порівнянні зі значеннями перевариваемости 90% для крохмалю, який був желатинізовані.

Крохмаль розщеплюється на глюкозу в тонкій кишці. Згодом глюкоза всмоктується в кров і метаболізується тваринам. Поживна глюкоза є важливим джерелом енергії для домашніх тварин. Це також необхідно для метаболізму жирів і білків. Були питання, що стосуються споживання дієтичного крохмалю і глікемічного індексу (GI). GI є контрольною величиною для з'їденої їжі, що включає її здатність підвищувати рівень глюкози в крові з плином часу в порівнянні зі збільшенням рівня глюкози в крові після того, як тварина споживає чисту глюкозу. Їжа, що має GI 100, здатна підвищувати рівень глюкози в крові так само, як, якби тварина споживало чисту глюкозу. Тип і кількість крохмалю в певному харчовому продукті визначає GI цього харчового продукту, а також визначає ступінь обробки, необхідну для використання дієтичного крохмалю. Крім того, фактори, що впливають на швидкість надходження їжі в тонкий кишечник, будуть впливати на шлунково-кишковий тракт. Наприклад, продукти з високим вмістом білка і жиру сповільнюють проходження їжі з шлунка в тонкий кишечник, що в кінцевому підсумку призведе до зниження значення GI. Інші фактори, такі, як метаболічна стан тварини, також будуть впливати на шлунково-кишкового тракту.

Детальнiше

Харчова алергія

Алергія в загальноприйнятому поданні - це побічні реакції, які відбуваються з тваринами і людьми при впливі певних речовин. Більшість речовин, які викликають алергію, є білками. Ці білки при впливі на імунну систему викликають побічні реакції, які призводять до свербіння і висипу, виділенням з носа, порушень травлення, рідкого стільця, запалених суглобів, млявості і т.д. Первісне вплив цих білків не викликає побічних реакцій, але при подальшій дії імунна система сприймає ці білки як загрозу життя тварини. Простіше кажучи, алергія - це результат того, що імунна система сприймає нешкідливий білок як небезпечний для життя патоген, що викликає інфекції або захворювання. Іншими словами, - серйозний випадок помилки у визначенні ідентичності.

Ці білки, що викликають алергію у домашніх тварин, можна знайти в пилку дерев або трави, суперечках цвілі, різних забруднювачі, речовинах від укусів комах і харчових продуктах. Найбільш поширеним джерелом алергії на домашніх тварин є укуси комах. Інший факт, що тільки 10% від загальної популяції домашніх тварин мають проблеми, пов'язані з алергією. Хоча одна речовина може викликати алергічну реакцію, багато хто з цих несприятливих станів викликані поєднанням першопричин. Наприклад, у собаки може з'явитися висип на шкірі навесні в результаті укусу комахи (від пилку). Якщо комаха, яке споживає ту ж саму пилок протягом іншого сезону, кусає собаку, реакція може не відбутися. Коли домашня тварина проявляє видимі алергічні реакції, то ця подія називається досягненням порогу.

Поки важко контролювати вплив алергенів і комах на тварин, власник може контролювати тип харчування, призначений для домашніх тварин. Здебільшого, контроль повинен здійснюватися за продуктами з високим вмістом білка - звичайним джерелом харчової алергії у домашніх тварин. Важливо розуміти, що імунна система реагує на дуже специфічні білки. Отже, якщо у вихованця алергія на яловичину, він не буде негативно реагувати на баранину. Якщо алергія на курку, то не буде автоматично алергії на індичку. Імунна система специфічно реагує на певні речовини. В іншому випадку серйозна алергічна реакції може статися, як у випадку з аутоімунним захворюваннями.

Аутоімунні захворювання виникають, коли імунна система знаходиться в замішанні і реагує на організм в цілому. Вовчак, деякі форми артриту, панкреатиту і багатьох інших розладів є результатом аутоімунних захворювань.

Щоб полегшити страждання вихованця від алергенів в харчових продуктах, дуже важливо визначити джерело і видалити його з раціону. Аналізи крові і шкірних покривів можуть допомогти визначити джерело проблеми. Однак зміна раціону, вивчення ознак поліпшення загального стану організму є дуже ефективним.

Найбільш поширені джерела харчових алергій для домашніх тварин були визначені в якості яловичини, сої, пшениці і молочних продуктів. Проте, у певних домашніх тварин може розвинутися алергія на певні продукти і при правильних умовах харчування. Використання нових або незвичайних інгредієнтів з високим вмістом білка зарекомендувало себе як ефективний засіб для зниження алергічних реакцій. Ці нові білки зазвичай не зустрічаються в типових кормах для домашніх тварин. Отже, імунна система не розпізнає ці нові білки як небезпечні для тваринного і не викликає побічну реакцію. Іншим типом інгредієнтів, які використовуються для гіпоалергенних харчових продуктів, є гідролізат. Ці речовини з високим вмістом білка, такі як курка, печінка, соєві боби, приготовлені в кислоті (наприклад, маринування). Після приготування в кислоті білки перетворюються в більш дрібні шматочки вихідного матеріалу, званого гідролізатами. Ці гідролізати не мають ніякої схожості з білком, з якого вони були отримані, і не викликають ніяких алергічних реакцій. Однак, гідролізат можуть бути досить дорогими у порівнянні з типовими інгредієнтами, використовуваними для приготування корму для домашніх тварин.

Хоча усунення джерела алергії, - кращий спосіб зменшити алергію, можливі також і інші зміни в харчуванні, покликані допомогти в цьому питанні. Підвищення рівня жирних кислот омега-3 має тенденцію утримувати імунну систему від «надмірної реакції» при впливі потенційного алергену. Інгредієнти, такі як куркума, елементи з клітинних стінок дріжджів, містять речовини, що володіють протизапальними властивостями, які допомагають запобігти розвитку алергічної реакції. Їжа з високим вмістом антиоксидантів важлива, тому що алергічні реакції створюють безліч вільних радикалів, які необхідно нейтралізувати, щоб запобігти пошкодженню тканин.

Таким чином, більшість тварин не страждають від алергії. Проте, полегшення для домашніх тварин, які страждають на алергію, може бути отримано частково, в наданні продуктів, які не викликають побічних реакцій. Ці продукти мають джерела білка, є новими або ніколи раніше не давалося домашній тварині на додаток до інгредієнтів, які допомагають в придушенні серйозних побічних реакцій.

Детальнiше

Ортопедичні проблеми у собак

Існують різні форми і ознаки, що вказують на ортопедичні розлади, і як факт, - утрудняє визначення самої причини. Нерідко виникають проблеми з суглобами, болі в ногах, стегнах або спині. Більшість з них виражені «м'яко», тобто виникає лише невеликий дискомфорт, в той час, як існує і більш серйозні симптоми. До собакам, генетично схильним до прояву дисплазії тазостегнового суглоба, повинні бути застосовані особливі умови утримання і харчування. Типове ортопедичне розлад зазвичай це пов'язано з поєднанням багатьох факторів. Тип і серйозність проблеми можуть відрізнятися. Зазвичай це поєднання генетики, навколишнього середовища, утримання та харчування, які і впливають на масштаб проблеми в цілому. Також можуть вплинути методи (умови розведення) на генетичну схильність в придбанні ортопедичних проблем. Наприклад, хвороба воблер залежить від генетики, без урахування дисбалансу харчування. Заводчики - селекціонери можуть варіювати (задавати) збільшення довжини вовняного покриву, що може посилити вираженість гена, що несе хвороба воблери. З іншого боку, дисплазія кісток стегна тільки помірно успадковується, тому більшість цих генів повинні бути фенотипически виражені. В процесі селекції особини можуть отримати гени, відповідальні за дисплазію тазостегнового суглоба, і цей факт проявиться не відразу ... Однак, у їх потомства вже велика ймовірність виникнення проблеми, пов'язаної з дисплазією тазостегнового суглоба, якщо цуценята, наприклад, отримають їжу або середовище проживання, відмінну від батьківської, - все це лише збільшить ймовірність прояву негативних генів.

Харчування відіграє певну роль у виникненні ортопедичних проблем у собак. Гострі ортопедичні проблеми можуть виникати тоді, коли собаки відчувають сильний дисбаланс поживних речовин. Тривалі періоди важкого дисбалансу поживних речовин можуть викликати проблеми у собак генетично схильних до ортопедичних захворювань. Так, наприклад, швидко зростаючі цуценята великих порід, яких годували надмірним кількість кальцію, відчувають проблеми з кістковою зростанням. Мінерали цинку, міді і марганцю необхідні для підтримки зростання кісток, сухожиль і зв'язок. Вважається, що швидко ростуть собаки, розвивають ортопедичні проблеми через менш оптимального відносини ваги до розміру. Ця проблема, в більшій мірі, властива для більш великих порід собак, ніж для дрібних порід. Дослідження показали, що скорочення споживання енергосодержащіх продуктів в дієті може знизити частоту виникнення ортопедичних проблем, пов'язаних з швидким зростанням організму собак. Вважається, що швидке зростання в несприятливих умовах навколишнього середовища також викличе проблеми у тварин, генетично схильних до ортопедичних порушень. Прикладом може бути швидко зростаючий щеня, генетично схильний до проблем з ногами в умовах жорсткого режиму навчання. Високий дієтичний білок ніколи не впливав на ортопедичні проблеми за умови, що профіль дієтичних амінокислот збалансований, а тварина має постійний доступ до води.

Деякі вважають, що глюкозамін і хондроитинсульфат допомагають в подоланні ортопедичних проблем. Суглоби повинні залишатися рухливими, бути міцними, м'якими і еластичними. Хрящ - свого роду тканина, яка вносять вклад в функцію суглоба. Хрящ складається з клітин і межелеточого речовини (матриці). Живильні речовини проникають в матрицю хряща, тому що вона позбавлена ??кровоносних судин, а харчування необхідно для змащення суглоба. Матриця в основному складається з колагену і глікоаміногліканов. Глікоаміноглікани дають гнучкість і міцність суглобу. Глікоаміноглікани складаються з декількох з'єднань, але найбільш поширений хондроитинсульфат. Глюкозамін є попередником хондроітінсульфата.

Таким чином, виникає питання про те, чи може глюкозамін і хондроїтин допомогти собаці запобігти або подолати проблеми з суглобами. Одні дослідження доводять, що можуть ефективно використовуватися. Інші дослідження показали, що це не допомагає ... Дійсно, з огляду на кількість факторів, включаючи генетичні та екологічні, - глюкозамін і хондроїтин, що не будуть усувати всі ортопедичні проблеми, з якими може зіткнутися собака. Однак, достатньо доказів, які б свідчили про протилежне: глюкозамін і хондроїтин можуть бути досить ефективні для полегшення деяких типів ортопедичних проблем. Крім того, не всі постачальники забезпечують високу якість глюкозаміну і хондроїтину, що впливає на результати від використання в корм цих інгредієнтів. Необхідно проводити додаткові дослідження для оцінки того, коли і як найкращим чином використовувати ці інгредієнти, і надати додаткову інформацію щодо кількості.

На закінчення необхідно відзначити, що харчування може впливати на прояв поганих генів, які можуть викликати ортопедичні розлади. Більші породи собак швидше схильні до цих проблем, ніж собаки більш дрібних порід. Харчування можна модифікувати з метою поліпшення здоров'я собак, тим самим запобігаючи у ніхм ортопедичні проблеми:

Не давати велику кількість їжі з високим вмістом дієтичної енергії

Не годувати продуктами з надмірною кількістю кальцію

Дотримуватися годування збалансованими дієтами з належною кількістю мікроелементів в хелатних формах

Корм необхідний з гарною якістю білка і збалансованими амінокислотами

Детальнiше

Ненавмисне збільшення ваги у тварин

Харчування, яке ненавмисно додає зайві кілограми

Більшість власників домашніх тварин докладають максимум зусиль для утримання своїх улюбленців здоровими і в належному вазі. Уникайте стану ожиріння у вихованців. Ну що може бути простіше ?! Однак 54% собак має надлишкову вагу або ожиріння. Ситуація неоднозначна, оскільки простежуються кілька факторів, включаючи батьківський фактор спадковості, впливає на стан екстер'єру. На допомогу власникам собак завжди прийде високопрогрессівная індустрія кормів для домашніх тварин в рішенні цієї проблеми, і з наукової точки зору допоможе власникам собак утримувати їх вихованців в належній формі. Собаки часто перегодовані, навіть коли власники намагаються налагодити правильне харчування, все одно можна примудритися і перегодувати собаку ... Крім того, підійшовши раціонально до цього питання, власники домашніх тварин можуть заощадити гроші, просто зменшивши раціон харчування свого вихованця.

Повсякденне годування

Мета кожного власника - забезпечити домашня тварина достатньою кількістю їжі для підтримки здорового стану. Для дорослої собаки це означає підтримка постійної ваги тіла. Повсякденне годування - це урівноваження споживання енергії, отриманої в результаті процесу метаболізму (ME) і тепла, отриманого в результаті обміну речовин, - ці дані опубліковані Національним дослідницькою радою (НІС). Таким чином, в Вимогах по годівлі (НІС) для собак і кішок від 2006, в узагальненому вигляді видана рекомендація (в даному випадку по годівлі собак), щоденне споживання становить від 94 до 183 ккал на 0,75 (кг) ваги. Можна, звичайно, уявити широкий діапазон вимог у змісті порід, обумовлених збереженням енергетичного обміну, а також з урахуванням будови тіла, стану шерсті і т.д.

Так як же годувати?/p>

Правила годування на мішку вказують на кількість корму (зазвичай в мірних чашках), для собак при певній вазі. Діапазон завжди розраховується з урахуванням ваги тіла тварини, відмінностей у фізичній активності, потреб серед порід за віком, статтю та метаболізму. Як наслідок, вимоги в змісті двох собак з однаковою вагою можуть значно різниться. З огляду на всі фактори, власник домашньої тварини визначає належну кількість корму в раціоні собаки. Рекомендації по годівлі в основному служать відправною точкою і керівництвом, ну а власники повинні самі вирішувати чи потрібно коригувати кількість корму для оптимального утримання тварини.

Щедрі власники

Інша проблема може виникнути, в разі, якщо власник перегодовувати вихованця, досипає «з гіркою» мірну чашку, що, відповідно, забезпечує більше споживання їжі, ніж необхідно, припустимо, на 10% більше, ніж необхідно, - це дасть збільшення ваги протягом року. Наприклад, собаці дають 10г ласощів, які мають калорійність порядку 3,200 ккал / кг, хоча цифра може здатися абсолютно нікчемною для власника, але якщо собака отримує кількість продуктів харчування, які є достатніми для забезпечення обмінних процесів, споживання таких ласощів додатково може дати надбавку у вазі близько кілограма за рік. Ця проблема може бути легко усунена шляхом обліку всіх витратних енергій тварини.

Підводячи підсумок, можна видати таку рекомендацію для власників собак - слідувати інструкції по годівлі, як єдино вірному керівництву до дії.

s
Детальнiше

Здуття шлунка

Здуття або шлунковий дивертикулит - проблема, з якою стикаються деякі власники собак. Ця проблема характеризується надмірним розширенням стінок шлунка через скупчення газів після їжі. З якоїсь причини, до кінця не зрозумілою, гази не відходять і це викликає хворобливе і потенційно небезпечне для життя стан.

Частота здуття частіше спостерігається у порід собак з широкими грудьми і відносно невеликий талією. Німецькі доги, добермани, німецькі вівчарки і боксери є прикладами порід, більш схильних до здуття. Породи з більш анатомічно пропорційними за розміром відділом грудної клітини і талії - з меншою ймовірністю стикаються з проблемою здуття.

Існують і інші фактори, які можуть збільшити ймовірність здуття шлунка. Собаки, які поглинають багато їжі за один раз і дуже швидко, більш схильні до здуття в порівнянні з собаками, яких годують невеликими порціями і протягом дня. Собаки, яких годують сухим кормом, більш схильні до здуття, ніж ті, хто раціон урізноманітнює зволоженням корму. Активність відразу після їжі також є фактором, який підкреслює можливість до здуття.

Ідеальною ситуацією для того, щоб у собаки розвинулося здуття, було б годування німецького дога, наприклад, щоденним разовим прийомом сухого корму, дозволяючи йому пити рясне кількість води, а потім дозволити собаці побігати. В ідеалі цього німецького дога слід годувати два або три рази на день. Якщо власник хоче нагодувати сухим кормом, його потрібно розмочити. Після того, як собака з'їла цей розмочений корм, їй не слід дозволяти займатися активною діяльністю протягом 30-60 хвилин.

Час від часу виникали питання щодо того, чи сприяє здуття неправильно підібраному складу харчування. На даний момент немає ніяких даних, що вказують на те, що склад якось впливає на те, що у собак розвивається дана проблема.

Таким чином, по-перше, можна підсумувати, що здуття у собак є небезпечним станом, частіше зустрічається у порід собак з широкими грудьми і невеликий талією. По-друге, немає ніяких доказів того, що склад їжі викликає здуття шлунка. Профілактичні заходи для цих типів собак включають в себе:

Годувати невеликими порціями часто, а не один раз.

Якщо годують сухим кормом, то додають достатню кількість води для пом'якшення його, щоб уповільнити норму споживання і не дати собаці погіршити ситуацію, випиваючи велику кількість води після їжі.

Якщо потрібно нагодувати собаку за один прийом, помістіть «камені» або інші перешкоди в чашу для годування, щоб знизити швидкість прийому їжі.

Не дозволяйте собаці бути активною протягом 30-60 хвилин після їжи.

Детальнiше

Якість стільця

Причин, що впливають на рішення купити певний корм, насправді багато. Однак, все ж існують три основні причини, які дозволяють вибрати якісний корм. Перша і основна це те, що корм повинен підтримувати здоров'я і добре самопочуття тварини. Безсумнівно, корм повинен бути смачним. І нарешті, стілець після такого корму повинен бути без будь-якого неприємного запаху. Будь-яка аномалія в тому, що пов'язано зі стільцем, говорить про проблеми зі здоров'ям у тварини. З цієї причини компанія NUTRA MIX проводить тестування з усіх виробленим продуктам з метою упевнитися, що якість стільця буде прийнятним. Проте, іноді стілець тварини стає безформним і рідким і часто з неприємним запахом. Часто причина такого стільця не пов'язана безпосередньо з кормом. Причини поганої якості стільця можуть бути в наступному: проблеми зі здоров'ям, різка зміна корму, алергія, надмірна кількість корму, погода, соціальні умови, якість питної води, побічна їжа

ПРОБЛЕМИ ЗІ ЗДОРОВ'ЯМ:

Як і у людей, щоб змінився стілець не обов'язково потрібно різка зміна в симптоматиці в здоров'ї тварини. Очевидно, що хвороботворний організм або паразит усередині кишечника можуть створити проблеми і змінити водні та електролітні характеристики в кишечнику і бути причиною рідкого стільця. Проте, навіть патогенна інфекція, не пов'язана з кишечником, може стати причиною поганої якості стільця, т. К. Кишечник і імунна система тісно взаємопов'язані. Якщо коротко, то будь-який розлад у собаки і кішки може стати причиною рідкого стільця.

Різка зміна КОРМА:

Травний тракт - це складна система, чиї чітко налагоджені механізми контролю стежать за тим, щоб корм перетравлюється належним чином, одночасно стежачи за всмоктуванням важливих поживних елементів і при цьому, не допускаючи поглинання шкідливих речовин. У той же час кишечник створює середовище, в якій мікроорганізми симбіотичні працюють з імунною системою, не допускаючи проникнення небажаних патогенних організмів. Кишечник сам адаптується до корму, в результаті чого виробляються особливі травні ферменти, які забезпечать ефективне постачання тварині поживних речовин. При будь-якій зміні в кормі травний тракт змінить ферментні показники, щоб пристосуватися до іншого типу інгредієнтів, що надходять в травний тракт. Однак при зміні корму кишечнику і ферментам потрібен час, яке буде залежати від індивідуального тваринного і від ступеня зміни корму. Деяким тваринам не потрібна адаптація, можливо пару днів, в той час як іншим тваринам потрібно тиждень і навіть довше, щоб звикнути до нової їжі. Що стосується складу корму, то невеликі зміни, як наприклад, з 22% протеїнового корму на зерновій основі до 26% протеїнового корму на все тій же зерновій основі, зажадають менше часу для адаптації, ніж перехід з 22% протеїнового корму на зерновій основі на 26 % протеїновий без-зерновий корм. Без правильного адаптаційного періоду, травний тракт буде засмучений, що і призведе до поганої якості стільця.

АЛЛЕРГИЯ:

Причина існування на ринку різних типів кормів в тому, що не існує корми, що ідеально підходить для кожної собаки чи кішки. Алергія - одна з причин існування на ринку різноманітних і численних кормів. Алергія і харчова чутливість можуть створити проблеми в кишковому тракті, в результаті чого може трапитися все що завгодно: від легкої до найжорсткішої діареї. Алергени, на які імунна система реагує на алергію, можуть походити від корму. Однак, існують і інші джерела, як наприклад, укуси комах, пилок, які також викликають алергію. Іноді алергічна реакція виражається рідким стільцем, яку легко прибрати, змінивши корм, якщо джерело проблем в кормі. Визначення джерела алергії часто буває времязатратним і дорогим.

НАДМІРНЕ КІЛЬКІСТЬ КОРМА:

У травного тракту є певні ліміти за кількістю ефективного перетравлення їжі. Споживання їжі за межами оптимального може привести до жорстких шлунковим порушень, як наприклад, метеоризм, і в багатьох випадках до великій кількості не безформного стільця. Певні типи тварин можуть є велика кількість їжі безболісно, в той час як іншим потрібно більше помірна кількість їжі, щоб підтримувати здоров'я травного тракту і виробляти нормальний стілець.

ПОГОДА:

Екстремальні погодні умови будь то занадто спекотні або занадто холодні, можуть вплинути на характеристики травного тракту. Екстремальна погода впливає на якість стільця. В основному, спекотна погода змушує тваринного знижувати споживання корму і збільшувати споживання води, що і призводить до рідкого стільця. З іншого боку, холодна погода сприяє збільшенню споживання їжі і знижує потребу до води, тим самим змінюючи осмотичні умови в кишечнику, що в свою чергу призводить до змін у формуванні стільця.

СОЦІАЛЬНІ УМОВИ:

Як правило, собака, яка на життя без территории прожіває не одна, з'їсть свой корм набагато швидше, чем самотня собака. Іноді Кількість споживання корму собаками, Які перебувають в групі, может буті не однаково кожен день. Це Залежить від звичок індівідуальної собаки. Таке коливання в індівідуальному прійомі їжі может буті и не поміченім власником, за вінятком змін в якості стільця.

ЯКІСТЬ ПИТНОЇ ВОДИ:

Основна кількість води проходить через травний тракт. Якість питної води безумовно впливає на якість стільця. Певні мікроорганізми або незвичайний мінеральний склад - ось ключові характеристики, що впливають на стілець.

Частування і ДОБАВКИ:

Власник часто не звертає увагу на ефект від частувань та добавок. Частування мають точно такий же ефект як і надмірна кількість їжі, стаючи проблемою для процесу перетравлювання, результатом чого - поганий стілець. Добавки в основному розроблені, щоб запобігти або блокувати проблему. Проте, побічним ефектом може бути порушення нормальної функції травного тракту, викликаючи проблеми з рідким стільцем

Отже, існують кілька факторів, що впливають на якість стільця. Зміни в будь-якому з них може привести до того, що відмінно сформований з нормальним запахом стілець у вихованця, може стати рідким безформним з неприємним запахом.

Детальнiше

Пробiотiкi

Багато написано з приводу прибутків і прямого прийому живих бактерій. Реклами йогуртів і подібних продуктів перераховують цілий список корисних властивостей, які надають на організм при прийомі даних продуктів. На жаль, інформація на рахунок користі прибутків не є переконливою і виразною. Багато наукових досліджень показали непереконливі і суперечливі результати. Багато що залежить від динамічного стану травної системи, яка легко змінюється завдяки прийому їжі, температурі навколишнього середовища, патогенного впливу і стресу, а так само загальному стану всіх метаболічних процесів в організмі в цілому.

Спочатку під терміном пробиотик малося на увазі опис результатів впливу бактерій на інші бактерії. У підсумку, це результат того, як доброчинна реакція на прийом пробіотиків підтримує здоров'я тварини. Реакції на пробіотики призводять до наступного (до одного або поєднанню):

Бактерії прибутків колонізують кишечник

Бактерії прибутків збільшують колонізацію інших сприятливих бактерій

Прибуток не допускають небажані бактерії

Прибуток створюють сприятливе середовище, благотворно впливає на здоров'я тварини

Важко було б уявити бактерію пробіотика, у якій була б здатність виживати тривалий час на сухій гранулі корми, а потім здатність жити в умовах вологого і теплого кишечника. Отже, ніхто б не чекав, що від організмів, здатних жити на кормі, а потім здатних рости в тотально протилежної середовищі, буде благотворний ефект.

Бактерії пробіотика, можливо, могли б допомогти зростанню сприятливих бактерій, які вже перебувають в кишечнику. Коротко-ланцюгові кислоти, нуклеотиди та інші речовини, забезпечені пробіотиками, могли б збагатити поживні речовини, так як мікроорганізм вже знаходиться в кишечнику.

Прибуток могли б відтворювати речовини, такі як, коротко-ланцюгові кислоти, які окисляли б кишечник, тим самим створюючи несприятливе середовище для таких небажаних бактерій, як сальмонела і кишкова паличка.

Живильне середовище, забезпечена бактеріями пробіотиків, коротко-ланцюговими кислотами, нуклеотидами або вітамінами може безпосередньо впливати на організм тварини-господаря. Ці поживні речовини здатні поліпшити метаболізм або імунну ссітему тваринного, яке споживає корм з пробіотиками.

Потенційна користь для тварин, які споживають корм з пробіотиками:

Підвищує засвоюваність поживних речовин

Покращує якість стільця

Знижує алергенний чинник

Стримує ожиріння тварини

Підтримує здоров'я шкіри і шерсті

Допомагає тримати імунну систему на оптимальному рівні.

Прибуток виступають як гарант стабільного стану кишечника. Існує ряд певних умов, при яких використання корму з пробіотиками може бути найбільш цінним:

Стресові ситуації такі як: подорож, перебування на борту повітряного або водного судна, фізичні навантаження (робота або дресирування)

Після розлади травлення

Після прийому антигельмінтних препаратів або антибіотиків

Перехід на корм координально іншого складу

AAFCO дозволяє 43 різних штаму бактерій, які можна додати до кормів для собак і кішок. Серед них такі як Aspergillus, Bacillus, Bacteriodes, біфідобактерії, лактобактерії,

Leuconostoc, Pediococcus, Propionibacterium, Enterococcus і дріжджі. Постійно ведеться робота по виявленню правильного виду цих бактерій, які зможуть вижити на сухому кормі і залишитися життєздатними для надання благотворного ефекту на тварину після його споживання.

Бактерії прибутків в кормах для тварин роблять благотворний вплив при певних умовах. Реакція може змінюватися через мінливість середовища травного тракту, здоров'я тварини і виду бактерії.

Детальнiше

Селен

Селен є важливим мінералом, що потребується тканин тварин. Селен є компонентом глутатіонпероксидази - потужного антиоксиданту. Як антиоксидант, він захищає мембрани клітин від вільних радикалів. У селену схожі функції з антиоксидантом вітаміну Е. У деяких випадках, захищаючи тканини від вільних радикалів, селен здатний компенсувати недостатню кількість вітаміну Е. Крім того, що він бере участь в процесі контролю окислення, селен також задіяний в інших біохімічних реакціях, часто пов'язаних з кислотами цистеїну або метіоніну. Селен відіграє роль і в синтезі гормонів щитовидної залози. Селен важливий для здорового функціонування імунної системи і вважається істотним компонентом, що запобігає ракові захворювання.

Ознаки гострого дефіциту селену - це дегенерація м'язів, млявість через гіпотиреозу (зниження активності щитовидної залози), проблеми з відтворенням, серцево-судинні проблеми і висока сприйнятливість до захворювань. Однак, коти і собаки рідко стикаються з гострим дефіцитом селену. Щоб виключити дефіцит селену виробники кормів додають його в свою продукцію. Проблеми можуть виникнути, якщо селен дається в якості добавок. Зайва кількість селену може стати причиною неправильної роботи печінки, анемії, випаданням шерсті і ураженням шкіри.

AAFCO (Американська Асоціація Державного Контролю за Продуктами Харчування) встановила максимальний рівень селену, що додається до збалансованим кормів - 2 мг / кг.

Гіпс натрію - це найбільш поширена форма для забезпечення кормів селеном. Інший інгредієнт - селенові дріжджі - забезпечує корми селеном в органічній формі. Вважається, що селенові дріжджі більш біологічно засвоювані тваринами, ніж неорганічний селенит натрію.

Зміст правильного рівня селену і те, що ця форма біологічно легко засвоюється, селенові дріжджі визначаються як найкращі для забезпечення життєвого терміну тварини. Роль селену в схемі антиоксидантів і його здатність запобігати ракові захворювання роблять його значущим для тривалого здоров'я кішок і собак.

Детальнiше

Збір точної інформації для задоволення скарг

Є багато причин, за якими люди купують певний вид харчування для своїх вихованців. Це може бути або ціна, або склад, або полегшити розлад, або просто тому, що упаковка виглядає привабливо. Здебільшого, люди задовольняються тією їжею, якої вони годують свої вихованців. Однак, бувають такі випадки, коли їжа для вихованця не відповідає очікуванням господаря, ведучи тим самим до різних скарг.

Скарги можуть з'являтися з кількох причин. Деякий ставляться до якості продукту. Ці скарги можуть включати в себе забруднення, домішки від інших продуктів або субстанцій, запахи або порваний мішок. Ці скарги є абсолютно об'єктивними і легко можуть бути вирішені.

Однак, є і скарги, які можуть включати в себе проблеми здоров'я і здорового існування вихованця. Ці скарги можуть бути вкрай суб'єктивними і часом - емоційними. Ці види скарги можуть бути важче розв'язуються, а то і зовсім - нерозв'язними. Ключ до вирішення даного типу скарг - зібрати точну інформацію.

Першим питанням є - чи був Ваш вихованець коли-небудь у ветеринара. Якщо вихованець був оглянутий фахівцем, Ви отримаєте довідку, яка надасть Вам деталі, щодо огляду, пов'язаного зі здоров'ям Вашого вихованця. Можливо, вже була клінічна оцінка, яка включає в себе аналіз крові, який буде досить корисний у визначенні суті проблеми Вашого вихованця.

Яке було якість стільця? Поки безліч факторів, які не належать до їжі можуть впливати на якість стільця, опис може трохи допомогти в цьому. Як не дивно може здатися, але повний і добре описаний аналіз стільця може бути дуже корисний. Пропав чи стілець, чи виділяється вода і витікає? Чи є які-небудь дивні частинки в стільці? Якщо так, то якого кольору і форми ці частинки? Чи є який-небудь специфічний запах, який невластивий для звичайного стільця. Пахне він гниллю, сірою або як цитрусові? Цей вид інформації може бути вкрай корисний. Також слід перевірити стілець на наявність паразитів. Деякі черв'яки можуть бути видно в свіжому стільці без використання мікроскопа.

Чи була у тварини блювота? Скільки пройшло часу від прийому їжі тваринам і часом блювоти? Як часто виникає блювота у Вашого вихованця? Як виглядає блювота? Це лише рідина або ж присутні якісь шматочки? Чи була кров в блювоті?

Скажіть, чи дозволено було Вашому вихованцеві гуляти в районах, які далеко від дому? Багато власників вихованців не визнають цього, але цей тип проведення часу може стати причиною проблем, які ведуть до того, що люди вірять, що вони мають проблеми з їжею. Деякі види рослинності, які собака може з'їсти, може стати причиною розладу травлення. Собака або кішка можуть знайти мертву тварину і потім з'їсти його, що викликає травні розлади. Вихованець може знайти якусь хімічну субстанцію, на подобі бензину або ще гірше, антифриз, які може бути як однаково смачним, так і однаково смертельним, якщо його проковтнути. Вихованець може випити воду зі ставка або фонтана, забрудненого хімікатами.

Вихованець може випити з потоку, який може містити в собі складові з джерела потоку.

Інше питання для обговорення: кусали його комахи. Укуси комах, в більшості випадків, викликають алергію у тварин. Укус комахи може не тільки викликати несприятливу реакцію на шкірі, але також стати причиною розладу і респіраторних захворювань.

Чи давали Вашому вихованцеві якісь ліки? Деякі види антибіотиків викликають розлади і значною мірою змінюють вигляд стільця. Також, вихованці можуть мати алергію на деякі ліки. Певні види медикаментів, замість того, щоб усувати паразитів, можуть викликати деякі негативні наслідки.

Чи було яке-небудь зміна в погоді? Швидка зміна погоди на жарку і вологу може викликати стрес, які викликає розлади травного тракту. Спекотна погода викликає у вихованців зневоднення, яке може стати причиною летаргічного поведінки і втрати апетиту у тварини. Раптова зміна погоди на холодну може заподіяти серйозних змін в харчові звички вихованця. Вихованець може почати їсти швидше, що викликає харчові розлади.

Також необхідно відповісти на питання: чи були якісь зміни у вживанні води. Кількість пиття води - це фактор, який часто не береться. Якщо вода вживається з джерела, рівень мікробів може змінитися, що може вплинути на тварину. Оброблена вода може відрізнятися, в залежності від кількості хлору, який додають по сезону. Наприклад, вода, оброблена влітку може мати більше хлору, які може впливати на здоров'я тварин. Деякі мінерали в воді можуть вступати в реакцію з іншими мінералами, які є істотною частиною харчування тварин, викликаючи невеликий дефіцит.

У підсумку, збір точної інформації - дуже важлива частина в рішенні проблем і скарг. Деякі скарги досить об'єктивні і легко вирішувані. Однак, є такі скарги, які вимагають збору точної інформації і подальшої оцінки фактів. Власники вихованців можуть почати ставати більш емоційними і не надавати повної інформації, необхідної для вирішення скарг, пов'язаних з харчуванням вихованця. Можуть бути зміни в повсякденній рутині, які господарі ігнорують або вважають незначними. Зміни можуть бути тимчасовим і проблема вирішиться сама собою. З іншого боку, зміни можуть бути мати на терміновій необхідності в зміні їжі, яку повинен вживати вихованець.

Без точного збору інформації, джерело скарги буде завжди вважатися таким, що пов'язаний з їжею. Однак, в основному джерело скарг включає в себе невідомі фактори. Чим більше інформації зібрано, тим більш правильно буде визначено реальне джерело проблеми.

Детальнiше

Цинк

Цинк є невід'ємним елементом харчування для собак і котів. Він бере участь в багатьох метаболічних процесах, які включають систему травлення та імунну системи, здоров'я шкіри, систему відтворення і судинну функцію. Цинк бере участь і в синтезі багатьох ферментів і білків, включаючи кератин необхідний для нормального формування шкірного покриву, подушечок лап і зростання вовни. Цинк необхідний для функції багатьох рецепторів і переносників клітин. Цинк також є частиною супероксид дисмутази - головного антиоксиданту в багатьох клітинах.

Через те, що цинк бере участь в багатьох функціях, його дефіцит може проявитися по-різному. Може бути малий розмір посліду. Імунна система не працює на оптимальному рівні, в результаті чого тварини більш схильні до інфекцій і захворювань. Ферменти травного тракту які не виробляються в потрібних кількостях. Отже, їжа не засвоюється як слід, в результаті чого виникає дефіцит в інших поживних речовинах. На шкірному покриві з'являються поразки, висипу і інші розлади. Важке загоєння ран. Шерсть стає неоднорідною, створюючи відчуття грубої і скручений. Однак, як і у випадку з багатьма мікроелементами, ознаки дефіциту цинку не проявляються відразу. Їх непомітно тижнями і навіть місяцями з початку виникнення дефіциту.

Цинк знаходиться в більшості інгредієнтів. Проте, кількість, яке дійсно є для тварини не так вже і високо. Цинк можна знайти в різних видах, але деякі з цих форм не перетравлюються і не вбираються собаками і котами. Так майже кожен корм доповнюється цинком, форма якого поглинається тваринами. Оксид цинку і сульфат цинку є найбільш поширеними джерелами цього поживного елемента. Інший спосіб забезпечення цинком - це використовувати хелатні джерела цинку. Хелатний джерело цинку показав, що регулюють метаболічні процеси він доступніший тваринам, ніж цинк з неорганічних джерел, таких як сульфат і оксид цинку.

Існують ситуації, при яких тварині потрібна більша кількість харчового цинку. Певні зміни можуть стати причиною зміни метаболізму, що в свою чергу спричиняє велику потребу в цинку. Вакцинації можуть послужити швидкому зростанню антитіл, і як наслідок - більший попит на цинк. Вагітним і годуючим тваринам так само потрібно буде більше цинку в раціоні. Тваринам, видужує після травм, пов'язаних з відновленням тканин, потрібен цинк, щоб відновити синтез білків. Тваринам, схильним до або холоду, або спеці, теж потрібно більше цинку, щоб залагодити зміни в процесі метаболізму. Тваринам, що страждають від алергії або розладів, пов'язаних із запаленням, знову ж таки, потрібно більше цинку. І крім того, північним породам собак потрібно харчового цинку більше, ніж іншим породам. Кількість додаткового цинку повинно узгоджуватися з кількістю харчової міді. У цинку і міді дуже схожі процеси передачі їх в організмі. Занадто велика кількість цинку не дозволить всмоктування міді. Отже, додаткова кількість цинку до корму без додаткової кількості міді призвело б до дефіциту останнього.

Однією з причин, через що з'являється дефіцит цинку, це питна вода. Вода, перенасичена кальцієм і залізом, здатна створити антагоністичну ситуацію, в наслідок чого значно знижується кількості цинку, що всмоктується кишечником. Імовірність впливу високого вмісту кальцію і заліза в питній воді на хелатні джерела цинку дуже низька. Забезпечуючи організм хелатним джерелом цинку, такий як протеінат, ви знизите проблеми, пов'язані з питною водою.

Детальнiше

Про те, що таке правильний рівень харчування

Багато людей вважають, що якщо для вас щось добре, то чим більше цього, тим обов'язково краще. Але тільки не у випадку з харчуванням. Тваринам і людям потрібна така кількість харчування, яке буде сприяти поліпшенню метаболізму. Убогість поживних речовин в раціоні призведе до дефіциту і збою в функціонуванні організму. І в кінцевому підсумку дефіцит стане причиною серйозних проблем зі здоров'ям і можливою смертю. З іншого боку, при надлишку таких, організм намагається позбутися від зайвої кількості речовини. Якщо така кількість стає настільки великим, що речовина починає накопичуватися в організмі, настане стан отруєння, і як наслідок серйозні проблеми зі здоров'ям і можлива смерть.

Ступінь дефіциту в поживних речовинах залежить від типу поживної речовини, кількості, наскільки його не вистачає в раціоні і / або як довго випробовувався дефіцит, а також від стадії життя тваринного. У цуценят і кошенят більш низьку кількість поживних речовин, що накопичуються організмом, ніж у більш дорослих. Отже, удар від дефіциту в поживних речовинах позначиться сильніше на молодому тварині, ніж на більш дорослому. Ступінь отруєння живильною речовиною залежить від того, наскільки його кількість перевищувала оптимальний рівень, від самого поживної речовини і як довго тривав період перегодовування.

Існує рівень, який забезпечить оптимальну ефективність і якість життя. Однак, допускається кількість не сильно відрізняються від оптимального рівня (трохи менше, трохи більше). Чим більше кількість поживно речовини відрізняється від оптимально рівня, тим швидше знижується якість здоров'я і життя, будь то в разі дефіциту або передозування. Кількість поживних речовин, нестача якого призводить до дефіциту і як наслідок до істотного зниження якості здоров'я і життя, залежить від характеру певного поживної речовини. Так це зайняло б якийсь час, перш ніж виявилися б ознаки дефіциту в залозі, і все через здатність організму накопичувати залізо. З іншого боку, ознаки дефіциту вітамінів групи В або електролітах таких як: натрій, калій або хлорид можуть проявитися набагато швидше.

Точно так же, зайва кількість поживної речовини може привести до стану токсичності. Знову ж, кількість, яке може привести до такого стану, залежить від особливостей конкретного поживної речовини. Так, щоб стати причиною серйозної передозування, кількість вітамінів групи В має набагато перевищувати оптимальний рівень, тому що вони легко виводяться організмом. З іншого боку, щоб довести ситуацію до критичної, в разі застосування селеніума, міді і вітамінів групи Д, буде потрібно зовсім на трохи перевищити оптимальний рівень.

Тепер, що стосується харчових добавок. Практично у всіх кормів технологія приготування базується на найнеобхідніших поживних елементах в адекватних кількостях, необхідних для здорового стану тварини. Для деяких тварин при певних умовах можуть виявитися корисними добавки. Годує сучка через високі потреб в поживних речовинах - це хороший приклад ситуації, де додаток до корму виявляється корисним. Інший приклад доповнення до харчування - це тварина у віці, тому що у таких тварин процес перетравлення і метаболізму знижений. Проте, навіть при цих обох ситуаціях існує можливість перегодовування, в результаті якого виникає ситуація інтоксикації.

Вид харчування також важливий, як і його кількість. Певні види поживних речовин більш корисні, ніж інші, і в разі перегодовування деякі поживні речовини в більшій мірі інших можуть стати причиною токсичної ситуації. Неочищені білки в кормі безпечніші, ніж амінокислоти. Дисбаланс жирних кислот омега 6 і омега 3 приведуть до порушень в процесі метаболізму. Надмірність вітаміну Е призведе до дефіциту вітаміну К. Вважається, що хелатні мінерали більш прийнятні, ніж мінерали з неорганічних джерел. Проте, зайве вміст міді може стати причиною дефіциту цинку.

І все ж, багато що належить вивчити з приводу оптимального рівня харчування, а також мінімальної та максимальної допустимості. Живильні речовини приходять в різних формах і з різних джерел. Слід взяти до уваги, що деякі види поживних речовин більш корисні і потрібні в менших кількостях, ніж в інших формах, як у випадку з хелатними мінералами і амінокислотами. Крім того, процес метаболізму у тварини може змінюватися, що в свою чергу змінює потреби в поживних речовинах. У двох словах, потрібно бути впевненим, що тварина не переїдає, так само як і те, що воно отримує належне харчування.

Детальнiше

Корм для тварин певних порід

Існує ряд компаній з виробництва кормів для тварин, які продають корми, спеціально націлені на конкретну породу. Очевидно, що такий продукт емоційно націлений на господаря собаки або кішки, який бажає придбати тільки найкращий корм для свого вихованця. Як можна не купити корм, розроблений для їх породи собаки чи кішки, який сприймається як «святий Грааль» харчування для індивідуума.

Відомо, що існують певні відмінності в питаннях харчування у різних порід собак. Слід уникати кормів з високою енергетичною щільністю при годуванні собак більших порід, в той час як для цуценят передбачається швидкий темп зростання. Швидкий темп зростання у цуценят більших порід може привести до порушень, пов'язаних з дисплазією тазостегнового суглоба. У північних порід, таких як, Хаскі, Акіта і Маламути потреба в цинку набагато вище, ніж у інших порід. Корм з рівнем цинку відповідний адекватно для інших, у «сіверян» може стати причиною тріщин на лапах і проблем зі шкірою. У Бедлингтон-тер'єрів, певний спосіб Вайт-хайленд-тер'єрів і певний спосіб Доберманів були виявлені ознаки прояву токсичності в дієтичних рівнях міді, які майже не відрізняються від кількості, необхідної іншим породам. Ознаки токсичності проявляються в ураженні печінки і утворення коричнево-зелених кіл навколо райдужної оболонки ока. Далматинця слід обмежити споживання кормів, до складу яких входять бобові та морепродукти, через тенденцію цієї породи виробляти високу кількість пурину, що міститься в цих інгредієнтів. Високий рівень сечової кислоти в крові в кінцевому підсумку може призвести до почастішання випадків появи каменів у нирках. Було виявлено, що в раціон харчування деяких порід більш високого зросту, як наприклад, Ньюфаундленд, повинен входити таурин. У порівнянні з іншими породами, вони не можуть синтезувати достатню кількість таурину, і їм потрібно цей поживний елемент в раціоні, щоб знизити ризик появи кардіоміопатії.

Після розгляду даних продуктів виникає ряд питань. Чи справді такий корм краще справляється із завданням по виконанню всіх вимог раціону харчування для певних порід, або ж це просто в чистому вигляді маркетинговий хід з так званої «користю»? Одне з питань було б: чи дійсно ці компанії тестували свою продукцію з зазначеними породами чи ні? Компанії використовують такі терміни як «продукт приготовлений і розроблений» для конкретної породи, але рідко використовують термін «протестований», т. Е. Відстежено. Якщо все ж тестування відбувається, чи враховують ці компанії факт генетичної варіації всередині самої породи? Заводчики собак змогли опитати широке коло осіб, які мали справу з представниками породи, сильно відрізняються від норми. Якщо генетична варіація починає сильно різнитися від норми популяції цієї породи, то вимоги до раціону харчування також змінюються. Були б у довгошерстою Такси інші потреби в раціоні харчування, ніж у короткошерстої Такси? А як щодо потреб до раціону Німецькій вівчарки вагою в 40 кг, вирощеної щоб стати домашнім вихованцем в порівнянні з мускулистої Німецькій вівчаркою, яка пройшла тест Schutzhund і в кінцевому підсумку призначена для роботи в поліції? Так що, якщо буде існувати корм, спеціально створений, щоб відповідати потребам конкретної породи і підходити для її фізичної форми, то будуть існувати і тварини, яким, внаслідок змін в генетиці, що не буде підходити такий корм. І ще, чи існує спосіб виявити будь-які переваги використання сучасних продуктів, розроблених для якоїсь однієї породи?

При наявності різноманітності в генетиці всередині породи, такого як: розмір, шерстяний покрив, рівень активності, темп зростання і статура, чи існує можливість створити корм, який може відповідати всім потребам в харчуванні породи? Чи будуть такі специфічні продукти знижувати ризики проблем, пов'язані зазвичай з харчуванням? У всіх порід завжди будуть представники, які мають алергію, проблеми з травним трактом і суглобами і інші нездужання. Оцінити можливим було б роботу кормів, які розроблені спеціально з урахуванням специфічних проблем, незалежно від породи.

Створюється враження, що концепція створення спецкорм для певної породи, націлена на господаря тварини, і незабаром стає очевидним той факт, що у неї можуть бути встановлені обмеження. Генетична варіація всередині самої породи може мати більш значні відмінності, ніж серед самих порід собак і кішок. Стандартні корми здатні задовольнити потреби в харчуванні більшості тварин усіх порід. Харчування тваринного подібно харчування людини. Потреби і переваги в харчуванні базуються на потребах індивідуума і залежать від обставин. Якщо у собаки, не дивлячись на породу, виявляється проблема зі шкірою, то корм, створений дозволити специфічну проблему, для такої тварини краще, ніж корм, розроблений для конкретної породи, який не передбачає її усунення. Точно так же було б і в випадках з тваринами, що страждають від інших проблем, пов'язаних з суглобами або шлунково-кишковим трактом.

У двох словах, внаслідок генетичної варіації всередині порід і нездужань, які потребують специфічного уваги по відношенню до індивідуума, стандартний корм виграє перед кормами, позіціонірующімеся для собак і котів певних порід, на ділі приносять користь, правда досить обмежену.

Детальнiше

Таурин

Таурин є важливим живильною речовиною. Його присутність помітно в таблиці інгредієнтів майже в кожному кормі для кішок і в деяких кормах для собак. Як поживна речовина таурин бере участь у багатьох метаболічних процесах. Таурин необхідний для функцій, пов'язаних з переварюванням жирів, важливий для процесу зору, серцево-судинної та імунної системи. Найбільш поширеним ознакою дефіциту таурину є дилатаційна кардіоміопатія (DCM), яка включає в себе ослаблення серцевого м'яза, і в кінцевому підсумку, як результат, серцева недостатність. Справді, DCM є одним з провідних причин серцевої недостатності у кішок і собак. Дефіцит таурину також може привести до того, то кішки втрачають зір в результаті відшарування сітківки.

Кішки не здатні синтезувати таурин з інших з'єднань. Отже, таурин повинен надходити в їжу в тій формі, яка може бути легко адаптована кішками. AAFCO перерахував необхідний мінімальний рівень таурину в кормі для кішок. З іншого боку, собаки здатні синтезувати таурин з інших з'єднань. AAFCO не перерахував ніяких вимог для таурину в кормах для собак. Однак, недавні дослідження показали, що деякі великі породи собак можуть бути не здатні синтезувати достатню кількість таурину для задоволення метаболічних потреб цих тварин. Докази кардіоміопатії спостерігається у деяких порід собак, які споживають продукти з відносно низьким вмістом таурину.

Значні обсяги таурину можна виявити в свіжому м'ясі і м'ясних стравах, і особливо - в рибі. Інгредієнти з рослинних джерел містять дуже мало таурину. Таким чином, наявність таурину в збалансованих поживних продуктах, обумовлено високим вмістом м'яса, і, як правило, рівень повинен бути достатньо високий, щоб відповідати вимогам для утримання всіх собак і більшості кішок. Корм з меншими кількостями м'яса, розроблений для кішок повинен бути доповнений таурином. Корм для собак, де обумовлено менший вміст м'яса, повинен бути доповнений таурином для споживання собаками великих порід. Крім того, таурин повинен бути доповнений в разі, якщо вміст клітковини в харчових продуктах для кішок і собак є високими. Деякі види рослинної клітковини можуть вступати в хімічну реакцію з таурином в травному тракті тварини, роблячи його недоступним для засвоєння організмом. Крім того, процес виготовлення консервів може зменшити кількість таурину і зробити його недоступним для травлення. Отже, консерви повинні бути доповнені більш високим рівнем таурину, ніж сухі продукти.

Таурин є важливим живильною речовиною для кішок. Він також може бути важливим живильною речовиною для певних порід собак. Додатково таурин повинен бути доданий в усі корми для кішок в правильним процентному співвідношенні.

Детальнiше

Опис і корисні властивості інгредієнтів зоокормов

Керівництво містить опис основних інгредієнтів, які використовуються у виробництві кормів для домашніх тварин. Живильні елементи і функціональні переваги викладені для кожного інгредієнта. Крім того, інгредієнти були розділені на групи, які найкраще описують його призначення в кормі для тварин.

Інформація, що міститься в цьому посібнику, використовується в інформативних цілях, а також в якості торгового і маркетингового інструменту. Ми сподіваємося, що ваш торговий персонал зможе надати продукти з більшою впевненістю, якщо у них буде більше інформації про інгредієнти, які використовуються у виробництві зоокормов.

Ми настійно рекомендуємо, щоб це керівництво не використовувалося в якості посилання для вирішення нормативних або юридичних питань, пов'язаних з використанням інгредієнтів в конкретній країні. Будь ласка, проконсультуйтеся з компетентними регулюючими органами влади про надання інформації щодо законності використання цих інгредієнтів у кормах для домашніх тварин і дескрипторів, які можуть використовуватися на пакетах.

Ми будемо раді відповісти або обговорити будь-які питання щодо змісту інформації в цьому посібнику.

ІНГРЕДІЄНТИ, ЩОБ ЗАБЕЗПЕЧИТИ МІНЕРАЛАМИ

Дані інгредієнти додаються, щоб підвищити цінність мінералу в організмі. Більшість цих джерел є неорганічними. Інгредієнти беруться з джерел, здобутих в надрах землі. Тому, важливим етапом є процес по їх очищенню, щоб запобігти потенційному токсичні субстанції, такі як важкі метали. Вартість буде варіюватися від не дорогих до дуже дорогих.

КАРБОНАТ КАЛЬЦІЮ - додається, щоб підвищити рівень кальцію. Дуже дорогий. Кальцій необхідний для кісток, м'язового скорочення, згортання крові, репродуктивної функції і інших метаболічних функцій. Корисні властивості (BO, HM).

Дикальцію фосфат - додається, щоб підвищити рівень фосфору. Також містить кальцій, тому додавання даного інгредієнта збільшує корисність поживної речовини теж. Дорожчий, ніж карбонат кальцію. Фосфор необхідний для кісток і розподілу енергії по всьому організму. Корисні властивості (BO, HM).

ФОСФАТ монокальцій - використовується подібно Дикальцій фосфату, але має більш високий відсоток фосфору. Корисні властивост(BO, HM).

ХЛОРИД КАЛИЯ - використовується, щоб підвищити рівень калію. Калій, будучи електролітом, застосовується, щоб підтримати водний баланс і доставити поживні речовини через стінки клітин. Корисні властивості (HM).

ОКСИД ЦИНКУ - інгредієнт використовується, щоб підвищити рівень цинку. Щодо дорогою. Містить високий відсоток цинку. Цинк необхідний для різних метаболічних процесів, включаючи зростання, репродуктивну функцію, імунну систему, чистоту шкіри, а так само в якості антиоксиданту. Корисні властивості (BO,OR,HC,SK,DH,HM).

СУЛЬФАТ ЦИНКУ - застосування схоже з застосуванням оксиду цинку. Але перевага сульфату перед оксидом полягає в більшому вмісті цинку на одиницю маси. Корисні властивості (BO, OR, HC, SK, DH, HM).

Протеінат ЦИНКУ / хелатних КИСЛОТА - цей інгредієнт є органічною формою цинку, який має вищу біологічну засвоювання організмом, ніж неорганічні джерела. Набагато дорожче за одиницю цинку, ніж неорганічні джерела. Корисні властивості (HM, AL, OR, SK, HC, DH, JO).

СУЛЬФАТ ЗАЛІЗА - використовується для підвищення рівня заліза. Щодо помірна вартість. Залізо необхідно для виробництва еритроцитів і для деяких антиоксидантів. Корисні властивості (HM, OR).

Протеінат ЖЕЛЕЗА / хелатних КИСЛОТА - даний інгредієнт є органічною формою заліза, який має вищу біологічну засвоювання організмом, ніж неорганічні джерела. Корисні властивості(HM, SK, AL, DH, EN).

ОКСИД 2-х валентність МАНГАНУ - використовується підвищення рівня марганцю. Досить доріг. Марганець необхідний для репродуктивної функції, зростання кісток і як антиоксидант. Корисні властивості (HM, SK, BO).

СУЛЬФАТ МАНГАНУ - інгредієнт схожий з оксидом 2-х валентного марганцю. Але перевага сульфату перед оксидом полягає в більшому вмісті марганцю на одиницю маси. Дорожче, ніж оксид 2-х валентного марганцю. Корисні властивості (HM, SK, BO).

ПРОТЕIНАТ МІДІ / хелатних КИСЛОТА - даний інгредієнт - це органічна форма міді, яка має більш високу біологічну засвоювання організмом, ніж неорганічні джерела. Корисні властивості(HM, SK, HC, DH, AL, TM).

ЙОДАТ КАЛЬЦІЮ - інгредієнт використовується, щоб збільшити кількість йоду в продукті. Йод потрібно щитовидній залозі для вироблення з'єднань, які регулюють обмін речовин. Корисні властивості (HM, SK, EN).

СЕЛЕНІТ НАТРІЮ - інгредієнт використовується, щоб збільшити кількість селену в продукті. Селен є потужним природним антиоксидантом і покращує репродуктивну функцію. Дорогий. Корисні властивості (HM, MU, SK, IM)..

СЕЛЕНОВI ДРОЖЖИ – органічна форма селену. Вважається, більш біологічно засвоюваним організмом, ніж селеніт натрію. Набагато більше дорожче, ніж селеніт натрію, але використовується в дуже маленьких кількостях. Корисні властивості(HM, MU, SK, TM).

КАРБОНАТ КОБАЛЬТУ – неорганічний джерело кобальту. Використовується мікроорганізмами в травному тракті. Корисні властивості (DH).

ПРОТЕИНАТ КОБАЛЬТУ – органічна форма кобальту. Дорожче, ніж карбонат кобальту. Корисні властивості (DH, HM).

ІНГРЕДІЄНТИ, ЯКI ЗАБЕСПЕЧУЮТЬ ВIТАМIНИ.

Інгредієнти, які використовуються для забезпечення продукту вітамінами - дорогі. У чистому стані багато вітамінів чутливі до нагрівання і здатні руйнуватися з часом. З цієї причини виробники вітамінів розробили форми, які не тільки зберігають згодом стабільний стан вітамінів в кормі, а й здатні витримувати нагрівання під час переробки.

ДОБАВКА ВИТАМIНА А – виробляється з вітаміну А ацетату. Забезпечує вітамін А продукту. Вітамін А необхідний для деяких метаболічних функцій, включаючи очищення шкіри, травний тракт, кров'яні клітини і дихальні шляхи, а так само функцію очей, імунну систему і репродуктивну функцію. Вітамін зазвичай инкапсулирован в желатиновий бульбашка, щоб зберегти властивості. Корисні властивості (HM, HC, SK, AL, DH, BO, MU, OR).

ДОБАВКА ВИТАМIНА Д – виробляється з холекальциферола (Д-активоване тваринний стирол). Вітамін Д є істотним для процесу всмоктування і засвоєння кальцію. Вітамін зазвичай инкапсулирован в желатиновий бульбашка, щоб зберегти властивості. Корисні властивості (BO, MU, OR, IM).

ДОБАВКА ВИТАМIНА Е – виробляється з альфа токоферолу. Група токоферолов містить потужні антиоксиданти. Вітамін Е - ключовий антиоксидант в організмі, запобігає окислення ліпідів в тканинах. Корисні властивості(HM, TM, SK, HC, AL).

ДОБАВКА ВИТАМIНА К – виробляється з вітаміну К3 (менадион). Необхідний тваринам для згортання крові. Корисні властивості(HM).

Ніацином (нікотинової кислоти, ВІТАМІН РР) - це вітамін групи В, який потрібно для ключових метаболічних реакцій, що відповідають за переробку вуглеводів, жирів і білків в енергію. Корисні властивості(HM, EN, BC).

ДОБАВКА рибофлавін (ВІТАМІН В2) - виробляється з рибофлавіну, який є вітаміном групи В, і, який потрібно для ключових метаболічних реакцій, що відповідають за переробку вуглеводів, жирів і білків в енергію. Корисні властивості (HM, EN, BC).

Пантотенат КАЛЬЦІЮ - забезпечує вітаміном В, який необхідний для різних з'єднань під час метаболічних реакцій, включаючи жири і вуглеводи. Корисні властивості (HM, EN).

Мононітрати ТІАМІНУ - стабільна форма вітаміну В1, який необхідний для правильного обміну вуглеводів і жирів. Корисні властивості (HM, EN, BC).

ГІДРОХЛОРИД ПІРИДОКСИНУ - стабільна форма вітаміну В6, який необхідний для обміну амінокислот і білків. Корисні властивості(HM, EN, BC).

ФОЛІЄВА КИСЛОТА - вітамін групи В є необхідною для реакцій, які життєво важливі для репродуктивної функції, розвитку плода і метаболізму вітаміну В12. Корисні властивості(HM, EN, BC).

ВІТАМІН В12 - вітамін групи В є необхідною для формування еритроцитів і функції нуклеїнової кислоти. Корисні властивості (HM, EN, BC).

БІОТИН - вітамін групи В є необхідною для обміну вуглеводів, жирів і білків. Корисні властивості (HN, EN, SK, HC, BC).

ХЛОРИД холін - стабільна форма вітаміну В4, який життєво необхідний для метаболічних реакцій, що викликають процес, званий метилированием. Корисні властивості(HM, EN, BC).

АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА - активна форма вітаміну С. Діє як антиоксидант. Корисні властивості (HM, EN).

Аскорбіл-2 поліфосфатів - стабільна форма вітаміну С. Корисні властивості(HM, EN).

Амінокислоти

Амінокислоти - це будівельний матеріал білків. Деякі амінокислоти є невід'ємними і зобов'язані бути присутніми в кормі для собак і кішок. Іноді, інгредієнти, використовувані при виробництві продукту, не забезпечують всі необхідні амінокислоти. У таких випадках до продукту буде додаватися певна амінокислота.

ГІДРОХЛОРИД ЛІЗИНУ - ефективна форма додавання лізінових амінокислоти до продукту. Корисні властивості(BO, MU, OR).

ДЛ-метіонін - метіонінових амінокислота. Корисні властивості(BO, MU, OR).

ТРІПТОФАН - амінокислота триптофан. Корисні властивості(BO, MU, OR).

Таурин - визнана багатьма амінокислота. Кішкам потрібна більша кількість, ніж собакам. Необхідний для деяких функцій, пов'язаних із зором і серцем.

СМЕШАННЫЕ ИНГРЕДИЕНТЫ

Ця група інгредієнтів включає суміш речовин, які надають благотворний ефект на здоров'я тварини. Користь тварині забезпечується даними інгредієнтами через різні функції. Інгредієнти можуть бути дуже дорогими.

ГІДРОХЛОРИД Глюкозамін - глюкозамін є частиною хрящової структури і, який грає істотну роль в підтримці здоров'я суглобів. При деяких умовах, добавка даного ігредіенти зменшить запалення в суглобі, часто пов'язане з артритом, і дозволить тварині, особливо похилого віку, відчувати себе більш комфортно при ходьбі. Дорогий. Корисні властивості(JO).

СУЛЬФАТ Хондроітин - схожий з глюкозаміном. Дуже дорогий. Джерелом може бути тваринний хрящ, наприклад, трахея або таке джерело як кістки акули. Корисні властивості(JO).

ЮКА Шідігера - сапоніни, взяті з цієї рослини, можуть зменшити запалення в травному тракті. Даний інгредієнт також може зменшити неприємний запах стільця. Корисні властивості(IM, DH, ST).

Хітин - добувається з панцирів членистоногих. Даний інгредієнт здатний зменшити вогнища запалення у тварини, поліпшити показники холестерину і жиру в крові. Дорогий. Корисні властивості(IM, HM, AL).

Нуклеотидів - зазвичай видобуваються з дріжджових клітин. Надають допомогу в підтримці імунної системи, зростання молодих тварин, у відновленні після напружених тренувань. Дорогий. Корисні властивості (IM, HM).

Докозагексаєнової кислоти (ДКТ) - важлива жирна кислота класу омега 3, добувається з риб'ячого жиру або водоростей. Необхідна для нормальної роботи мозку. Відмінні результати показали молоді тварини при навчанні, а літні тварини поліпшили показники в пізнавальних функціях. Корисні властивості(BCF).

ЗЕЛЕНІ (ЗЕЛЕНОГУБИЕ) МІДІЇ - цей інгредієнт містить речовини, які зменшують запалення в суглобах і інших частинах організму. Дорогий. Корисні властивості(JO).

L-карнітин - речовина, яка синтезується організмом самостійно. Карнітин необхідний для транспорту жирних кислот в клітини і здатний знизити масу тіла, особливо, у огрядних тварин. Корисні властивості (HM, BC).

ЛЕЦИТИН - фосфолипид, дане з'єднання здатне поліпшити всмоктування жиру в травному тракті. Корисні властивості (HM).

ДРІЖДЖОВА КУЛЬТУРА - Забезпечуючи нуклеотидами клітини і корисні мікроорганізми, даний інгредієнт здатний поліпшити здоров'я травного тракту. Чи не занадто дорогою. Корисні властивості(DH, AL).

Гексаметафосфат натрія - даний інгредієнт діє як очищає засіб, допомагаючи підтримувати чистоту зубів. Звичайний інгредієнт при виробництві зубних паст. Корисні властивості (HM).

БІЛКИ ПЛАЗМИ - ретельно оброблена кров з метою зберегти чистоту імунологічних білків (антитіл). Головним чином використовується для молодих тварин з метою сформувати здоровий травний тракт. Дорогий і повинен застосовуватися після екструзії. Корисні властивості(DH, HM, IM).

ЯЄЧНІ ПРОТЕЇНИ - отримані з гіперімунізованих яєць. Такі яйця виведені з метою підвищення кількості імунологічних протеїнів. Застосовуються також як і білки плазми. Дуже дорогі. Корисні властивості (IM, DH, HM).

ПРОБІОТИКИ - ці інгредієнти включають живі бактерії, які надають сприятливий ефект на травний тракт тварини. Незважаючи на те, що може застосовуватися цілий ряд бактерій, більшість належить або класу LACTOBACILLUS, BIFIDA, BACILLUS або ENTEROCOCCUS класу. При виробництві повинен дотримуватися ретельний підхід, щоб гарантувати, що культури залишаються життєздатними. Інгредієнти дорогі, але норма включення мала. Також застосовуються деякі штами цвілі, такі як ASPERGILLUS і з цією ж метою клітини живих дріжджів. Корисні властивості (DH, AL, BC, ST).

Пребіотики - дуже двозначний термін для інгредієнтів, які з одного боку допомагають зростанню сприятливих мікроорганізмів в травному тракті і в той же час підтримують зростання не бажаних і патогенних мікроорганізмів. Корінь цикорію, лушпиння насіння подорожника, інулін і фруктоолігосахаріди є класичними прикладами. Корисні властивості(DH, BC, ST).

ФЕРМЕНТИ - протеази, ліпази і амілази - найбільш застосовувані ферменти. Зазвичай не використовуються. У процесі переробки важко зберегти їх життєздатність. Корисні властивості (DH, AL).

ЛЮТЕЇН - з'єднання, яке допомагає підтримувати здоров'я очей. Корисні властивості (HM).

Инозитола - речовина подібне вітаміну А, який допомагає печінки перетворювати жир. Корисні властивості (HM, BC).

Опис корисних властивостей

AL:Інгредієнт допомагає підтримати імунну систему. Користь відчують здорові домашні тварини; відсутність алергічних реакцій або запальних процесів, які можуть вплинути на суглоби або функцію шлунково-кишкового тракту.

BC: Інгредієнти допомагають тварині підтримувати хороший стан тіла. Вони можуть змінювати метаболізм, запобігати накопиченню жиру або збільшення худорлявості тварини.

BCF: Підтримує розвиток мозку і допомагає в навчанні. Крім того, ці інгредієнти можуть допомогти в збереженні пізнавальної функції, особливо у старіших домашніх тварин.

BO: Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток кісток і здоров'я домашніх тварин.

DH:Ці інгредієнти допомагають у підтримці здорового травного тракту. Вони можуть функціонувати для підтримки зростання корисних мікробів в кишечнику і перешкоджати попаданню шкідливих мікробів. Крім того, ці інгредієнти можуть підвищити активність імунної системи в кишечнику і поліпшують травлення.

EC: Інгредієнти, які відносно недорогі, допомагають зберегти низьку ціну на продукт.

EN: Ці інгредієнти є джерелом сполук, які перетворюються в енергію, або важливими частинами ферментів, або коферментів, необхідних для обробки енергії.

FL: Допомагає поліпшити смакові якості продукту.

HC: Інгредієнти, які допомагають у підтримці яскравою і блискучою вовни.

HM: Ці інгредієнти допомагають у підтримці здорового обміну речовин, сприяючи важливим біохімічним процесам, щоб тварина могла вижити і зберегти своє здоров'я

IM: Iнгредієнти, які допомагають підтримувати функцію імунної системи. Ці інгредієнти мають важливе значення для підтримки роботи імунної системи, яка бореться з інфекціями. Вони також можуть допомогти в регулюванні імунної системи, щоб не виникало алергічних реакцій.

JO: Інгредієнти, які є важливими для здоров'я суглобів, або допомагають у відновленні суглобів або запобігання запалення суглобів.

MU:Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток і здоров'я м'язів.

OR: Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток і здоров'я органів тіла.

SK: Ці інгредієнти допомагають зберегти шерсть здоровою. Здорова шкіра повинна бути пластичною, не лущиться, без прояву сухості.

ST:Ці інгредієнти допомагають у формуванні твердого стільця.

Детальнiше

Опис і корисні властивості інгредієнтів зоокормов частина 3

Керівництво містить опис основних інгредієнтів, які використовуються у виробництві кормів для домашніх тварин. Живильні елементи і функціональні переваги викладені для кожного інгредієнта. Крім того, інгредієнти були розділені на групи, які найкраще описують його призначення в кормі для тварин.

Інформація, що міститься в цьому посібнику, використовується в інформативних цілях, а також в якості торгового і маркетингового інструменту. Ми сподіваємося, що ваш торговий персонал зможе надати продукти з більшою впевненістю, якщо у них буде більше інформації про інгредієнти, які використовуються у виробництві зоокормов.

Ми настійно рекомендуємо, щоб це керівництво не використовувалося в якості посилання для вирішення нормативних або юридичних питань, пов'язаних з використанням інгредієнтів в конкретній країні. Будь ласка, проконсультуйтеся з компетентними регулюючими органами влади про надання інформації щодо законності використання цих інгредієнтів у кормах для домашніх тварин і дескрипторів, які можуть використовуватися на пакетах

Ми будемо раді відповісти або обговорити будь-які питання щодо змісту інформації в цьому посібнику.

Жири та олії

Ці інгредієнти - як мінімум 99% ліпідів. Джерела жирів і масел - тварини або рослинні джерела. Тварини джерела жирів мають більш високий вміст насичених жирних кислот, що свідчить про більш високій температурі плавлення в порівнянні з рослинними жирами. Рівні омега 6 і омега-3 змінюються серед жирів різних джерел і навіть в межах жирів з аналогічних джерел. Важливо стабілізувати такі інгредієнти з антиоксидантами для запобігання прогорклости. Природні антиоксиданти включають токофероли і розмарин, в той час як синтетичні антиоксиданти включають Етоксіквіна, BHT і BHA. Збереження жирів з природними антиоксидантами є більш дорогим, ніж збереження з синтетичними антиоксидантами. Також, жири впливають на смакові якості продуктів. Ці інгредієнти повинні бути оброблені відповідним чином, щоб упевнитися в тому, що ніяких токсичних речовин, наприклад, пестицидів, гербіцидів і діоксинів немає.

Тваринний жир - термін, який не піддається класифікації і зазвичай включає яловичий жир або сало. Може включати свинячий, баранячий або інший жири. Дуже низький рівень вмісту омега 6 і 3 жирних кислот. Використовується в економічно вигідних продуктах харчування. Корисні властивості(EN, EC, FL).

Яловичий / свинячий жир - жир, отриманий з яловичини або свинини. Зазвичай використовується в економічно вигідних продуктах харчування. Низький рівень утримання омега 6 і 3 жирних кислот. Корисні властивості (EN, EC, FL).

Пташиний жир - термін, який не піддається класифікації і, як правило, міститься в птахах. Містить більш високий рівень омега 6 і 3 жирних кислот, ніж тваринний жир. В принципі, більш прийнятний, ніж жир з інших джерел. Корисні властивості(EN, HC, SK, EC).

Курячий жир - жир, одержуваний з курей. Містить помірна кількість омега 6 і 3 жирних кислот. Омега-6 жирних кислот більше, ніж омега-3. Один з більш прийнятних жирів. Використовується для більш преміальних продуктів. Курячий жир дорожче, ніж тваринний. Корисні властивості (EN, HC, SK).

Риб'ячий жир - жир, одержуваний з риби будь-якого виду, хоча менхаден, як правило, є найбільш поширеним джерелом. Рівень вмісту омега 3 жирних кислот, як правило, вище, ніж рівень вмісту омега 6 жирних кислот. Не такий приємний на смак, як курячий жир. Хороший джерело DHA. Корисні властивості (EN, HC, SK, IM, AL, BCF).

Лососевий / оселедцевих жир - жир, який одержують із лосося або оселедця. Ті ж характеристики, які притаманні риб'ячому жиру. Корисні властивості (EN, HC, SK, IM, AL, BCF).

Рослинний жир - термін, який не піддається класифікації для жирів, одержуваних з рослин. Такі жири є ненасиченими і можуть змінюватися в співвідношенні омега 6 до омега 3 жирних кислот, в залежності від рослини. Слід приділяти особливу увагу збереженню жирів, які дуже вразливі і можуть стати згірклими. Рослинний жир зазвичай не настільки прийнятний в порівнянні з твариною і риб'ячим жиром. Корисні властивості (EN, EC).

Кукурудзяна олія - олія, що отримується з кукурудзи. Помірно високий рівень вмісту омега 6 жирних кислот і низький рівень омега 3. Дорогий компонент. Корисні властивості (EN, SK, HC).

Соєва олія - олія, що отримується з соєвих бобів. Не часто використовується при виготовленні дорогих кормів для домашніх тварин. Корисні властивості(EN, SK, HC, EC).

Рапсове масло - виробляється з ріпаку. Більш низький рівень вмісту омега 6 жирних кислот, проте, рівень вмісту омега 3 жирних кислот вище, ніж в кукурудзяній олії. Корисні властивості(EN, SK, HC).

Соняшникова олія - проводиться з соняшників. Дуже дороге і використовується в основному для продуктів дуже високу вартість. Дуже високий рівень вмісту омега 6, з відносно низьким рівнем вмісту омега 3 жирних кислот. Корисні властивості (EN, SK, HC).

Лляна олія - цей інгредієнт отримують при переробці льону. Масло з відносно високим рівнем вмісту омега 3 жирних кислот і незначним вмістом омега 6 жирних кислот. Використовується при виготовленні високо преміальних продуктів в якості альтернативи риб'ячому жиру, щоб підняти рівень вмісту омега 3 жирних кислот. Незважаючи на високий вміст омега 3 жирних кислот, цей інгредієнт не містить DHA. Дуже дороге. Корисні властивості (EN, SK, HC, AL, IM).

Інгридiєнти з високим вмістом клітковини

Ці інгредієнти можуть володіти різними функціями в кормі для тварин. Вони допомагають у формуванні стільця. Ці інгредієнти також можуть бути використані для зниження калорійності продукту. Крім того, деякі з цих інгредієнтів мають властивості пребіотиків, тому що вони легко споживаються мікробами в шлунково-кишковому тракті. Деякі з цих інгредієнтів є недорогими, але більш поліпшені, які були спеціально розроблені, можуть бути дорогими.

Бурякова стружка - інгредієнт, що отримується з перероблених буряків. Додана в корми для домашніх тварин з метою формування стільця. Щодо недорогий інгредієнт. Може мати деякі компоненти волокна з властивостями пребіотиків. Краще не використовувати у виробництві високоякісних продуктів преміум-класу. Корисні властивості (DH, ST). М'якоть цитрусових - проводиться з цитрусових. Так само, як і буряковий жом. Корисні властивості(DH, ST).

Томатна макуха - компонент, що отримується при переробці томатів. Може мати деякі компоненти волокна, які є пребіотиками. Дорожче, ніж буряковий жом. Джерело лікопену. Корисні властивості (DH, ST, НМ).

Рисові висівки - результат обробки рису для прийому в їжу. Досить недорогий інгредієнт. Не слід додавати занадто велику кількість інгредієнта, так як це може сприяти проносного ефекту і появі рідкого стільця. Корисні властивості (DH, ЕС).

Пшеничні висівки - щодо те ж саме, що і рисові висівки. Корисні властивості(DH, EC).

Вівсяна лушпиння / кормової продукт помелу - лушпиння вівса після видалення з зерна. Добре перетравлюється. Дуже недорогий інгредієнт. Використовується в економічно вигідною продукції. Корисні властивості (DH, E, BC).

Висівки - компоненти висівок, отримані в результаті переробки пшениці в борошно. Висівок більше, ніж волокна. Дуже недорогий інгредієнт. Помірний рівень білка, невисокої якості. Використовується виключно в економічно вигідною продукції. Корисні властивості (DH, EC).

Целюлоза - 100% очищене волокно. Важко засвоюється. Допомагає у формуванні стільця і знижує вміст енергетичної цінності продукту. Використовується в високоякісних продуктах преміум-класу, так як вартість цього інгредієнта висока. Корисні властивості (DH, ST, BC).

Люцернове борошно - висушена і подрібнена люцерна. Використовується тільки в обмеженій кількості через проносного дії. Використовується для зниження калорійності. Може мати деякі пребиотические ефекти. Використано в різних продуктах. Корисні властивості (DH, EC).

Лушпиння насіння подорожника - інгредієнт є оболонкою насіння подорожника. Використовується для формування стільця. Він володіє потенційним пребіотіческім ефектів. Проносну дію і дуже висока вартість обмежує кількість, яке вживається в продуктах. Використовується в високоякісних продуктах преміум-класу, оскільки це інгредієнт дуже дорогий. Корисні властивості (DH, ST, IM).

Волокно гороху - виготовляється з стручків гороху. Допомагає сформувати стілець і зменшити калорійність продукту. Корисні властивості (DH, EC, BC).

ФРУКТИ ТА ОВОЧI

Ці інгредієнти можуть бути використані з різних причин. Багато фрукти містять флавоноїди, які володіють потужними антиоксидантними властивостями. Деякі овочі містять унікальні речовини, які можуть допомогти в підтримці здоров'я домашніх тварин. Не зовсім ясно скільки слід використовувати і які саме властивості повинні свідчити, що інгредієнт високоякісний. Слід також мати на увазі, що кішки мають дуже обмежені можливості для обробки певних з'єднань в рослинах. Те, що може виявитися корисним для собак, для кішок може бути токсичним.

Ягоди - ця група інгредієнтів включає, але не обмежується, журавлину, лохину, чорницю і ожину. Інгредієнти в достатку містять флавоноїди, які діють як антиоксиданти. Корисні властивості (HM, IM).

Гранат - фрукт, який містить антиоксиданти. Корисні властивості (HM, IM).

Виноградні кісточки - інгредієнт, який може підтримувати здорову серцево-судинну систему. Корисні властивості (HM, IM).

Томати - інгредієнт містить лікопін, який може мати протираковими властивостями. Корисні властивості(HM, IM).

Морква - високий вміст б-каротину і інших каротиноїдів, які є сильними антиоксидантами. (HM, IM).

Чорнобривці - інгредієнт з високим рівнем вмісту лютеїну. Корисні властивості (HM).

Шпинат - інгредієнт з високим рівнем вмісту мінералів, лютеїну і каротиноїдів, що володіють високими антиоксидантними властивостями. Корисні властивості(HM, IM).

Водорості - морське рослина, яке містить високий рівень DHA і каротиноїдів. Корисні властивості (HM, BCF).

СПЕЦІЇ І ТРАВИ

Переваги використання спецій і трав в кормах для тварин можуть варіюватися. Деякі переваги для здоров'я можна розглядати в травленні, а інші в метаболізмі або загальний стан здоров'я домашніх тварин. Переваги можуть бути непередбачувані. Крім того, рівні вмісту цих компонентів для отримання корисних результатів не ясні. Не слід додавати занадто багато спецій і трав, щоб не завдати шкоди домашнім тваринам. У цій категорії багато можливих інгредієнтів, які можуть бути використані. Нижче вказані і описані найбільш часто зустрічаються.

Зелений чай - корисні властивості складають антиоксиданти цього інгредієнта. Корисні властивості (HM, IM).

Кориця - корисні властивості полягають в регулюванні глюкози і жирового обміну. Корисні властивості (HM, BC).

Розмарин - ще один інгредієнт з потужними антиоксидантними властивостями. Корисні властивості (HM, IM).

Шавлія - зміцнює імунну систему. Корисні властивості (HM, IM).

Куркума - інгредієнт, який може зменшити запалення. Корисні властивості (HM, IM, DH).

Імбир - використовується для зниження шлункового дискомфорту. Корисні властивості (DH).

Аніс - використовується для зниження шлункового дискомфорту. Корисні властивості (DH).

>Келп — ингредиент, который является хорошим источником органических минералов. Полезные свойства (HM)

Пажитник - інгредієнт, який використовується для просування травної системи. Корисні властивості (DH, FL).

Петрушка - інгредієнт, який має антиоксидантні властивості і може допомогти зберегти здоровий шлунково-кишковий тракт. Корисні властивості(HM, DH).

Чебрець - інгредієнт, який має антиоксидантні властивості і може допомогти зберегти здорову імунну систему. Корисні властивості (HM, IM).

Базилік - містить сильні антиоксиданти і може підтримати імунну систему. Корисні властивості (HM, IM).

Опис корисних властивостей

AL: Інгредієнт допомагає підтримати імунну систему. Користь відчують здорові домашні тварини; відсутність алергічних реакцій або запальних процесів, які можуть вплинути на суглоби або функцію шлунково-кишкового тракту.

BC: Інгредієнти допомагають тварині підтримувати хороший стан тіла. Вони можуть змінювати метаболізм, запобігати накопиченню жиру або збільшення худорлявості тварини.

BCF: Підтримує розвиток мозку і допомагає в навчанні. Крім того, ці інгредієнти можуть допомогти в збереженні пізнавальної функції, особливо у старіших домашніх тварин.

BO: Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток кісток і здоров'я домашніх тварин.

DH: Ці інгредієнти допомагають у підтримці здорового травного тракту. Вони можуть функціонувати для підтримки зростання корисних мікробів в кишечнику і перешкоджати попаданню шкідливих мікробів. Крім того, ці інгредієнти можуть підвищити активність імунної системи в кишечнику і поліпшують травлення.

EC: Інгредієнти, які відносно недорогі, допомагають зберегти низьку ціну на продукт.

EN: Ці інгредієнти є джерелом сполук, які перетворюються в енергію, або важливими частинами ферментів, або коферментів, необхідних для обробки енергії.

FL:Допомагає поліпшити смакові якості продукту.

HC:Інгредієнти, які допомагають у підтримці яскравою і блискучою вовни.

HM: Ці інгредієнти допомагають у підтримці здорового обміну речовин, сприяючи важливим біохімічним процесам, щоб тварина могла вижити і зберегти своє здоров'я.

IM: Інгредієнти, які допомагають підтримувати функцію імунної системи. Ці інгредієнти мають важливе значення для підтримки роботи імунної системи, яка бореться з інфекціями. Вони також можуть допомогти в регулюванні імунної системи, щоб не виникало алергічних реакцій.

JO: Інгредієнти, які є важливими для здоров'я суглобів, або допомагають у відновленні суглобів або запобігання запалення суглобів.

MU: Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток і здоров'я м'язів.

OR: Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток і здоров'я органів тіла.

SK: Ці інгредієнти допомагають зберегти шерсть здоровою. Здорова шкіра повинна бути пластичною, не лущиться, без прояву сухості.

ST: Ці інгредієнти допомагають у формуванні твердого стільця.

Детальнiше

Опис і корисні властивості інгредієнтів зоокормов частина 2

Даний посібник містить опис основних інгредієнтів, які використовуються для виробництва кормів для домашніх тварин. Кожен інгредієнт характеризується за вмістом поживних речовин і функціональними властивостями. Крім того, інгредієнти діляться на групи за ознакою доцільності їх використання при виробництві кормів для домашніх тварин.

Інформація в даному посібнику носить просвітницький характер, а також може використовуватися для цілей маркетингу і продажів. Ми вважаємо, що Ваші співробітники з продажу зможуть з більшою ефективністю просувати продукцію, якщо вони будуть більше знати про інгредієнти, з яких складається ця продукція.

Ми не рекомендуємо використовувати цей посібник як доказового матеріалу при вирішенні регулятивних або юридичних питань, що стосуються використання інгредієнтів в конкретній країні. Зверніться, будь ласка, до відповідних регулятивні органи за інформацією, що стосується законності використання цих інгредієнтів у кормах для домашніх тварин, а також маркування, яку можна наносити на упаковки.

У разі необхідності, звертайтеся до нас, і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання, що стосуються міститься в даному посібнику інформації.

ЗЕРНОВI З ВИСОКИМ ЗМІСТОМ КРОХМАЛЮ

Використання зернових культур економічно вигідно. Вони містять велику кількість крохмалю. Вміст протеїну, клітковини і золи відносно невелика. Крохмаль, що виділяється з цих інгредієнтів, важливий для освіти гранул в процесі екструзії. Важливо підтримувати високу температуру в процесі екструзії для варення або желатинизации крохмалю. Якщо крохмаль

не був належним чином зварений, він не буде повністю перетравлюватися в травному тракті, і це викличе розлад шлунка, метеоризм і пронос. Варена крохмаль є харчовим джерелом енергії для домашніх тварин і прекрасним джерелом глюкози. Крохмалі, одержувані з зернових, відрізняються за структурою, що в свою чергу впливає на процес варіння при екструзії. Деякі зернові містять протеїни клейковини, які можуть викликати у тварин алергічні реакції, схожі на глютенову хвороба у людини.

РИС – зернова культура, яка містить тип крохмалю, легко піддається варінні і легко засвоюється; низький вміст протеїну і відсутність протеїнів клейковини, що можуть викликати алергії або непереносимість. У порівнянні з іншими зерновими відносно дорогий інгредієнт, використовується, в основному, в кормах преміум класу. Рис використовується в двох видах: білий рис (з віддаленими висівками) і лущений (коричневий) рис, що містить висівки. Зміст висівок в рисі відносно невелике в порівнянні з іншими зерновими. Тому

різниця в харчовій цінності шелушенного і білого рису незначна. Живильні параметри пивоварного рису схожі з білим рисом. Він складається з невеликих рисових зерен, які при виробництві продуктів харчування для людини видаляються. Корисні властивості(EN, AL).

КУКУРУДЗА - На відміну від рису, кукурудзяний крохмаль має складну структуру. Температура варіння при екструзії повинна бути високою для отримання високого ступеня желатинизации. Кукурудза вкрай дешевий продукт. Більш того, на відміну від пшениці, вівса і ячменю вона не містить протеїнів клейковини, що викликають алергію. Кукурудза не використовується для виробництва кормів преміум класу, оскільки її помилково вважають шкідливою для тварин. Зміст протеїнів, золи і клітковини в кукурудзі низька. Корисні властивості (EN, MF, EC).

ПШЕНИЦЯ - цей інгредієнт містить більше протеїну, ніж всі інші крахмалосодержащие зернові. Крохмаль відносно легко вариться. Пшениця є відмінним елементом і скріплює гранули. Клейковина пшениці містить протеїни, які можуть викликати симптоми глютеновой хвороби у невеликої кількості собак. Тим не менш, вірогідність виникнення симптомів глютеновой хвороби у собак перешкоджає використанню пшениці у виробництві кормів преміум класу. Корисні властивості (EN, MF, EC).

ЯЧМЕНЬ- вміст протеїну схоже з пшеницею, а наявність клейковини може викликати симптоми глютеновой хвороби. Однак характеристики ячменю відрізняються від характеристик пшениці. У ячменю щільна оболонка, і її потрібно прибрати, щоб мати можливість використовувати значну частину зерен при виробництві кормів. Корисні властивості(EN, MF, EC).

ОВЕС - Після видалення з зерен щільної оболонки овес дуже добре підходить для виробництва кормів преміум класу. На відміну від пшениці і ячменю овес не містить протеїнів клейковини. Крохмаль, що міститься в вівсі, відносно легко вариться. Рівні протеїнів вище, ніж в кукурудзі. Корисні властивості (EN, DH).

СОРГО - поживні параметри цього інгредієнта схожі з кукурудзою. Деякі дослідження показують, що глікемічний показник сорго нижче, ніж в звичайних зернових. Щодо дешева культура, але рідко наявна. Корисні властивості (EN, EC).

НЕЗЕРНОВI КРОХМАЛОВМIСТНI ІНГРЕДІЄНТИ

На відміну від традиційних зернових культур з високим вмістом крохмалю незернові крахмалосодержащие інгредієнти характеризуються нижчим рівнем протеїну. Крім того, вважається, що та невелика частина протеїну, що міститься в цих інгредієнтів, не пов'язана з можливістю виникнення алергічних реакцій у собак. Крохмалі, що містяться в незернових інгредієнтах, легко варяться і легко засвоюються. Крохмалі, що містяться в незернових інгредієнтах, як правило, дорожчі, ніж зернові з високим вмістом крохмалю, і використовуються в основному для виробництва кормів преміум класу.

КАРТОПЛЯ - інгредієнт з дуже високим вмістом крохмалю і низьким вмістом протеіна.Висококачественний картопля має дуже тонку шкірку. Для виробництва кормів використовується обмежена кількість картоплі з-за того, що після екструзії крохмаль стає дуже липким. Дорогий інгредієнт, використовується для виробництва кормів вищої категорії. Корисні властивості (EN, AL).

БАТАТ - цей інгредієнт містить більше протеїну і клітковини ніж картопля. Клітковина в батат може мати пребиотические властивості. Однак використання цього інгредієнта обмежена, оскільки така клітковина швидко розчиняється і викликає метеоризм. Дуже дорогий інгредієнт. Полезные свойства (EN, AL, DH).

ТАПИОКА – інгредієнт з низьким вмістом протеїну і дуже високим вмістом крохмалю. Використовується так само, як і картопля. Може використовуватися більшу кількість тапиоки, ніж картоплі, при виробництві кормів. У деяких країнах тапиока не рахується таким же високоякісним інгредієнтом як картопля. Корисні властивості (EN, AL).

КАБАЧОК- Цей інгредієнт схожий на батат. Дуже дорогий. Є багато різновидів, в тому числі цукіні. Корисні властивості(EN, AL).

БОРОШНО ГОРОХА - Цей інгредієнт отримують в результаті переробки гороху. Хороша засвоюваність. Використовується у виробництві харчових продуктів для кращої переробки та зменшення потенційних ризиків виникнення алергічних реакцій і харчової непереносимості. Корисні властивості(EN, AL).

ГОРОХ – Цей інгредієнт відрізняється від інших помірним вмістом протеїну. Сприяє переробці продуктів, є джерелом білка і крохмалю, менш алергенної, ніж в зернових культурах. Корисні властивості(EN, AL, BO, MU, OR).

Опис корисних властивостей

AL: Інгредієнт допомагає підтримати імунну систему. Користь відчують здорові домашні тварини; відсутність алергічних реакцій або запальних процесів, які можуть вплинути на суглоби або функцію шлунково-кишкового тракту.

BC: Інгредієнти допомагають тварині підтримувати хороший стан тіла. Вони можуть змінювати метаболізм, запобігати накопиченню жиру або збільшення худорлявості тварини.

BCF: Підтримує розвиток мозку і допомагає в навчанні. Крім того, ці інгредієнти можуть допомогти в збереженні пізнавальної функції, особливо у старіших домашніх тварин.

BO: Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток кісток і здоров'я домашніх тварин.

DH: Ці інгредієнти допомагають у підтримці здорового травного тракту. Вони можуть функціонувати для підтримки зростання корисних мікробів в кишечнику і перешкоджати попаданню шкідливих мікробів. Крім того, ці інгредієнти можуть підвищити активність імунної системи в кишечнику і поліпшують травлення.

EC: Інгредієнти, які відносно недорогі, допомагають зберегти низьку ціну на продукт.

EN: Ці інгредієнти є джерелом сполук, які перетворюються в енергію, або важливими частинами ферментів, або коферментів, необхідних для обробки енергії.

FL:Допомагає поліпшити смакові якості продукту.

HC: Інгредієнти, які допомагають у підтримці яскравою і блискучою вовни.

HM: Ці інгредієнти допомагають у підтримці здорового обміну речовин, сприяючи важливим біохімічним процесам, щоб тварина могла вижити і зберегти своє здоров'я

IM: Інгредієнти, які допомагають підтримувати функцію імунної системи. Ці інгредієнти мають важливе значення для підтримки роботи імунної системи, яка бореться з інфекціями. Вони також можуть допомогти в регулюванні імунної системи, щоб не виникало алергічних реакцій.

JO: Ингредиенты, которые являются важными для здоровья суставов, либо помогают в восстановлении суставов или предотвращении воспаления суставов.

MU: Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток і здоров'я м'язів.

OR: Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток і здоров'я органів тіла.

SK: Ці інгредієнти допомагають зберегти шерсть здоровою. Здорова шкіра повинна бути пластичною, не лущиться, без прояву сухості.

ST: Ці інгредієнти допомагають у формуванні твердого стільця.

Детальнiше

Опис і корисні властивості інгредієнтів зоокормов частина 4

Керівництво містить опис основних інгредієнтів, які використовуються у виробництві кормів для домашніх тварин. Живильні елементи і функціональні переваги викладені для кожного інгредієнта. Крім того, інгредієнти були розділені на групи, які найкраще описують його призначення в кормі для тварин.

Інформація, що міститься в цьому посібнику, використовується в інформативних цілях, а також в якості торгового і маркетингового інструменту. Ми сподіваємося, що ваш торговий персонал зможе надати продукти з більшою впевненістю, якщо у них буде більше інформації про інгредієнти, які використовуються у виробництві зоокормов.

Ми настійно рекомендуємо, щоб це керівництво не використовувалося в якості посилання для вирішення нормативних або юридичних питань, пов'язаних з використанням інгредієнтів в конкретній країні. Будь ласка, проконсультуйтеся з компетентними регулюючими органами влади про надання інформації щодо законності використання цих інгредієнтів у кормах для домашніх тварин і дескрипторів, які можуть використовуватися на пакетах.

Ми будемо раді відповісти або обговорити будь-які питання щодо змісту інформації в цьому посібнику.

ДЖЕРЕЛА ТВАРИННОГО БЕЛКА

Ці інгредієнти є відмінним джерелом білка. Відсоток білка високий, а профіль амінокислоти досить оптимальний для собак і кішок, які часто не вимагають ніяких додаткових добавок амінокислот. Ці інгредієнти зазвичай підсилюють смакові характеристики продукту. Хороша обробка тварин джерел білка має важливе значення для доброго засвоєння поживних речовин. Ці інгредієнти зазвичай мають середній рівень вмісту жиру.

СВІЖЕ М'ЯСО І ЇЖА: форма тваринних білків може приймати форму свіжого м'яса або їжі. Свіже м'ясо має високий вміст води, низький вміст золи, білка і жиру, ніж їжа. Свіже м'ясо повинно бути замороженим під час зберігання. Тільки обмежена кількість свіжого м'яса може бути використано для виробництва продукту, який являє собою суху гранулу. Їжа повинна бути висушена відповідним чином, щоб запобігти пошкодженню білків. Більшість страв висушуються на барабані і втрачають певну ступінь смакових якостей, у порівнянні зі свіжим м'ясом. При виборі страв слід приділяти особливу увагу, щоб переконатися, що білки не пошкоджені і рівні золи не дуже високі.

КУРЯЧЕ М'ЯСО - ймовірно, найбільш популярне джерело свіжого м'яса. Воно дуже приємне по запаху і домашні тварини з задоволенням вживають його в їжу. Помірне співвідношення омега-6-3 жирних кислот. Помірні рівні вмісту золи. Інгредієнти виходять з м'язів, кісток і шкіри. Корисні властивості (BO, MU, OR, SK, EN, FL)

МОЛОДА БАРАНИНА - другий популярний джерело свіжого м'яса. Раніше вона вважалася джерелом білка, який давали собакам, які страждають на алергію. Проте, її популярність зменшила ефективність цього інгредієнта при вирішенні всіх проблем, пов'язаних з алергією. Однак, цей інгредієнт може ще бути ефективно використаний у виробництві корми для собак, які страждають на алергію. Вона не така приємна по запаху, як курка. Молода баранина, як правило, має більш високий рівень вмісту золи і більше співвідношення омега-6-3 жирних кислот, ніж курка. Корисні властивості (BO, MU, OR, EN, EC)

ЯЛОВИЧИНА - в порівнянні з куркою і бараниною, яловичина дешевша. Проте, кількість омега-3 жирних кислот, як правило, низька, а рівні вмісту золи в яловичині вище, ніж в курці. Використовується часто в більш дешевих продуктах. Вона не така приємна по запаху, як курка, але схожа на баранину. Проблеми з BSE можуть обмежити експорт продуктів, що містять яловичину. Корисні властивості(BO, MU, OR, EN, EC)

СВИНИНА - дешевше, ніж курка і баранина. Низький вміст омега-3 жирних кислот. Порівнянні з яловичиною та бараниною в смакових якостях. Використовується деякими компаніями в якості нового інгредієнта, щоб зробити продукти для собак, які страждають на алергію. Корисні властивості (BO, MU, OR, SK, AL, EN)

ОЛЕНИНА - використовується в якості нового інгредієнта для собак, які страждають на алергію. Цей інгредієнт є дуже дорогим і не завжди доступний. Зміст золи, як правило, висока, а омега-3 жирних кислот низька. Корисні властивості(BO, MU, OR, SK, AL, EN)

КАЧИНЕ М'ЯСО - подібно курячому, однак, як правило, більш жирне. Використовується в якості нового інгредієнта для собак, які страждають на алергію. Цей інгредієнт є дуже дорогим і не завжди доступний. Корисні властивості(BO, MU, OR, SK, AL, EN)

ИНДЕЙКА - відмінна альтернатива курячому м'ясу щодо поживних речовин і смакових якостей. Деякі компанії використовують індичку в якості альтернативного м'яса курячого для диференціювання виробничої лінії або для собак, які страждають на алергію. Не так доступно, як куряче м'ясо, і, таким чином, є більш дорогим. Корисні властивості (BO, MU, OR, SK, AL, EN)

СубПРОДУКТИ ПТИЦI - інгредієнт, не такий дорогий, в порівнянні з курячим м'ясом, але збігається або перевищує його в поживних якостях і смакових аспектах. Як субпродукту, цей інгредієнт не використовується в продуктах преміум-класу через негативних відгуків деяких компаній. Отриманий з тих же частин курки, на додаток до внутрішніх органів. Корисні властивості (BO, MU, OR, SK, EN, FL, EC)

РИБНИЙ КОРМ - інгредієнт з рівнем вмісту білка вище, ніж у м'яса з пташиних і ссавців джерел. Високі рівні вмісту омега-3 жирних кислот. Рибний корм, як правило, отримують з менхаден, включаючи інші джерела. Рибні корми не настільки приємні по запаху, в порівнянні з джерелами білка з пташиних і ссавців джерел. У собак, як правило, менше проблем, пов'язаних з алергією від білка з рибних страв, ніж з інших джерел м'яса. Корисні властивості (BO, MU, OR, SK, AL, IM, JO, BCF, EN)

М'ЯСО ЛОСОСЯ - подібно рибному корму, за винятком більш високого рівня вмісту жиру. Відмінне джерело омега-3 жирних кислот. Корисні властивості (BO, MU, OR, SK, AL, IM, JO, BCF, EN)

М'ЯСО ОСЕЛЕДЦЯ - подібно рибному корму, за винятком більш високого рівня вмісту білка. Хороший джерело омега-3 жирних кислот. Корисні властивості (BO, MU, OR, SK, AL, IM, JO, BCF, EN)

М'ЯСО ФОРЕЛI - подібно рибному корму. Зазвичай має менший вміст жиру, ніж інші рибні корми. Корисні властивості (BO, MU, OR, SK, AL, IM, JO, BCF, EN)

М'ЯСО СОМА -подібно рибному корму. Зазвичай має менший вміст жиру, ніж типовий рибний корм. Джерело цього інгредієнта дуже важливий. Деяка риба, вирощена на фермі, буде мати значно нижчі рівні вмісту омега-3 жирних кислот, ніж більшість рибних кормів. Корисні властивості(BO, MU, OR, SK, AL, IM, JO, BCF, EN, EC)

М'ЯСО БІЛОЇ РИБИ - рибний корм з неспецифічних видів, виключаючи підфарбовані. Корисні властивості (BO, MU, OR, SK, AL, IM, JO, BCF, EN, EC)

ГIДРОЛIЗАТ - цей інгредієнт може відбуватися з будь-якого джерела тваринного білка. Він складається з пептидів, отриманих в результаті кислотного гідролізу, гідролізу або комбінації того й іншого. Цей інгредієнт призначений для усунення білків, які є алергенами. У той час як ці види інгредієнтів ефективні в полегшенні проблеми алергії у собак, вони досить дорогі і можуть мати проблеми зі смаковими якостями. Важливо мати надійне джерело. Корисні властивості (SK, AL).

СУХИЙ ЯЄЧНИЙ ПРОДУКТ - Складається з частин або всієї яйця. Відмінне джерело високоякісного білка. Велика кількість омега -6 жирних кислот. Дуже приємний на смак. Слід звернути увагу на те, щоб використовувати джерело, який не має високий рівень золи і належним чином пройшов процес, який дозволить пошкодження білків. Містить велику кількість керамідів, які корисні для волосся і шкіри. (BO, MU, OR, SK, HC, FL)

КУРЯЧА ПЕЧIНКА - хороший джерело білка, але використовується більше як надзвичайно поживний інгредієнт. Дорогий як джерело білка, але ціна виправдана для продуктів преміум-класу. Корисні властивості (BO, MU, OR, FL)

ОМАР, КРАБИ й іншими ракоподібні - як правило, використовується в невеликих кількостях. На етикетці виглядають привабливо, але при зберіганні виникають труднощі. Зазвичай містять екстремальне кількість золи. Корисні властивості (BO, MU, OR, AL)

ДЖЕРЕЛА РОСЛИННОГО БЕЛКА

Ці інгредієнти є хорошим, економічно вигідним, джерелом білка. Амінокислотні профілі не збігаються з тим же якістю, як тваринні білки. Білки з рослинних джерел не настільки поживні, як м'ясний білок. Є переваги використання цих інгредієнтів у зв'язку з їх низьким рівнем вмісту золи і щодо більш легкого зберігання на підприємствах. При належному застосуванні, ці джерела білка можуть бути використані дуже ефективно у виробництві корми для домашніх тварин.

СОЄВИЙ КОРМ - проводиться видаленням шкірки і жирів з соєвих бобів. Високий вміст білка, але відносно низький вміст амінокислоти (метіоніну). Цей інгредієнт може мати високий рівень олигосахаридов і інших з'єднань, які можуть викликати у собаки метеоризм і роздратування в травному тракті. Ніколи не використовувався в якості преміум-продуктів. Корисні властивості (BO, MU, OR, EN, EC).

КУКУРУДЗЯНА КЛЕЙКОВИНА - проводиться з обробки кукурудзи в результаті видалення насіння і крохмалю. Рівень білка зазвичай більше, ніж соєвий шрот. Дуже низька зольність. Гарне кількість метіоніну, але низький рівень лізину. Інгредієнт може бути ефективно використаний в особливості в кормах для кішок, розроблених, щоб мінімізувати проблеми з сечовими шляхами. Не дуже приємний запах. Корисні властивості (BO, MU, OR, EN, EC).

КАРТОПЛЯННИЙ БІЛОК - результат видалення крохмалю з картоплі. Дуже високі рівні вмісту білка. Обмежена кількість слід використовувати тільки через потенціалу анти-поживних чинників, які можуть викликати стрес у травному тракті. Корисні властивості (BO, MU, OR, EN, EC).

ГОРОХОВИЙ БІЛОК - результат видалення крохмалю і змісту волокон з гороху. Знову ж таки, не є ідеальним профілем амінокислот, таким чином, можуть бути використані тільки в обмеженій мірі. Низький рівень вмісту золи, допомагає у виробництві крупноразмолотого кукурудзяного корму і консерв, завдяки їх хорошим обов'язковим характеристикам. Корисні властивості (BO, MU, OR, EN, EC).

КОРМ З КАНОЛИ - виготовляється з ріпаку, характеризується низьким вмістом антиживильних з'єднань. Дуже схожий на соєвий шрот. Корисні властивості (BO, MU, OR, EN, EC).

КОРМ З ЛЛЯНОГО НАСIННЯ - результат видалення масла з лляного насіння. Помірне вміст білка. Використовується рідко. Корисні властивості (BO, MU, OR, EN, EC).

СУШЕНІ АБО ПИВНІ ДРОЖЖИ - результат відновлення мертвих дріжджових клітин при пивоварінні. Помірно високі рівні вмісту білка з дуже низьким вмістом золи. Розумно прийнятний інгредієнт в порівнянні з іншими рослинними білками. Корисні властивості (BO, MU, OR, DH, FL).

СОНЯШНИКОВИЙ ШРОТ - корм з високим вмістом білка, отриманий від видалення жиру і шкаралупи насіння соняшнику. Використовується рідко. Корисні властивостіа (BO, MU, OR, EN).

Опис корисних властивостей

AL: Інгредієнт допомагає підтримати імунну систему. Користь відчують здорові домашні тварини; відсутність алергічних реакцій або запальних процесів, які можуть вплинути на суглоби або функцію шлунково-кишкового тракту.

BC: Інгредієнти допомагають тварині підтримувати хороший стан тіла. Вони можуть змінювати метаболізм, запобігати накопиченню жиру або збільшення худорлявості тварини.

BCF: Підтримує розвиток мозку і допомагає в навчанні. Крім того, ці інгредієнти можуть допомогти в збереженні пізнавальної функції, особливо у старіших домашніх тварин.

BO: Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток кісток і здоров'я домашніх тварин.

DH: Ці інгредієнти допомагають у підтримці здорового травного тракту. Вони можуть функціонувати для підтримки зростання корисних мікробів в кишечнику і перешкоджати попаданню шкідливих мікробів. Крім того, ці інгредієнти можуть підвищити активність імунної системи в кишечнику і поліпшують травлення.

EC: Інгредієнти, які відносно недорогі, допомагають зберегти низьку ціну на продукт.

EN:Ці інгредієнти є джерелом сполук, які перетворюються в енергію, або важливими частинами ферментів, або коферментів, необхідних для обробки енергії.

FL: Допомагає поліпшити смакові якості продукту.

HC: Інгредієнти, які допомагають у підтримці яскравою і блискучою вовни.

HM: Ці інгредієнти допомагають у підтримці здорового обміну речовин, сприяючи важливим біохімічним процесам, щоб тварина могла вижити і зберегти своє здоров'я

IM:Інгредієнти, які допомагають підтримувати функцію імунної системи. Ці інгредієнти мають важливе значення для підтримки роботи імунної системи, яка бореться з інфекціями. Вони також можуть допомогти в регулюванні імунної системи, щоб не виникало алергічних реакцій.

JO: Інгредієнти, які є важливими для здоров'я суглобів, або допомагають у відновленні суглобів або запобігання запалення суглобів.

MU: Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток і здоров'я м'язів.

OR: Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток і здоров'я органів тіла.

SK: Ці інгредієнти допомагають зберегти шерсть здоровою. Здорова шкіра повинна бути пластичною, не лущиться, без прояву сухості.

ST:Ці інгредієнти допомагають у формуванні твердого стільця.

Детальнiше

Керівництво по відповідному зберіганню корму для тварин

Методика відповідного зберігання має критичне значення для збереження якості сухого корму для тварин від процесу виробництва до надходження в продаж. Корм для тварин повинен зберігатися належним чином з тим, щоб:

Запобігти утворенню цвілі

Зменшити розкладання поживних речовин

Запобігти прогоркание

Запобігти ураженню комахами

Запобігти пошкодженням продукції від гризунів і птахів

Зберегти привабливий зовнішній вигляд

У кожної компанії повинна бути ефективна програма по періодичної інвентаризації, догляду за продукцією, відповідному управлінню мікрокліматом, а також план комплексного управління по боротьбі з шкідниками. Програма повинна включати в себе:

Зберігання продукції в чистих і сухих складах при температурі від 5 до 35 градусів, без потрапляння прямих сонячних променів і токсичної пари.

Підтримка складу чистим і вільним від шкідників (включаючи, але не обмежуючись, птахів, гризунів і комах)

Відповідні зберігання і методи догляду

План "першим надійшов - першим проданий", який передбачає, що продукцію, виготовлену раніше, слід і продавати раніше

Боротьба зі шкідниками є обов'язковою для відповідного зберігання корму для тварин. Охорона приміщення від шкідників включає в себе:

Використання дротяної сітки в системі вентиляції

Закладення дірок, до яких шкідники можуть мати доступ

Установка стоків з дротяними сітками

Періодичне аерозольна зрошення, яке вб'є літаючих комах

Періодичне розпорошення по периметру для запобігання потрапляння комах в приміщення

Дезінфікувати при необхідності або відповідно до програми

Установка пасток для гризунів і ведення звітності про кількість спійманих і місцях затримання

Установка пасток для гризунів і ведення звітності про кількість спійманих і місцях затриманняУстановка пасток для гризунів и ведення звітності про Кількість спійманіх и місцях затримання

Перевіряти продукцію по прибуттю для посвідчення, що на ній не залишилось залишків шкоди від шкідників для запобігання попадання шкідників в приміщення

Мати гарну програму з управління за обробкою і видаленням відходів. У цю програму включається зберігання продукції в лопнули мішках всередині запечатаних контейнерів, недоступних для шкідників

Карантинний зберігання будь-якої повернутої продукції для запобігання забруднення всього складу

Продукція повинна зберігатися не на підлозі і далеко від стін.

Хороша програма по оцінці критичної точки небезпеки повинна бути в наявності. Як мінімум, повинна проводитися відповідна підготовка персоналу для посвідчення в тому, що продукція зберігається належним чином.

Хороша і ефективна програма по зберіганню і реалізації готової продукції необхідна для запобігання недоцільних втрат, які можуть привести до потенційних втрат прибутку.

Детальнiше

Хорошо планируйте изменение рациона питания.

Существует множество причин для того, чтобы человек рассмотрел возможность изменения рациона питания своей собаки или кошки. Стремление улучшить активность, внешний вид, здоровье, поведение и снизить расходы, конечно, являются вескими причинами. В любом случае, при изменении рациона питания человек руководствуется благими намерениями. Однако во многих случаях человек, который изменяет рацион питания своего питомца, сильно разочаровывается результатом и возвращается к привычному рациону.

Изменение рациона питания не должно превращаться в кошмар. Большинство проблем возникает из-за плохого планирования. Несколько следующих основных принципов и здравый смысл помогут людям, намеревающимся изменить рацион питания своих питомцев, достичь их целей.

Четко определите ожидания

Что вы ожидаете от изменения? Это вопрос должен задаваться снова, и снова. Являются ли ожидания разумными? Изменение только рациона питания не сделает вашу собаку великим чемпионом на

Вестминстерской выставке или способной пробежать 100 миль ища перепелов или фазанов. Имейте в виду, что при изменении рациона питания могут произойти три вещи. Либо произойдет что-то позитивное, либо что-то негативное или же не произойдет вообще никаких изменений. Если вы ожидаете чего-то положительного от перехода на более дорогой рацион питания, например улучшения внешнего вида шерстного покрова собаки, и не происходит никаких видимых изменений, то такое изменение рациона питания является негативным опытом. С другой стороны, человек может изменить рацион питания, для снижения своих расходов, и не быть заинтересованным ни в каких изменениях.

Причины изменения рациона писания

Существует множество причин, почему человек изменил бы рацион питания своей собаки или кошки. Некоторые их них:

Расходы

Вкусовые качества или восприятие

Улучшенный внешний вид

Устранение или уменьшение проблем, связанных с аллергией

Улучшение выносливости

Устранение или уменьшение расстройств пищеварения

Улучшение плодовитости

Улучшение физического состояния

Изменение поведения

Улучшение подвижности

Улучшение общего состояния здоровья

Терпение

После изменения рациона питания, владелец животного должен проявить терпение. Во многих случаях изменение рациона питания часто приводит к негативным последствиям из-за слишком быстрого изменения. Разница между теперешним и новым рационом определяет время, необходимое для изменения рациона без каких-либо побочных эффектов. Для того, чтобы органы пищеварения должным образом адаптировались к новому рациону может понадобиться от нескольких дней до нескольких недель. Переход на новый рацион, состоящий из тех же ингредиентов, что и привычный, но с незначительной разницей в содержании жиров или белков, займет всего несколько дней. Вкусовые качества могут урегулироваться в течение нескольких дней. С другой стороны, для того, чтобы органы пищеварения полностью приспособились к переходу на рацион с другими ингредиентами и значительной разницей уровня содержания жиров или белков, могут понадобиться недели. Для улучшения блеска шерсти, подвижности и поведения могут понадобиться недели, в то время как для улучшения выносливости, цвета шерсти и плодовитости могут понадобиться месяцы или же более длительные сроки. Кроме того, понадобиться вся жизнь, для выявления преимуществ изменения рациона питания с целью улучшения общего состояния здоровья и продолжительности жизни животного.

Не все сразу

Многие люди решают изменить множество вещей одновременно. В дополнение к изменению рациона питания, можно изменить график питания, программу в области здравоохранения, жилье, или присоединить, или отлучить от других домашних животных, с которыми собака или кошка ежедневно взаимодействует. Может быть трудно правильно оценить ситуацию, когда многие вещи изменяются, кроме рациона. Также, учитывайте погодные и сезонные условия. Меняющиеся погодные условия могут повлиять на потребление корма, что в конечном счете, может оказать влияние на мнение, если изменение рациона питание осуществлялось в это время.

Не полагайтесь на совет из ненадежных источников

Существует множество информации о кормлении собак и кошек. Однако достоверность всей этой информации находится под вопросом. Не полагайтесь на что-то прочитанное в Интернете или журнале. Что может подходить для животных одного человека, может не подходить для другой ситуации. Даже мнения и советы специалистов по кормлению и ветеринаров могут содержать ошибки. Соберите как можно больше информации из разных источников. Отсейте ненадежный или сомнительный материал и составьте свое мнение из информации, полученной из источника с надежной репутацией.

Подведём итоги:

Поймите для чего вы изменяете рацион питания.

Позвольте вашему животному постепенно привыкнуть к новому рациону.

Терпение

Для оценки влияния изменения рациона ничего больше не изменяйте.

Собирайте информацию только из надежных источников.

Детальнiше

ФЛАВОНОИДИ. СЕКРЕТНІ РЕЧОВИНИ В ОВОЧАХ І ФРУКТАХ.

Вважається, що вживання в їжу овочів і фруктів сприяє здоровій дієті. Люди вже давно знають, що фрукти та овочі містять вітаміни і мінерали. Багато хто вважає, що фрукти та овочі можуть бути більш корисними для здоров'я, ніж вітаміни і мінерали.

У 1930 році вчені виявили групу сполук в овочах і фруктах, які, на їхню думку, є вітамінами. Вони назвали ці речовини вітаміном Р, але незабаром зрозуміли, що речовини не відносяться до тієї ж категорії, що і класичні вітаміни (Класичний вітамін є речовиною, необхідною для підтримки життя). Однак під час лабораторних досліджень і випробувань на тваринах було виявлено, що ці речовини, зараз група під назвою флавоноїди, мали певні корисні властивості. Було виявлено, що деякі флавоноїди виступають в якості антиоксидантів, які могли б допомогти зменшити порушення, викликане вільними радикалами у тварин. Інші показали, що флавоноїди можуть впливати на тварин, тобто можуть зменшити запалення.

Ці дослідження не показали систематичної користі від флавоноїдів з кількох причин, пов'язаних з обробкою фруктів і овочів, різною кількістю корму для тварин і відмінністю між окремими тваринами. Проте, є достатньо доказів існування перспективи для отримання користі від флавоноїдів, споживаних тваринами, здатної поліпшити якість життя. Необхідно дотримуватися обережності, щоб не перестаратися з фруктами і овочами, як і з усіма поживними речовинами, адже занадто багато чогось доброго може привести до чогось поганого. Таким чином, помірна кількість певних фруктів і овочів в харчуванні собаки і кішки може бути безпечним і ймовірно корисним.

Детальнiше

Клітковина

Клітковина - не проста речовина, а дуже складне. Існує кілька комбінацій з'єднань і конфігурацій, які можуть зробити так, щоб клітковина в одному інгредієнті повністю відрізнялося від клітковини в іншому інгредієнті. Такі терміни як целюлоза, лігнін, пектин і геміцелюлоза фактично є сполуками, які утворюють клітковина. Клітковина знаходиться тільки в рослинах, але не в тварин. Кількість і тип клітковини відрізняється в залежності від інгредієнта. Рівень клітковини в м'якоті буряка, корені цикорію, томатної вичавці, клітковина гороху і люцерни високий. З іншого боку, кількість клітковини в зернових низька.

Чи має клітковина якусь користь, навіть якщо вона не дає поживних речовин? Клітковина цінна для собак і кішок за цілою низкою причин:

Вона допомагає травному каналу працювати краще при просуванні їжі по травному тракту. Будь-яка клітковина може допомогти вмісту травного каналу рухатися по ньому, що покращує травлення. Вона також запобігає запори у тварин, які ведуть до проблем, пов'язаних з тим, що тваринам не комфортно, і виникає спучування.

Вона допомагає підтримувати здорові колонії мікробів, що корисно для тварини. Деяка клітковина, яка в надлишку містяться в таких інгредієнтах як корінь цикорію, ефективно використовується дружніми мікробами, які допомагають підтримувати тканини травного тракту здоровими, що забезпечує здоров'я і ефективність роботи імунної системи. Інгредієнти, у яких є клітковина, що функціонують таким чином, можуть вважатися пребіотиками.

Вона допомагає затримати ріст шкідливих мікробів в травному каналі. Допомагаючи підтримувати наявність корисних мікробів в травному каналі, клітковина утримує патогенні і шкідливі мікроби від заселення в травному каналі. І знову, інгредієнти, що функціонують таким чином, можуть вважатися пребіотиками.

Вона допомагає оформити стілець. Клітковина затримує воду і допомагає тваринам підтримувати оформлення стільця

Вона допомагає запобігти утворенню клубків вовни у котів. Коли вміст кишечника, включаючи шерсть, рухається вниз по травному тракту, малоймовірно, що розвинеться скупчення клубків вовни.

Допомагає тваринам підтримувати хороший стан організму. У клітковини невелика цінність як у джерела енергії в порівнянні з жирами і вуглеводами. Тому, воно знижує енергетичність в їжі, через яку тварина може стати товстим.

Клітковина в таких інгредієнтах, як бурякова м'якоть і томатна витримка допомагає тваринам оформити твердий стілець. З іншого боку, клітковина з люцерни може бути неефективна для оформлення стільця, але підтримує рух вмісту в травному тракті і запобігає запори. Корінь цикорію - досить ферментіруемие клітковина і буде діяти як пребиотик і підтримувати присутність бажаних мікробів в травному каналі, що, врешті-решт, запобігатиме зростанню шкідливих мікробів. Деякі інгредієнти забезпечують численні переваги. Бурякова м'якоть і томатна витримка можуть ферментіроваться і підтримувати присутність бажаних мікробів в травному каналі, а також допомагають у формуванні твердого стільця.

Клітковина може грати корисну роль в харчуванні за допомогою багатьох функцій, які можуть допомогти тваринам бути здоровими. Тип з'єднань, що утворюють клітковину в інгредієнті, визначить користь, яку отримають тварини. Така користь включає допомогу в правильному функціонуванні травного тракту, дія в якості пребіотика, який допомагає тварині зберегти здоров'я або підтримувати хороший стан організму.

У кожному пакеті з кормом для домашніх тварин міститься відсоток сирої клітковини, гарантованої для такого продукту. Вказівка ??цінності сирої клітковини - спірне питання. Сира клітковина не зізнається в якості поживної речовини в AAFCO або в іншій організації. Дійсно, у кішок і собак відсутні здібності до перетравлювання клітковини. Тоді чому сира клітковина згадується в гарантійному аналізі? Відповідь, можливо, буде такою: завдяки думку, що клітковина була просто наповнювачем. Зараз ми знаємо, що клітковина грає більш складну і важливу роль в харчуванні

Існують інші способи для вираження змісту клітковини, які краще, ніж використання сирої клітковини.

Нейтрально розщеплюється клітковина (NDF) - це спосіб висловити загальний вміст в стінці клітини (загальне клітковина). Кислотно розщеплюється клітковина (ADF) відноситься до загальної клітковині з целюлози і лігніну, які є перевариваемой фракцією для домашніх тварин. Можливо, загальна харчова клітковина (TDF), яка використовується фахівцями з харчування людини, була б найкращим способом виразити цінність клітковини в кормах для домашніх тварин. Однак, регулятивні органи дуже повільно змінюють і приймають нові концепції, тому очікується, що сира клітковина протримається ще деякий час.

Детальнiше

Витамiн С

Вітамін С, відомий як аскорбінова кислота, є важливим живильною речовиною вже багато років. Давні мореплавці страждали хворобою цинги протягом тривалих подорожей, яка супроводжувалася втомою, слабкістю в м'язах, червоними плямами на шкірі і кровотечею ясен, що, в кінцевому рахунку, могло привести до смерті. Забезпечення моряків цитрусами, що містять аскорбінову кислоту, запобігало цингу.

По суті, Вітамін С не вважається справді класичним живильною речовиною для собак і котів, тому що їх тіла можуть синтезувати цю речовину. Однак, домашнім тваринам може бути корисним додавання вітаміну С в їх їжу. Вітамін С працює як антиоксидант. Він скорочує вільні радикали, які можуть пошкодити тканини рідких елементів організму, такі як кров. Одна з функцій вітаміну С - це відновлювати властивості антиоксиданту вітаміну Е. Він також необхідний для синтезу колагену, який є найбагатшим протеїном для тварин. Колаген знаходиться в кістках, м'язах, сухожиллях, шкірі і органах. Вітамін С також необхідний для формування ліпідів в шкірі, що входять в процес кератинізації.

Одна з проблем, пов'язаних з вітаміном С - це те, що ця речовина не стабільно, коли піддається впливу тепла. Щоб гарантувати активність вітаміну С в їжі - це поживна речовина має додаватися в інкапсульованою формі. Однак інкапсульовані форми вітаміну С припускають нетривалу захист. Навіть краще працює форма вітаміну С, під назвою Аскорбил-2-Поліфосфат, яка залишається стабільною протягом екструзії і в їжі тривалий час.

У той час як, більшість котів і собак можуть виробляти достатньо вітаміну С для підтримки свого життя, додаткову кількість цієї поживної речовини в їжі може забезпечити додатковий захист проти вільних радикалів, які можуть пошкодити тканини. Домашні тварини, що володіють метаболізмом, який виробляє вільні радикали, отримають користь від додаткового вітаміну С. У цю групу домашніх тварин входять підростаючі тварини, вагітні та, активні і старі домашні тварини.

Добавка вітаміну С в їжу може забезпечити додатковий захист від вільних радикалів, які можуть стати причиною довготривалого ушкодження тканин собак і котів. Таким чином, користь від добавки вітаміну С включає в себе захист шкіри, вовни, очей, зубів, м'язів, суглобів і органів, що, в кінцевому рахунку, допомагає підтримувати вихованця здоровим.

Детальнiше

Краща шкіра завдяки харчуванню

Поряд з вовняним покровом, зовнішній вигляд шкіри є показником здоров'я собак і кішок. Однак, здорова шкіра грає більш життєво важливу роль для підтримки здоров'я тварини, ніж просто його зовнішній вигляд. Шкіра - це та частина організму, яка вступає в контакт з навколишнім середовищем. Отже, шкіра відіграє важливу роль з багатьох причин:

Шкіра діє як бар'єр, що відокремлює зовнішнє середовище від внутрішнього середовища тваринного

Шкіра взаємодіє з імунною системою для того, щоб утримати потрапляння патогенних організмів в тварину

Шкіра допомагає в харчуванні мозку життєво важливою інформацією з навколишнього середовища, необхідної для виживання

Шкіра допомагає в регуляції температури тіла

Цілком очевидно, що надзвичайно важливо, щоб тварини не мали проблеми зі шкірою для того, щоб могли залишатися здоровими.

Шкіра - дуже складна конструкція, що складається з декількох шарів, що мають різні функції. Основна функція зовнішніх шарів - діяти в якості бар'єру. Клітини такого зовнішнього шару, епідермісу, піддаються процесу, званого кератинізація. Цей процес створює білок, званий кератином, який допомагає підтримувати структуру такого зовнішнього шару.

Різні види ліпідів також присутні поряд з кератином, який допомагає підтримувати шкіру гнеться і не піддається розтріскування. Кератин і різні ліпіди зберігають водостійкість шкіри і запобігають потраплянню будь-яких речовин в тварину з навколишнього середовища.

Шар під епідермісом, дерма, містить кровоносні судини, фолікули вовни і нерви. Дерма допомагає підтримувати форму і гнучкість шкіри, а також підтримує клітини, складові епідерміс. Дерма - це частина шкіри, яка отримує харчування.

Коли зі шкірою виникають проблеми, виникають такі симптоми:

Суха расслаивающаяся шкіра

Iнфекції

Висип

Незагойні рани

Виділення рідин зі шкіри

Найпоширеніші порушення шкіри викликаються цілою низкою чинників, серед яких:

Травми

Довкілля

Контакт з хімікатами, дратівливими шкіру

Укуси комах

Алергії

Поживна недостатність

Травма, що викликає удар або розрив шкіри, призводить до запальної реакції, яка ініціює процес загоєння. Шкіра, що є нездоровою, буде пошкоджена більшою мірою через травму, і буде потрібно більш тривалий час для загоєння, ніж здорова шкіра.

Ультрафіолетове опромінення від сонця може висушити шкіру до утворення тріщин. УФ світло також може викликати опіки на шкірі. Навпаки, холодна погода може призвести до висушування і розтріскування шкіри.

У собак і кішок може з'явитися висип і рідини, що виділяються з шкіри, через вплив отрути плюща. Інші хімікати, що подразнюють шкіру, можуть також викликати висипання і виділення

Укуси комах - провідна причина алергією у собак. Укуси комах зазвичай впливають на зовнішній епідерміс шкіри.

Алергії можуть привести до проблем зі шкірою. Проблеми, що виникають із-за харчових алергією, можуть виникати в нижній дермі, а потім прокласти собі шлях на зовнішню поверхню. Проблеми через харчових алергій можуть спостерігатися у вигляді висипки, сухості, тріщин на шкірі або виділення рідин. Алергії можуть також початися на зовнішньому епідермісі, як у випадку з укусами комах.

Як і у випадку з більшістю інших проблем, розлади, пов'язані зі шкірою, зазвичай виникають через низку факторів, а не тільки від одного з них. Однак, гарне харчування може знизити ймовірність виникнення шкірних проблем і зберегти шкіру здоровою.

У той час, як потрібні всі поживні речовини для шкіри, щоб залишатися здоровою, деякі з них істотно важливі:

Вітамін А потрібно для належного зростання клітин шкіри. Дефіцит вітаміну А призведе до сухої і расслаивающейся шкірі, яка буде виглядати більш товстої.

Білки і основні амінокислоти необхідні для того, щоб забезпечити шкіру будівельними елементами і для життєво важливого процесу кератинізації. Недолік білків або ключових амінокислот призведе до огрубіння шкіри і дерматитів.

Жирні кислоти Омега 3 і 6 необхідні для виробництва основних компонентів, таких як кераміди, які підтримують гнучкість і водостійкість шкіри. Недолік таких жирних кислот призведе до жорсткої і растрескавшейся шкірі. Крім того, жирні кислоти Омега 3 можуть зробити тваринного більш стійким до алергій.

Цинк важливий для процесу кератинізації. Недолік цинку може призвести до утворення пластівців і тріщин на шкірі. Цинк істотно важливий для загоєння ран.

Відзначається, що біотин відіграє важливу роль в кератинізації. Клітинам шкіри потрібно біотин для правильного росту і підтримки цілісності. Стовщена і потріскана шкіра є свідченням нестачі біотину.

Вітамін Е необхідний для того, щоб допомагати в стабілізації жирів, залучених в забезпечення гнучкості і водостійкості шкіри.

У той час, як кілька факторів впливають на стан шкіри, їжа може мати таку формулу, щоб забезпечити оптимальне харчування для підтримки цілісності шкіри в будь-якій ситуації. Їжа, яка допомагає підтримці здорової шкіри, буде мати всі і більшістю наступних характеристик:

Хороша база високоякісного білка з м'ясного джерела, який забезпечує оптимальний профіль ключових амінокислот. Ці амінокислоти необхідні для забезпечення належної основи для шкірної тканини.

Хороший стабільне джерело вітамінів, особливо вітаміну А, вітаміну Е і біотину для належного метаболізму з тим, щоб відбувався правильний синтез життєво важливих білків і жирів, необхідних для утворення шкірної тканини

Хороший джерело жирних кислот Омега 3 і 6 істотно важливий для гарної шкіри. Точне співвідношення таких поживних речовин не відомо, і немає сумніву, що вони різні для різних порід собак і кішок. Однак, жирні кислоти Омега 3 і 6 необхідні для того, щоб підтримувати гнучкість і водостійкість шкіри. Домашні тварини, що мають схильність до алергій, можуть отримати допомогу, споживаючи їжу з високими рівнями кислот Омега 3 з співвідношенням кислот Омега 6 до 3 менше 4. Інгредієнти з рибних джерел і лляного насіння мають високі рівні жирних кислот Омега 3. Курячий жир, канола і соєве масло мають суміш кислот Омега 3 і 6, а жири з соняшнику і сафлору мають дуже високий вміст кислот Омега 6.

Надзвичайно необхідний добре засвоєний і перетравлюється джерело цинку. Хелатообразующіе форми цинку, такі як протеінат дозволяють, щоб таке поживна речовина використовувалося тваринами за умов, які не сприяють використанню цинку з неорганічних джерел, таких як сульфати і оксиди.

Детальнiше

Еліта супер преміум-класу, корма холістік

Holistic (Холістік) - утворено від грецького "holos", що означає цілісність, повноту, взаємопов'язаність, а також здоров'я, оздоровлення та гармонію. Це філософія, яка розглядає тіло і дух в бездоганною гармонії між собою і навколишнім середовищем.

Загальні принципи холізму були викладені Аристотелем у Метафізика: "The whole is more than the sum of its parts" - Цілісність - це більше, ніж сума її складових.

У ветеринарній медицині (Holistic Veterinary Medicine) дана філософія розглядає тварина як єдине цільне, а не в рамках конкретного захворювання або набору симптомів, емоційного стану, харчування, місця існування і стресів, що також може вплинути на фізичний стан тварини.

Вживання слова ХОЛІСТІК в кормах на увазі дану філософію щодо принципів харчування і складу корму. Холістичний підхід фокусується на попередженні (профілактиці) хвороб - якщо Ваше тварина отримує ХОЛІСТІК харчування, воно не повинно боліти. Тому в ХОЛІСТІК лінійці принципово відсутні ветеринарні дієти.

Всі компоненти кормів ХОЛІСТІК поєднуються між собою, доповнюючи один одного, і забезпечують організм тваринного всім необхідним. Комплексний вплив на організм направлено на зміцнення здоров'я за рахунок стимуляції власних ресурсів в гармонії з навколишнім середовищем - холістичне зцілення, а не на придушення хвороб або симптомів. Організм є цілісною взаємозалежної системою і збереження здоров'я залежить від гармонії цієї цілісності.

Натуральні інгредієнти, придатні в їжу людині (HUMAN GRADE), ретельно відібрані і підготовлені, є основою концепції кормів класу ХОЛІСТІК.

Які переваги є у кормів класу ХОЛІСТІК:

Абсолютно натуральний корм з прекрасним смаком;

М'ясо чотирьох видів: баранина, індичка, курка, риба і тільки білий і коричневий рис;

Чи не менше 10 натуральних добавок зі збалансованими Омега 3 і Омега 6;

Вирішено проблему, пов'язана з шерстю, шкірою та алергією;

Вітаміни, антиоксиданти, амінокислотні мінерали;

Натуральні живі пробіотики і травні ферменти;

Не містить консервантів, харчових барвників, смакових добавок, антибіотиків, пестицидів, BHA, BHT, гормонів, Etoxyquine;

Без пшениці, кукурудзи, сої та всяких баластних зернових;

Збалансований для будь-якого віку і етапів розвитку.

В кормах класу ХОЛІСТІК немає: сумнівних субпродуктів, джерел білка низької якості, хімічних консервантів, цукру, барвників, рослинного білка - кукурудзи і сої, що викликають алергію, чи не перетравлюваних наповнювачів на кшталт целюлози і т.д.

Виробники кормів ХОЛІСТІК в процесі розробки спеціально пішли від старих тенденції використання злаків. Вирішили, що хижаки не дарма їдять молоді зелені пагони і стиглі плоди рослин, овочів, фруктів, і ягід. Це рятує слизову кишечника, оздоровлює і захищає організм.

Корма класса ХОЛИСТИК – это новый этап в развитии диетологии для домашних животных - это питание, максимально приближенное к тому, что животные получают в природе.

Детальнiше

Антиоксиданти і харчування

У тварин є тисячі метаболічних реакцій, які відбуваються в їхніх тілах і надзвичайно важливі для підтримки життя. Такі метаболічні реакції підживлюються їжею, яку вони їдять, в комбінації з киснем, яким дихають тварини. Ці реакції приводять до зміни харчування, яке перетворюється на вуглекислий газ і воду. Рушійна сила цих реакцій - це рух електронів серед молекул в процесі, званому окислення. Ці реакції - рушійна сила життя, яка дозволяє тварині вести фундаментальні процеси, такі як циркуляція крові, дихання, травлення і рух.

Ці реакції, які суттєво важливі для довгострокового виживання, точно регулюються. Однак, такий контроль не ефективний на 100%. Деякі електрони відхиляються від запропонованого шляху і приходять в місця, де вони можуть завдати шкоди. Такі блукаючі електрони можуть реагувати з деякими сполуками і призводити до утворення нестабільних речовин, званих вільними радикалами. Вільні радикали викликають дуже сильну реакцію і можуть потенційно наносити короткостроковий і довгостроковий збиток тканинам на додачу до ненормальному і неефективного метаболізму, який може виникнути. Коли ці неконтрольовані окислювальні реакції відбуваються і завдають шкоди клітинам або викликають ненормальні реакції, досягається стан окисного стресу. Проблеми від окисного стресу від вільних радикалів пов'язані з наступними розладами:

Раннє старіння

Артрит

Рак

Імунні розлади

Проблеми з розмноженням

Проблеми з травленням

Катаракта

Проблеми з серцем

Алергії

Колір шерсті

Шкірні розлади

Тріщини в пазурах і на подушечках пальців

Контроль вільних радикалів і скорочення окисного стресу може бути досягнуто за допомогою групи речовин, які називаються антиоксидантами. Роль таких антиоксидантів - контроль процесу окислення, здатного до розвитку, стабілізація вільних радикалів і мінімізація окисного стресу. Багато типів антиоксидантів існують, тому що існує так багато різних типів вільних радикалів в різних частинах тіла. Кожен антиоксидант спеціалізується на роботі з певними вільними радикалами в певній частині тіла.

Антиоксиданти в тілі відбуваються з поживних речовин. Відповідно, харчування відіграє ключову роль у контролі окисного стресу. Наступні поживні речовини істотно важливі для розвитку широкого діапазону антиоксидантів в тілі:

Вітамін Е

Цинк

Залізо

Селен

Вітамін С

Мідь

Марганець

Деякі з цих поживних речовин діють як антиоксиданти без перетворень, такі як вітамін Е і вітамін С. Такі мінерали як цинк, мідь, селен, марганець і залізо - це ключові компоненти певних ензимів, які діють як антиоксиданти. Недолік одного з цих поживних речовин зменшить здатність тваринного контролювати виробництво вільних радикалів, які ведуть до підвищення рівня окисного стресу.

Існують також інші речовини, що мають сильні властивості антиоксидантів. Ягоди і деякі фрукти мають певні компоненти, звані флавоніди, які є сильними антиоксидантами. Певні трави такі як розмарин, шавлія і кориця мають потужні властивості антиоксидантів. Крім того, інші харчові компоненти, такі як бета-каротин і убікінон також продемонстрували свої властивості як антиоксиданти.

Збалансована дієта з належним рівнем поживних речовин для підтримки оптимального рівня антиоксидантів істотно важлива для того, щоб тварини були здорові впродовж життя. Іноді бувають періоди, коли тваринам потрібно більше поживних речовин для підвищення рівня антиоксидантів в тілі. Певні умови можуть створювати більше вільних радикалів, для яких потрібно більше антиоксидантів. Деякі з таких умов перераховані нижче:

Стрес

Поживний дізбаланс

Вправи і робота

Дієта з високим вмістом жирів

Запалення

Вікові умови

Травми

Токсини

Алергії

Інфекції

Вакцинації

Ожиріння

В таких умовах тваринам потрібно більше поживних речовин для створення потрібного рівня антиоксидантів для того, щоб нейтралізувати підвищену виробництво вільних радикалів.

Коли тварини перебувають в стані стресу, зміни метаболізму призводять до збільшення виробництва вільних радикалів. Травми ведуть до зміненого метаболізму для відновлення тканин, що призводить до більшого виробництва вільних радикалів. Поживний дізбаланс позбавляє тварин основних поживних речовин для того, щоб підтримувати широкий діапазон антиоксидантів. Токсини викликають зміни метаболізму, що підвищує виробництво вільних радикалів. Алергії, інфекції і вакцинації збільшують активність імунної системи, що підвищує виробництво вільних радикалів. Дієта з високим вмістом жирів збільшує кількість жиру в тваринному. Якщо такі жири не захищені антиоксидантами, вільні радикали викликають окислення. Коли жири в тілі окислюються, такий процес, в свою чергу, викликає виникнення більшої кількості вільних радикалів. Ця ситуація схожа на те, якщо залишити паличку маргарину на тарілці в жаркий день. Через невеликий проміжок часу, маргарин протухне, і те ж саме відбувається з жирами в тілі. Запалення змінює метаболізм, що веде до підвищення виробництва вільних радикалів. У літніх тварин є тканини, які пошкоджуються з плином часу і мають велику ступінь запалення. Літнім тваринам важче нейтралізувати вплив окисного стресу. Надмірна кількість жирової тканини в гладких тварин підсилює реакції, пов'язані із запаленням, що, в свою чергу, збільшує виробництво вільних радикалів.

Раннє старіння, рак, катаракта і проблеми з серцем - результати тривалого окисного стресу. Тварини з пошарпаної шерстю, шкірними ураженнями і болючою зовнішністю - яскраві показники короткострокового окисного стресу. Збільшення єдиного антиоксиданту, такого як вітамін Е, не зніме стрес через нестачу цинку або міді. Вітамін Е працює в жиророзчинний середовищі як клітинна мембрана. Він не буде ефективний у водному середовищі для нейтралізації вільних радикалів. Ензими, такі як пероксіддісмутаза, що складається з цинку і міді, може ефективно нейтралізувати певні вільні радикали в водному середовищі, недоступною для вітаміну Е. Відповідно, збалансована дієта, яка постачає всі поживні речовини для побудови широкого діапазону антиоксидантів, необхідна для мінімізації пошкоджень від окисного стресу.

Резюмуючи, метаболічні реакції, які суттєво важливі для життя, виробляють побічні продукти, звані вільними радикалами, які шкідливі в короткостроковій і довгостроковій перспективі для здоров'я тварини. Певні умови збільшують виробництво вільних радикалів. Такі вільні радикали нейтралізуються антиоксидантами, одержувані з ключових поживних речовин в їжі. Збалансована їжа важлива для того, щоб зберегти здоров'я тварин, нейтралізуючи шкідливу дію від окисного стресу.

Детальнiше

Здуття живота у собак

Здуття живота або шлунковий дивертикулит - проблема, з якою зустрічаються деякі господарі собак. Вона характеризується надмірним розширенням шлунка через акумулювання газів після їжі. З різних причин, які ще не зовсім ясні, газ не може виходити, і призводить до хворобливих і потенційно небезпечним для життя умовами.

Здуття частіше зустрічається у порід собак з широкою грудною кліткою і відносно невеликим обсягом живота. Доги, добермани, німецькі вівчарки і боксери - ось приклади порід, у яких є схильність до розвитку здуття живота. Породи, у яких розмір грудної клітини більш пропорційний до окружності живота, менш схильні до проблеми здуття.

Існують інші фактори, які можуть збільшити потенційну можливість виникнення здуття. Собаки, які приймають їжу один раз в день в великому обсязі, більш схильні до здуття, ніж собаки, які їдять кілька разів і потроху протягом дня. Собаки, які харчуються сухим кормом, частіше зустрічаються з проблемою здуття, ніж собаки, які їдять вологу їжу. Активність відразу ж після їжі - ще один фактор, який загострює потенційну можливість здуття.

Прекрасна ситуація для того, щоб розвинулося здуття живота: годування дога один раз в день великою кількістю сухого корму, дозволити йому рясно пити, і потім дати собаці побігати. В ідеалі, дога необхідно годувати два або три рази на день. Якщо власник бажає годувати його сухим кормом, то гранули необхідно змочувати до освіти місива. Після того, як собака з'їсть місиво, собаці не можна дозволяти займатися енергійної діяльністю протягом 30-60 хвилин.

Колись стояло питання щодо того, чи залежить здуття живота від складу їжі. На даний момент не існує докази того, що склад їжі впливає на розвиток здуття у собак.

Як резюме: здуття живота у собак - небезпечне умова, яке, швидше за все, з'являється у порід собак з широкою грудною кліткою і відносно невеликим обсягом живота. Немає доказів того, що склад їжі викликає здуття. Профілактичні заходи для таких типів собак включають:

Часті годування невеликими порціями, а не одне велике годування

Якщо дають сухий корм, додати достатню кількість води, щоб пом'якшити його і уповільнити швидкість споживання і запобігти ситуації, коли собака п'є велику кількість води після їжі.

Якщо дається одне велике годування в день, покласти кілька каменів або інших перешкод в миску, щоб уповільнити швидкість їжі.

Не дозволяти собаці бути активною протягом 30-60 хвилин після їжі.

Детальнiше

Коти і порушення сечових шляхів

Порушення сечових шляхів дуже турбують власників котів. Хоча вони і привертають багато уваги, але спостерігаються тільки у невеликого відсотка популяції котів. Нелегко визначити джерело проблеми, тому що задіяно безліч факторів, і їх важко діагностувати на ранніх стадіях. Ознаки, які свідчать про те, що у котів є проблеми, пов'язані з сечовими шляхами:

Часте сечовипускання і часті відвідування туалету

Плями крові в туалеті

Напружений сечовипускання у котів

Коти стогнуть від болю

Якщо не лікувати, ситуація може стати серйозною, у котів розвинеться лихоманка, вони стають апатичними, що може навіть призвести до смерті. Блокування сечових шляхів відбувається частіше у котів, ніж у кішок. Cтаршi коти більш схильні до проблем сечових шляхів, ніж молоді коти. Бактеріальні та вірусні інфекції в сечових шляхах можуть вести до блокування. Гладкі і надмірно перегодованому коти більш схильні до розвитку проблем сечових шляхів, ніж ті, які мають гарне будова тіла. Генетика також впливає на виникнення порушень сечових шляхів, оскільки коти з проблемами справлять потомство, у якого будуть проблеми сечових шляхів з більшою ймовірністю, ніж у котів, які не мають предків з такими проблемами. Нарешті, у котів, які пройшли період стресу, з більшою ймовірністю будуть проблеми сечових шляхів, ніж у тих, які живуть в більш спокійній обстановці.

Багато хто пов'язує харчування з частотою порушень сечових шляхів у самок. Зокрема, вважається, що вміст золи прямо пов'язане з проблемами сечових шляхів. Це істинно тільки частково, тому що тільки певна частина золи може викликати проблеми. Зола - це кількість неорганічних речовин в їжі. Зола може складатися з кальцію, фосфору, магнію, натрію, калію та інших мінералів в різних сумішах. Дослідження показали, що деякі мінерали безпосередньо несуть відповідальність за освіту мінеральних відкладень, які можуть блокувати сечові шляхи. Частий випадок - це утворення каменів, званих струвитами, які мають великий вміст магнію. Ймовірніше освіту струвитов, якщо рН сечі лужної. При цьому, їжа, що має відносно високий вміст магнію, має тенденцію до утворення нізкощелочного або нізкокіслотних рН, може привести до утворення каменів струвитов в сечових шляхах. Отже, важливо, щоб сухий корм для котів містив досить низький рівень магнію і стимулював кислотний рН. Імовірність розвитку струвитов у котів залежить від інших факторів, перерахованих вище, які можуть впливати на здоров'я сечових шляхів.

Інший тип блокування виникає через утворення каменів, що складаються з оксалату кальцію. На противагу струвита, оксалат кальцію формується в кислотної сечі і виникає з комбінації щавлевої кислоти і кальцію, які потрапляють з їжею. У той час, як рівень щавлевої кислоти в певних інгредієнтах може бути досить високим, процес екструзії, який використовується для приготування котячого корму, перетворює щавлеву кислоту в нешкідливу речовину. Отже, камені з оксалату кальцію зазвичай не спостерігаються у котів в результаті харчування.

Зазвичай коти з хорошим здоров'ям не схильні до розвитку порушень сечових шляхів в результаті харчування. Для тих котів, які можуть бути чутливі до утворення каменів, їжа з низьким вмістом магнію (.1% або менше), яка має правильну формулу для підтримки кислотності сечі і правильно приготована, буде благотворно впливати на скорочення частоти таких порушень. Однак, добре харчування - це тільки частина для того, щоб зберегти здоров'я кота і запобігти проблемам сечових шляхів. Крім того, коли у кота з'являються проблемв сечових шляхів, то більш імовірно, що вони триватимуть в майбутньому, якщо не будуть прийняті зміни для поліпшення умов, які допомагають в профілактиці.

Ще кілька пунктів, крім харчування, які можуть бути корисні власникам, щоб знизити ризик розвитку проблем сечових шляхів у кішок:

Їжа завжди повинна бути доступна для кішки. Якщо їжа доступна не завжди, кілька годувань в день краще, ніж одне годування. При одноразовому харчуванні, у кішки буде більш висока концентрація мінералів в сечі, що, радше, викликає камені, ніж у випадку з кішками, які отримують багаторазове харчування.

Годуйте вологою їжею. Якщо годуєте гранульованої їжею, додайте води для змочування. Сумно відомо, що коти не часто п'ють воду і недостатньо для того, щоб зберегти здоровими сечові шляхи. У котів, які п'ють воду нечасто, буде більш висока концентрація мінералів в сечі, і у них більш вірогідні камені. Годування вологою їжею примушує котів отримувати воду.

Захищайте котів від стресових ситуацій.

Підтримуйте хорошу фізичну форму кота.

Тримайте туалет в зручному місці, щоб коту було зручно їм користуватися.

Детальнiше

Як зберегти розкішну шерсть

Домашня тварина з яскравою і блискучою шерстю - зразок здоров'я і енергійності. Отримання і підтримку красивою вовни - не випадковість. Правильне харчування - звичайно ж, істотно важливо для гарної шерсті, але хіба харчування - єдиний фактор, відповідальний за гарний вигляд домашньої тварини?

Справа в тому, що на якість вовни впливають кілька факторів. Генетика дуже впливає і, можливо, встановлює межі за кольором, малюнку і текстурі волосяного мішечка. Ніхто не може змінити чорний колір шерсті чорного пуделя на інший колір природним чином. Навколишнє середовище також грає важливу роль. Умови, що створюють стрес для вовни і шкіри, такі як сонячне світло і вітер, погіршують якість вовняного покриву. Пора року і час, проведений в приміщенні, також впливають на зовнішній вигляд вовни. Домашні тварини втрачають частину своєї вовни навесні з настанням більш світлих днів, і втрачають більшу кількість вовни, коли кількість світлих годин в день починає спадати після першого дня літа. З іншого боку, тварини, яких тримають в приміщенні, не пройдуть повз циклічної линьки, вони втрачають і відновлюють шерсть з такою ж швидкістю протягом року. Линька безумовно вплине на вигляд вовни.

Власники собак і кішок повинні бути впевнені, що їх вихованці отримують належну кількість і баланс поживних речовин. У той час, як поживні речовини важливі для того, щоб домашня тварина завжди мало здорову шерсть, деякі грають більш важливу роль, ніж інші.

Білки і амінокислоти - важлива частина структури вовни. Хороший джерело білків, такий як свіже м'ясо і свіжа їжа, має хороший баланс амінокислот, які сприяють зростанню і підтримці здорової шкіри і шерсті. Білки також істотно важливі для підтримки яскравості забарвлення шерсті.

Жирові кислоти Омега 3 і 6 необхідні для підтримки вовни здоровою. Жирові кислоти Омега 6 є провісниками основних компонентів, які допомагають підтримувати структуру і блиск шерсті. Жирові кислоти Омега 3 допомагають знизити потенційні проблеми, пов'язані із запаленням, яке може привести до тьмяності і втрати кольору шерсті і шкірним порушень.

Баланс кислот Омега 3 і Омега 6 істотно важливий. Занадто велика кількість однієї або іншої може викликати проблеми шкіри і вовняного покриву.

Цинк і мідь істотно важливі в побудові білків для структури, кольору і здоров'я шкіри. Ці мінерали також відіграють ключову роль в підтримці антиоксидантів в шкірі. Обезбарвлений шерсть і шкірні ураження - ознаки проблем через низький рівень цинку і міді.

Вітамін Е - важливий антиоксидант. Низький рівень вітаміну Е призведе до тьмяною вовни і злущування шкіри. Корми з підвищеним вмістом жиру повинні містити додаткову кількість вітаміну Е, щоб знизити окислення в організмі тварини і підтримувати його привабливий зовнішній вигляд.

Біотин необхідний для побудови деяких білків, які є ключовими для структури вовни. Недолік біотину може привести до уповільнення росту вовни, яка в результаті буде виглядати тьмяно і болісно.

У той час, як зазначені вище інгредієнти, істотно важливі для підтримки привабливого вовняного покриву, є й інші інгредієнти, які можуть ефективно використовуватися. Яйця містять речовини, які входять в структуру волоса, що відповідає за блиск. Пребіотики і пробіотики підтримують травний тракт в здоровому стані, який необхідний для скорочення запальних процесів і поглинає ключові поживні речовини для збереження здоров'я вовни і шкіри. Також не можна нехтувати загальною оздоровчою програмою вихованця. Патогенні хвороби відштовхують поживні речовини в імунній системі, перешкоджаючи отриманню шерстю і шкірою всіх поживних речовин, необхідних для оптимального здоров'я. Певні розлади метаболізму, такі як проблеми щитовидної залози або діабет, змінюють обмін речовин, що, врешті-решт, впливає на здоров'я шкіри і шерсті і погіршують зовнішній вигляд тварини. Регулювання дієти вихованця, наприклад, кількість йоду, скармливаемого для полегшення проблем зі щитовидною залозою, може допомогти підтримати хороший зовнішній вигляд тварини.

Резюмуючи: харчування - це важливий фактор, який несе відповідальність за підтримання здорової шкіри і волосся. Всі поживні речовини важливі для збереження красивої і здорової шкіри і волосся, але деякі з них грають більш важливу роль, ніж інші. Однак, необхідно пам'ятати, що харчування - це не єдине, що впливає на зовнішній вигляд вовняного покриву. Генетика, навколишнє середовище і пору року також надзвичайно важливі.

Детальнiше

Білки і амінокислоти

Всі визнають, що білки - важлива частина харчування. Білки цінні, оскільки є основним компонентом для конструкції систем тіла, таких як кістки, м'язи і органи тіла. Крім того, білки також утворюють численні ензими і рецептори, які відповідальні за проведення біохімічних реакцій, а також різні компоненти імунної системи і з'єднання, які залучені в регулювання експресії генів.

Білки, подібно вуглецю і жирам, складаються з атомів вуглецю, кисню і водню. Білки також містять азот і в деяких випадках сірку, що відрізняє їх від вуглеців. Однак, білки набагато складніші за своєю структурою і функціями, ніж вуглеці. Білки складаються з будівельних блоків, званих амінокислотами. Існує близько 20 різних амінокислот. Те, як амінокислоти з'єднуються, визначає характеристики білка. Уявіть амінокислоти як частини конструктора Лего, а білок як будівля, побудоване з різних частин Лего. Якщо ви зміните тип деталей Лего або те, як вони з'єднуються між собою, будівля теж кардинально зміниться. Тому використовуваний тип амінокислот і то, як вони зчіплюються один з одним, надає білку його унікальні характеристики для того, щоб він належним чином функціонував в тваринному. Кожен білок повинен мати правильну амінокислоту в правильному місці, інакше він не буде правильно працювати. Отже, по суті, тварині спеціально не потрібні білки в їжі, а потрібні амінокислоти, які будують білок. Подібно до того, як різні деталі Лего зі спеціальними характеристиками необхідні для правильної побудови будівлі, так і різні амінокислоти мають різні характеристики, що робить їх унікальними, як окремі деталі Лего.

Отже, як тварина отримує амінокислоти з білка в їжі? Коли тварина їсть їжу, травні ензими і кислоти в травному тракті розщеплюють білки на амінокислоти. Ці амінокислоти всмоктуються і використовуються для побудови білка в різних місцях у тварини. Деякі амінокислоти йдуть в м'язи і перетворюються в м'язовий білок. Інші йдуть в шкіру і перетворюються в шкірний білок або в інші тканини, щоб стати білком, характерним для такої тканини. Істотно важливо, щоб різні тканини мали всі амінокислоти, необхідні для утворення білка. Інакше в тканинах не зможе утворитися весь білок, необхідний для здорового життя тварини.

Деякі амінокислоти, звані неосновними, можуть утворюватися у тварини з інших з'єднань. Кількість таких амінокислот в їжі не має значної ваги. З іншого боку, певні амінокислоти не можуть утворюватися у тварини ні за яких умов. Такі амінокислоти повинні бути присутніми в їжі, інакше у тварини не зможе утворюватися білок, що призведе до погіршення здоров'я. Такі амінокислоти називаються основними. Приблизно половина амінокислот вважається основними.

Тип амінокислот і їх зміст в різних інгредієнтах, які використовуються для приготування кормів для тварин, значно варіюється. Інгредієнти тваринного походження, птиця і риба мають більш високий рівень основних амінокислот, ніж інгредієнти з рослинних джерел. Крім того, що вони більш привабливі на смак, інгредієнти з м'ясних джерел мають більш високу якість білків, і велика частина утворена з основних амінокислот в порівнянні з рослинними інгредієнтами. З цієї причини, інгредієнти з тварин джерел більш дорогі, ніж рослинні інгредієнти.

Вимоги до білків, також як і амінокислот у, змінюються в ході життя тварини. Більш молоді тварини потребують більшої кількості білка в їжі, ніж старіші через потреб для зростаючих кісток і м'язів. Собаки і кішки в період лактації вимагають більше білка для виробництва молока. Їжа, яка використовується для годування молодих і годуючих тварин, буде проводиться з великою кількістю м'ясних продуктів, ніж їжа для тварин, яким потрібно менше білка. Котам потрібен значний більшу кількість білка і амінокислот, ніж собакам. Їжа з великою кількістю рослинного білка може бути ефективною шляхом додавання специфічних амінокислот, яких міститься невелика кількість в таких інгредієнтах. Лізин і метіонін - це основні амінокислоти, які зазвичай містяться в невеликій кількості в рослинних білках в порівнянні з білками з м'ясних джерел. Отже, додавання лізину і метіоніну може стати ефективним способом знизити вартість їжі, якщо використовується рослинний білок, але їжа при цьому залишається адекватно поживною. Як і у випадку з білками,

Асоціація американських офіційних контролерів за якістю кормів.

При складанні формули корму для домашньої тварини потрібно, щоб фахівець з харчування дотримувався вимог по мінімальному вмісту білка, як це зазначено на упаковці, а також вимоги до мінімального вмісту амінокислот. Керівництво по годівлі гарантуватиме, що мінімальні вимоги до таких поживним речовинам виконані. Недокорм може привести до нестачі білка і до нездорового стану. Перегодовування зазвичай не шкодить здоровим котам і собакам. Однак, надмірна кількість білка призводить до підвищення сечовипускання і зниження ефективного використання їжі.

Отже, можна поставити запитання: Чому завжди вказані значення білка, але не амінокислот? Проста відповідь: видно, що значення вказано як «загальний білок». Загальний білок не є результатом прямого виміру. При тестуванні вимірюється азот, як було зазначено раніше, це унікальний елемент для білків. Передбачається, що білки в харчових інгредієнтах містять в середньому 16% азоту. Отже, значення азоту, поділене на 16%, дає значення загального білка. Загальна вартість такого тестування одного зразка - 15 доларів. Обчислення змісту амінокислоти в зразку стоїть кілька сотень доларів. Тестування набагато більш складна і витратна за часом, ніж для загального білка. Отже, регулятивні органи вважають за краще використовувати загальний білок для того, щоб визначити мінімальні поживні вимоги для кішок і собак.

У той час, як загальний білок - не дуже точне вимірювання, однак, фахівці з харчування протягом багатьох років ефективно виготовляли корми, які підтримували здоров'я тварин. Значення амінокислот використовуються

Резюмуючи: білки - це дуже важливі поживні компоненти, що забезпечують тварин амінокислотами. Амінокислоти потрібні для тварин, щоб у них вироблявся свій білок, необхідний для життя. Амінокислоти в білках істотно варіюються в різних інгредієнтах, які використовуються для приготування кормів. Компанії з виробництва кормів поєднують правильні інгредієнти так, щоб білки давали потрібну кількість амінокислот в їжі і підтримували здоров'я тварин.

Детальнiше

Навіщо давати в їжу хелатні мікроелементи

Мікроелементи (цинк, мідь, магній, залізо, йод і селен) - важливі поживні речовини. Однак, мікроелементи часто не приймають всерйоз, тому що про них мало відомо в порівнянні з іншими, такими як амінокислоти, жирні кислоти і вітаміни. Інша характеристика мікроелементів полягає в тому, що ознаки їх нестачі, пов'язані з поживними речовини, не виявляються багато тижнів або місяці після початку такого дефіциту. На жаль, в метаболізмі відбуваються зміни через нестачу мікроелементів, що несприятливо впливає на здоров'я домашньої тварини. В основному, початок дефіциту мікроелементів негайно впливає на метаболізм і функції у тварини всередині організму, але зовнішні ознаки не проявляються тижні або місяц

Негайний ефект від нестачі мікроелементів:

Погане функціонування імунної системи

Анемія

Зменшення травних ензимів

Гормональний дисбаланс

Дисбаланс цитокінів

Повільне зростання тканин

Збільшення рівня вільних радикалів і окисне пошкодження тканин

Що спостерігає господар тварини через тижні або місяці:

Знебарвлення і тьмяність вовняного покриву

Шкірні розлади

Проблеми з розмноженням

Погана якість стільця

Розлади суглобів

Носові виділення

Похнюплений вид

Поганий стан тіла

Найпростіший спосіб додавання мікроелементів в їжу - використання неорганічних джерел. Солі цих елементів у формі сульфату або оксиду найчастіше використовуються для катіонних мікроелементів, а йодат кальцію і селеніт натрію для відповідних аніонних. Катіонні мікроелементи дуже сильно реагують, і це необхідно для того, щоб такі поживні речовини виконували свої функції в тілі. Однак, реактивний характер цих елементів також присутній в травному тракті, що призводить до їх реагування з іншими харчовими речовинами, і в кінці кінців скорочує поглинання цих поживних речовин тваринам.

Велику частину часу, використання неорганічних джерел мікроелементів задовольнить потреби тварин. Однак, бувають випадки, коли тварині потрібно більше таких мікроелементів, або певні чинники змінюють здатність тваринного ефективно використовувати мікроелементи. Крім того, мікроелементи будуть реагувати один з одним. Наприклад, цинк і мідь йдуть одним і тим же шляхом при всмоктуванні в малому кишечнику. Якщо існує дисбаланс між рівнями цинку і міді, одне поживна речовина може вбиратися неправильно, що призведе до його дефіциту, хоча рівень дефіцитного елементи знаходиться в межах норми, яка зазвичай задовольняє потреби тварини. Нижче наведена схема, яка показує потенційно негативні взаємодії між харчовими мікроелементами:

Одна з найпоширеніших ситуацій - велика кількість заліза в питній воді. Відстежуючи лінії на схемі, ми можемо визначити, що лінія з'єднує залізо з міддю і цинком. Велика кількість заліза в їжі буде негативно реагувати з цинком і міддю, утворюючи його дефіцит. Нічого незвичайного немає в собак і кішок з знебарвленим вовняним покровом, що відбувається через нестачу цинку, що виникає через велику кількість заліза у воді, яку п'ють такі тварини.

Хелатні елементи

Використання хелатних елементів стало звичним при виробництві кормів для домашніх тварин. Хелатні джерела цинку, міді, марганцю і заліза складаються з таких елементів, пов'язаних з органічною молекулою, яка зазвичай є частиною білків або пептидного ланцюга. Такий зв'язок утримує елемент від негативного реагування з іншими речовинами в травному тракті, що покращує перевариваемость і метаболізм таких поживних речовин. Можна сказати, що використання хелатних мікроелементів діє як страховий поліс. В оптимальних умовах, підходять неорганічні джерела. Однак, хелатні мікроелементи найбільш корисні в наступних умовах:

Поліпшення відтворення

Під час вакцинацій або інфекцій

Виставки

Високий вміст заліза в питній воді

Певні генетичні лінії або породи, що вимагають більшу кількість мікроелементів

Алергії

Травні розлади

Дієти для підтримки ваги

Періоди стресу

Дієти для літнього віку

Високоактивні або працюють тварини

Поліпшення відтворення

Домашні тварини, які відчувають навіть невеликий дефіцит поживних речовин, не покажуть найкращі результати при репродукції. Більший послід, поліпшення зачаття і сильніший еструс показали себе як тісно пов'язані з годуванням хелатними мікроелементами.

Вакцинації та інфекції

Коли імунна система стимулюється для підвищення своєї діяльності, цинк, мідь і марганець потрібні у великих кількостях. Підвищені титри антитіл і опірність спостерігалася у тварин, яких годували хелатними мікроелементами після вакцинації.

Виставки

Оптимальний шерстяний покрив приписується годівлі хелатними мікроелементами. Мідь істотно важлива для синтезу меланіну, з'єднання, що несе відповідальність за колір шерсті.

Високий вміст заліза в питній воді

Високий рівень заліза перешкоджає всмоктуванню і використання цинку і міді. Домашні тварини, що приймають в мікроелементи їжі, можуть боротися з проблемами, пов'язаними з високим вмістом заліза в питній воді

Генетика

Селекція обраних рис, які отримує порода або навіть лінії в породі з плином років, може привести до харчових вимогам до живильних речовин, які відхиляються від звичайної популяції. Наприклад, помічено, що північні породи собак вимагають більше цинку.

Аллергії

Подібно вакцинації, алергії підвищують активність імунної системи, що в свою чергу, збільшує потребу в мікроелементах.

Травні розлади

Проблеми з травним трактом можуть привести до підвищення здатність тваринного поглинати поживні речовини. Хелатні елементи допомагають тварині з травним розладом отримати потрібні кількості таких поживних речовин.

Дієти для підтримки ваги

Додаткова кількість жирової тканини у тварин з ожирінням створює метаболічний стрес, що призводить до утворення вільних радикалів, що викликають окисне пошкодження тканин. Хелатні елементи потрібні в з'єднаннях для тварин, які нейтралізують погане вплив вільних радикалів.

Стрес

Стресс изменяет метаболизм животного, что приводит к увеличению производства свободных радикалов и потребности в большем количестве питательных веществ. Хелатные элементы помогают животным преодолеть стресс.

Дієти для похилого віку

Більш старші тварини не мають можливості ефективно всмоктувати живильні речовини, як молоді. Хелатні мікроелементи допомагають старшим тваринам отримувати необхідну кількість таких поживних речовин.

Виключно активні тварини

У багатьох випадках, дуже активні і важко працюють тварини не здатні споживати достатньо їжі для задоволення своїх потреб в поживних речовинах Хелатні мікроелементи допомагають забезпечити таких тварин необхідною кількістю поживних речовин.

Резюмуючи, хелатні мікроелементи стали важливим інгредієнтом для виробників кормів для домашніх тварин. Хелатні мікроелементи - хороший спосіб забезпечити тваринного належним рівнем цінних поживних речовин в ситуаціях, які далекі від ідеалу.

Детальнiше

Метаболізуюча енергія

Одна з причин потреби тварин в харчуванні - це отримання поживних речовин для забезпечення клітин тіла енергією. Тварини можуть отримувати енергію з жирів, білків і вуглеводів. Жири надають в два рази більшу енергію, ніж той же вага білків або вуглеводів. Тому їжа з великим відсотком жиру зазвичай дає більше енергії тварині.

Але не вся енергія в їжі використовується тваринам. Загальна кількість потенційної енергії в їжі називається валовий енергією (ВЕ). Валова енергія визначається кількістю тепла, що віддається їжею під час згорання. Однак, знаходження збалансованих формул і спроби визначити кількість енергії, яку їжа може дати тварині, не становлять великої цінності.

Після того, як їжа з'їдена, велика її частина перетравлюється і поглинається травним трактом. Частина, що залишилася виділяється з організму в стільці. Її частина, яка поглинається тваринам, називається перевариваемой енергією (ПЕ). Фактори, що впливають на відсоток ВЕ і ПЕ, включають зміст волокон, кількість золи, якість інгредієнтів і обробку під час виробництва. У той час, як деякі волокна, наприклад, кореня цикорію, можуть бути ферментовані і використані тваринами, більшість волокон не перетравлюється, але вони відіграють важливу роль у підтримці сталості стільця і ??здоров'я травного тракту. Велика частина мінералів в їжі не всмоктується. Такі живильні речовини зазвичай не всмоктуються в великих кількостях для того, щоб захистити тварин від досягнення токсичного рівня. Отже, значна частина мінералів буде виділена. Крім того, мінерали не горять, тобто не дають енергію. Багато інгредієнти обробляються перед тим, як потрапити на фабрику. Деякі з цих інгредієнтів, особливо м'ясні страви, якщо не будуть правильно оброблені, чи не будуть перетравлюватися. Обробка на фабриці дуже важлива, особливо для крахмалосодержащих інгредієнтів. Якщо їжа не правильно приготована, крохмаль ефективно не переварени

Як тільки ПЕ потрапляє в тварину, вона може використовуватися тканинами. Певна порція ПЕ використовується для виведення білкових продуктів обміну речовин, які перетворюються в сечу і виводяться в сечі. Метаболізуються енергія (МЕ) - це те, що залишається від ПЕ мінус та частина, яка необхідна для виведення сечі. МЕ, використовувана тканинами тварин для запуску біохімічних реакцій, необхідних для підтримки життя, також включає тепло, що віддається тваринам.

Інше значення МЕ на пакеті відноситься до кількості мірних чашок, яке допоможе господареві тварини. Щоб виміряти МЕ в мірній чашці, необхідно визначити щільність їжі. Отже, якщо 100 грам їжі з енергетичною щільністю в 3500 ккал / кг може бути виміряна в чашці, то тоді просто визначити, що чашка містить 3500 ккал МЕ.

Знання значення МЕ їжі тваринного може допомогти підтримати належний стан тіла і втримати тварин від ожиріння. Однак, вимоги МЕ для домашніх тварин варіюються для кожної окремої тварини через генетичних відмінностей, активності, оточення і індивідуальної поведінки. Отже, знання значення МЕ їжі важливо, але необхідна більш детальна інформація про окремий тваринному для того, щоб забезпечити його потрібними кількістю їжі.

Детальнiше

Біотин

Біотин - це вітамін, який має важливу функцію, пов'язану з метаболізмом вуглеводів. Він також пов'язаний з процесом зроговіння, який важливий для належного розвитку шкіри, волосся, подушечок лап і кігтів. Відповідно, нестача біотину у тварин, призведе до пошарпаному увазі вовняного покриву, сухий, лускатої шкірі і потрісканим кігтям і подушечок лап. Тривалий недолік біотину у дорослих тварин тягне за собою неоптимальний метаболізм вуглеців, що веде до серйозних проблем зі здоров'ям, таким як діабет. Молоді тварини демонструють відставання в рості і проблеми з неврологічним розвитком. Як і в разі нестачі інших поживних речовин під час вагітності, у новонароджених можуть бути вроджені дефекти і уповільнений розвиток через те, що у їх матерів був недолік біотину.

Класична брак біотину зустрічається не часто. Зазвичай, біотину досить в інгредієнтах, які використовуються для виробництва кормів для домашніх тварин, що мають достатню кількість біотину, щоб відповідати живильним вимогам для собак і кішок. Біотин досить стійкий і не руйнується стандартними методами обробки, виконаними належним чином. Тільки додавання сирих білків в їжу тварин або годування сильно обробленою їжею, може викликати недолік біотину. Дійсно, Американська асоціація державних інспекторів за якістю кормів для тварин не висуває вимогу, щоб їжа собак і кішок, була без «антиживильних речовин», якими в цьому випадку є сирі білки. Так чому ж фахівці з харчування або виробники кормів для домашніх тварин так турбуються про біотвані?

Біотин - одне з тих поживних речовин, додавання яких в їжу вище рівня, необхідного для того, щоб тварина виживало, показує певну користь. Обмежені дослідження біотину показали, що додавання цього вітаміну приведе до кращого зовнішнього вигляду вовняного покриву, більш здорової шкірі і подушечок лап, ніж у тварин, які утримуються в більш жорстких умовах. Колір шерсті у тварин, які споживають додатковий біотин, більш інтенсивний, і піддається меншому впливу вітру і сонця. Собаки, які важко працюють і живуть у важких умовах (собаки в упряжках), мають менше проблем з тріщинами на пазурах і на подушечках лап, завдяки добавці біотину. Такий додатковий біотин, мінімально перевищує необхідну кількість, діє як страховка для кішок і собак, щоб вони виглядали гарніше і здоровіше.

У той час, як біотин - важлива поживна речовина для кішок і собак, його кількість, що знаходиться в звичайних інгредієнтах кормів для тварин, досить для того, щоб тварина вижила. Однак, видно, що додавання біотину в корм корисно для кішок і собак. Біотин - не єдиний вітамін, які корисний в додаткових кількостях вище мінімальних, вітамін Е - перший приклад такого вітаміну. Більш глибокі дослідження обов'язково покажуть нам уточнені способи використання біотину, а також інших поживних речовин в кормах для тварин.

Детальнiше

Перевага беззернових продуктів

Продукти, в яких використовуються крохмалисті інгредієнти не зернового походження, дуже популярні. Ці продукти включають такі інгредієнти: картопля, солодка картопля, кабачок, маніок і горошок. Вважається, що беззерновие продукти є цілющими для собак з алергією і чутливим кишковим трактом. Різниця між традиційним зерном, таким як кукурудза, пшениця, пик і рис в порівнянні з картоплею і горошком, може здатися незначною, але вона може бути дуже важлива для певних собак.

Білки традиційного зерна можуть призвести до алергій або чутливості до білків в крохмалистих беззернових інгредієнтах. Дійсно, один тип білка, званий глия, знаходиться в пшениці, жита і рисі. Цей білок відповідає за глютенові тип алергій, властивий людям, і що веде до целіакії. Інші харчові речовини, що знаходяться в зерні, такі як певні олігосахариди і фітинової кислота, можуть привести до чутливості через реакцію в кишкової стінки. Симптомами, викликаними зерном, можуть бути слабкий стілець, дискомфорт, зниження апетиту і системні алергічні реакції, такі як шкірний короста і виділення з носа. Ці симптоми можу зменшуватися або не спостерігається у собак, які їдять беззерновие продукти.

Щоб розуміти всі переваги беззернового продукту, необхідно мати базові знання про кишкової стінки. Кишкова стінка може функціонувати як шлюз для збереження здоров'я тварини. Кишкова стінка повинна вибирати, які речовини, які проникають з їжі при перетравленні, є цінними поживними речовинами. Ці поживні речовини отримують через кишкову стінку, і вони надходять прямо в кров. Імунна система присутня в травному тракті для того, щоб гарантувати, що ніякі патогенні мікроби не пройдуть в кров і не завдадуть шкоди тварині.

Певні білки, такі як глия, можуть збити з пантелику імунну систему у деяких тварин, вона може сприймати, що патогенні мікроорганізми проникають в тварину. Імунна система реагує на утворення певних антитіл, які можуть викликати алергічну реакцію. Крім того, шлункова стінка стає запаленої, що викликає неприємні симптоми, пов'язані з целіакії.

Також існують деякі речовини в крохмалистих зернових, які відсутні в беззернових інгредієнтах і реагують з кишковою стінкою, приводячи до утворення отворів або тріщин в ній. Велика частина білків може проникати через неї, що, в свою чергу, призводить до того, що імунна система думає, що тіло заповнюється патогенними організмами. І як результат, алергічні реакції. Тому в цьому випадку, білки, які зазвичай не викликають проблем, призводять до алергії. Отже, м'ясної білок, наприклад курки, може викликати алергічні реакції, коли його дають в їжу з традиційними зерновими продуктами, такими як пшениця, пик або рис, але не з беззерновимі інгредієнтами. Можливість таких реакцій може бути значно знижена або навіть сходити нанівець, коли зернові інгредієнти з високим вмістом крохмалю замінюються беззерновимі крохмалистими інгредієнтами.

Хоча відсоток собак, несприятливо реагують на споживання їжі з зерном, невелике, кількість таких собак, що мають доклінічні розлади, може бути вище. З плином часу, такі доклінічні розлади, пов'язані з незначними алергіями, запаленнями і ослабленням імунної системи, можуть привести до того, що у собак будуть явно виражені проблеми пізніше, що знизить якість їх життя в літньому віці.

Отже, в той час, як більшість собак можуть їсти зернові продукти, певні собаки відчують негайне поліпшення від харчування беззерновимі продуктами. Крім того, велика кількість собак, у яких можуть бути доклінічні реакції на їжу з вмістом зернових, можуть отримати довгострокову користь від споживання їжі без зернових продуктів./p>

Детальнiше