Еліта супер преміум-класу, корма холістік

Holistic (Холістік) - утворено від грецького "holos", що означає цілісність, повноту, взаємопов'язаність, а також здоров'я, оздоровлення та гармонію. Це філософія, яка розглядає тіло і дух в бездоганною гармонії між собою і навколишнім середовищем.

Загальні принципи холізму були викладені Аристотелем у Метафізика: "The whole is more than the sum of its parts" - Цілісність - це більше, ніж сума її складових.

У ветеринарній медицині (Holistic Veterinary Medicine) дана філософія розглядає тварина як єдине цільне, а не в рамках конкретного захворювання або набору симптомів, емоційного стану, харчування, місця існування і стресів, що також може вплинути на фізичний стан тварини.

Вживання слова ХОЛІСТІК в кормах на увазі дану філософію щодо принципів харчування і складу корму. Холістичний підхід фокусується на попередженні (профілактиці) хвороб - якщо Ваше тварина отримує ХОЛІСТІК харчування, воно не повинно боліти. Тому в ХОЛІСТІК лінійці принципово відсутні ветеринарні дієти.

Всі компоненти кормів ХОЛІСТІК поєднуються між собою, доповнюючи один одного, і забезпечують організм тваринного всім необхідним. Комплексний вплив на організм направлено на зміцнення здоров'я за рахунок стимуляції власних ресурсів в гармонії з навколишнім середовищем - холістичне зцілення, а не на придушення хвороб або симптомів. Організм є цілісною взаємозалежної системою і збереження здоров'я залежить від гармонії цієї цілісності.

Натуральні інгредієнти, придатні в їжу людині (HUMAN GRADE), ретельно відібрані і підготовлені, є основою концепції кормів класу ХОЛІСТІК.

Які переваги є у кормів класу ХОЛІСТІК:

Абсолютно натуральний корм з прекрасним смаком;

М'ясо чотирьох видів: баранина, індичка, курка, риба і тільки білий і коричневий рис;

Чи не менше 10 натуральних добавок зі збалансованими Омега 3 і Омега 6;

Вирішено проблему, пов'язана з шерстю, шкірою та алергією;

Вітаміни, антиоксиданти, амінокислотні мінерали;

Натуральні живі пробіотики і травні ферменти;

Не містить консервантів, харчових барвників, смакових добавок, антибіотиків, пестицидів, BHA, BHT, гормонів, Etoxyquine;

Без пшениці, кукурудзи, сої та всяких баластних зернових;

Збалансований для будь-якого віку і етапів розвитку.

В кормах класу ХОЛІСТІК немає: сумнівних субпродуктів, джерел білка низької якості, хімічних консервантів, цукру, барвників, рослинного білка - кукурудзи і сої, що викликають алергію, чи не перетравлюваних наповнювачів на кшталт целюлози і т.д.

Виробники кормів ХОЛІСТІК в процесі розробки спеціально пішли від старих тенденції використання злаків. Вирішили, що хижаки не дарма їдять молоді зелені пагони і стиглі плоди рослин, овочів, фруктів, і ягід. Це рятує слизову кишечника, оздоровлює і захищає організм.

Корма класса ХОЛИСТИК – это новый этап в развитии диетологии для домашних животных - это питание, максимально приближенное к тому, что животные получают в природе.

Рон Ромпала, доктор ветеринарної медицини.