Біотин

Біотин - це вітамін, який має важливу функцію, пов'язану з метаболізмом вуглеводів. Він також пов'язаний з процесом зроговіння, який важливий для належного розвитку шкіри, волосся, подушечок лап і кігтів. Відповідно, нестача біотину у тварин, призведе до пошарпаному увазі вовняного покриву, сухий, лускатої шкірі і потрісканим кігтям і подушечок лап. Тривалий недолік біотину у дорослих тварин тягне за собою неоптимальний метаболізм вуглеців, що веде до серйозних проблем зі здоров'ям, таким як діабет. Молоді тварини демонструють відставання в рості і проблеми з неврологічним розвитком. Як і в разі нестачі інших поживних речовин під час вагітності, у новонароджених можуть бути вроджені дефекти і уповільнений розвиток через те, що у їх матерів був недолік біотину.

Класична брак біотину зустрічається не часто. Зазвичай, біотину досить в інгредієнтах, які використовуються для виробництва кормів для домашніх тварин, що мають достатню кількість біотину, щоб відповідати живильним вимогам для собак і кішок. Біотин досить стійкий і не руйнується стандартними методами обробки, виконаними належним чином. Тільки додавання сирих білків в їжу тварин або годування сильно обробленою їжею, може викликати недолік біотину. Дійсно, Американська асоціація державних інспекторів за якістю кормів для тварин не висуває вимогу, щоб їжа собак і кішок, була без «антиживильних речовин», якими в цьому випадку є сирі білки. Так чому ж фахівці з харчування або виробники кормів для домашніх тварин так турбуються про біотвані?

Біотин - одне з тих поживних речовин, додавання яких в їжу вище рівня, необхідного для того, щоб тварина виживало, показує певну користь. Обмежені дослідження біотину показали, що додавання цього вітаміну приведе до кращого зовнішнього вигляду вовняного покриву, більш здорової шкірі і подушечок лап, ніж у тварин, які утримуються в більш жорстких умовах. Колір шерсті у тварин, які споживають додатковий біотин, більш інтенсивний, і піддається меншому впливу вітру і сонця. Собаки, які важко працюють і живуть у важких умовах (собаки в упряжках), мають менше проблем з тріщинами на пазурах і на подушечках лап, завдяки добавці біотину. Такий додатковий біотин, мінімально перевищує необхідну кількість, діє як страховка для кішок і собак, щоб вони виглядали гарніше і здоровіше.

У той час, як біотин - важлива поживна речовина для кішок і собак, його кількість, що знаходиться в звичайних інгредієнтах кормів для тварин, досить для того, щоб тварина вижила. Однак, видно, що додавання біотину в корм корисно для кішок і собак. Біотин - не єдиний вітамін, які корисний в додаткових кількостях вище мінімальних, вітамін Е - перший приклад такого вітаміну. Більш глибокі дослідження обов'язково покажуть нам уточнені способи використання біотину, а також інших поживних речовин в кормах для тварин.

Рон Ромпала, доктор ветеринарної медицини.