Опис і корисні властивості інгредієнтів зоокормов

Керівництво містить опис основних інгредієнтів, які використовуються у виробництві кормів для домашніх тварин. Живильні елементи і функціональні переваги викладені для кожного інгредієнта. Крім того, інгредієнти були розділені на групи, які найкраще описують його призначення в кормі для тварин.

Інформація, що міститься в цьому посібнику, використовується в інформативних цілях, а також в якості торгового і маркетингового інструменту. Ми сподіваємося, що ваш торговий персонал зможе надати продукти з більшою впевненістю, якщо у них буде більше інформації про інгредієнти, які використовуються у виробництві зоокормов.

Ми настійно рекомендуємо, щоб це керівництво не використовувалося в якості посилання для вирішення нормативних або юридичних питань, пов'язаних з використанням інгредієнтів в конкретній країні. Будь ласка, проконсультуйтеся з компетентними регулюючими органами влади про надання інформації щодо законності використання цих інгредієнтів у кормах для домашніх тварин і дескрипторів, які можуть використовуватися на пакетах.

Ми будемо раді відповісти або обговорити будь-які питання щодо змісту інформації в цьому посібнику.

ІНГРЕДІЄНТИ, ЩОБ ЗАБЕЗПЕЧИТИ МІНЕРАЛАМИ

Дані інгредієнти додаються, щоб підвищити цінність мінералу в організмі. Більшість цих джерел є неорганічними. Інгредієнти беруться з джерел, здобутих в надрах землі. Тому, важливим етапом є процес по їх очищенню, щоб запобігти потенційному токсичні субстанції, такі як важкі метали. Вартість буде варіюватися від не дорогих до дуже дорогих.

КАРБОНАТ КАЛЬЦІЮ - додається, щоб підвищити рівень кальцію. Дуже дорогий. Кальцій необхідний для кісток, м'язового скорочення, згортання крові, репродуктивної функції і інших метаболічних функцій. Корисні властивості (BO, HM).

Дикальцію фосфат - додається, щоб підвищити рівень фосфору. Також містить кальцій, тому додавання даного інгредієнта збільшує корисність поживної речовини теж. Дорожчий, ніж карбонат кальцію. Фосфор необхідний для кісток і розподілу енергії по всьому організму. Корисні властивості (BO, HM).

ФОСФАТ монокальцій - використовується подібно Дикальцій фосфату, але має більш високий відсоток фосфору. Корисні властивост(BO, HM).

ХЛОРИД КАЛИЯ - використовується, щоб підвищити рівень калію. Калій, будучи електролітом, застосовується, щоб підтримати водний баланс і доставити поживні речовини через стінки клітин. Корисні властивості (HM).

ОКСИД ЦИНКУ - інгредієнт використовується, щоб підвищити рівень цинку. Щодо дорогою. Містить високий відсоток цинку. Цинк необхідний для різних метаболічних процесів, включаючи зростання, репродуктивну функцію, імунну систему, чистоту шкіри, а так само в якості антиоксиданту. Корисні властивості (BO,OR,HC,SK,DH,HM).

СУЛЬФАТ ЦИНКУ - застосування схоже з застосуванням оксиду цинку. Але перевага сульфату перед оксидом полягає в більшому вмісті цинку на одиницю маси. Корисні властивості (BO, OR, HC, SK, DH, HM).

Протеінат ЦИНКУ / хелатних КИСЛОТА - цей інгредієнт є органічною формою цинку, який має вищу біологічну засвоювання організмом, ніж неорганічні джерела. Набагато дорожче за одиницю цинку, ніж неорганічні джерела. Корисні властивості (HM, AL, OR, SK, HC, DH, JO).

СУЛЬФАТ ЗАЛІЗА - використовується для підвищення рівня заліза. Щодо помірна вартість. Залізо необхідно для виробництва еритроцитів і для деяких антиоксидантів. Корисні властивості (HM, OR).

Протеінат ЖЕЛЕЗА / хелатних КИСЛОТА - даний інгредієнт є органічною формою заліза, який має вищу біологічну засвоювання організмом, ніж неорганічні джерела. Корисні властивості(HM, SK, AL, DH, EN).

ОКСИД 2-х валентність МАНГАНУ - використовується підвищення рівня марганцю. Досить доріг. Марганець необхідний для репродуктивної функції, зростання кісток і як антиоксидант. Корисні властивості (HM, SK, BO).

СУЛЬФАТ МАНГАНУ - інгредієнт схожий з оксидом 2-х валентного марганцю. Але перевага сульфату перед оксидом полягає в більшому вмісті марганцю на одиницю маси. Дорожче, ніж оксид 2-х валентного марганцю. Корисні властивості (HM, SK, BO).

ПРОТЕIНАТ МІДІ / хелатних КИСЛОТА - даний інгредієнт - це органічна форма міді, яка має більш високу біологічну засвоювання організмом, ніж неорганічні джерела. Корисні властивості(HM, SK, HC, DH, AL, TM).

ЙОДАТ КАЛЬЦІЮ - інгредієнт використовується, щоб збільшити кількість йоду в продукті. Йод потрібно щитовидній залозі для вироблення з'єднань, які регулюють обмін речовин. Корисні властивості (HM, SK, EN).

СЕЛЕНІТ НАТРІЮ - інгредієнт використовується, щоб збільшити кількість селену в продукті. Селен є потужним природним антиоксидантом і покращує репродуктивну функцію. Дорогий. Корисні властивості (HM, MU, SK, IM)..

СЕЛЕНОВI ДРОЖЖИ – органічна форма селену. Вважається, більш біологічно засвоюваним організмом, ніж селеніт натрію. Набагато більше дорожче, ніж селеніт натрію, але використовується в дуже маленьких кількостях. Корисні властивості(HM, MU, SK, TM).

КАРБОНАТ КОБАЛЬТУ – неорганічний джерело кобальту. Використовується мікроорганізмами в травному тракті. Корисні властивості (DH).

ПРОТЕИНАТ КОБАЛЬТУ – органічна форма кобальту. Дорожче, ніж карбонат кобальту. Корисні властивості (DH, HM).

ІНГРЕДІЄНТИ, ЯКI ЗАБЕСПЕЧУЮТЬ ВIТАМIНИ.

Інгредієнти, які використовуються для забезпечення продукту вітамінами - дорогі. У чистому стані багато вітамінів чутливі до нагрівання і здатні руйнуватися з часом. З цієї причини виробники вітамінів розробили форми, які не тільки зберігають згодом стабільний стан вітамінів в кормі, а й здатні витримувати нагрівання під час переробки.

ДОБАВКА ВИТАМIНА А – виробляється з вітаміну А ацетату. Забезпечує вітамін А продукту. Вітамін А необхідний для деяких метаболічних функцій, включаючи очищення шкіри, травний тракт, кров'яні клітини і дихальні шляхи, а так само функцію очей, імунну систему і репродуктивну функцію. Вітамін зазвичай инкапсулирован в желатиновий бульбашка, щоб зберегти властивості. Корисні властивості (HM, HC, SK, AL, DH, BO, MU, OR).

ДОБАВКА ВИТАМIНА Д – виробляється з холекальциферола (Д-активоване тваринний стирол). Вітамін Д є істотним для процесу всмоктування і засвоєння кальцію. Вітамін зазвичай инкапсулирован в желатиновий бульбашка, щоб зберегти властивості. Корисні властивості (BO, MU, OR, IM).

ДОБАВКА ВИТАМIНА Е – виробляється з альфа токоферолу. Група токоферолов містить потужні антиоксиданти. Вітамін Е - ключовий антиоксидант в організмі, запобігає окислення ліпідів в тканинах. Корисні властивості(HM, TM, SK, HC, AL).

ДОБАВКА ВИТАМIНА К – виробляється з вітаміну К3 (менадион). Необхідний тваринам для згортання крові. Корисні властивості(HM).

Ніацином (нікотинової кислоти, ВІТАМІН РР) - це вітамін групи В, який потрібно для ключових метаболічних реакцій, що відповідають за переробку вуглеводів, жирів і білків в енергію. Корисні властивості(HM, EN, BC).

ДОБАВКА рибофлавін (ВІТАМІН В2) - виробляється з рибофлавіну, який є вітаміном групи В, і, який потрібно для ключових метаболічних реакцій, що відповідають за переробку вуглеводів, жирів і білків в енергію. Корисні властивості (HM, EN, BC).

Пантотенат КАЛЬЦІЮ - забезпечує вітаміном В, який необхідний для різних з'єднань під час метаболічних реакцій, включаючи жири і вуглеводи. Корисні властивості (HM, EN).

Мононітрати ТІАМІНУ - стабільна форма вітаміну В1, який необхідний для правильного обміну вуглеводів і жирів. Корисні властивості (HM, EN, BC).

ГІДРОХЛОРИД ПІРИДОКСИНУ - стабільна форма вітаміну В6, який необхідний для обміну амінокислот і білків. Корисні властивості(HM, EN, BC).

ФОЛІЄВА КИСЛОТА - вітамін групи В є необхідною для реакцій, які життєво важливі для репродуктивної функції, розвитку плода і метаболізму вітаміну В12. Корисні властивості(HM, EN, BC).

ВІТАМІН В12 - вітамін групи В є необхідною для формування еритроцитів і функції нуклеїнової кислоти. Корисні властивості (HM, EN, BC).

БІОТИН - вітамін групи В є необхідною для обміну вуглеводів, жирів і білків. Корисні властивості (HN, EN, SK, HC, BC).

ХЛОРИД холін - стабільна форма вітаміну В4, який життєво необхідний для метаболічних реакцій, що викликають процес, званий метилированием. Корисні властивості(HM, EN, BC).

АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА - активна форма вітаміну С. Діє як антиоксидант. Корисні властивості (HM, EN).

Аскорбіл-2 поліфосфатів - стабільна форма вітаміну С. Корисні властивості(HM, EN).

Амінокислоти

Амінокислоти - це будівельний матеріал білків. Деякі амінокислоти є невід'ємними і зобов'язані бути присутніми в кормі для собак і кішок. Іноді, інгредієнти, використовувані при виробництві продукту, не забезпечують всі необхідні амінокислоти. У таких випадках до продукту буде додаватися певна амінокислота.

ГІДРОХЛОРИД ЛІЗИНУ - ефективна форма додавання лізінових амінокислоти до продукту. Корисні властивості(BO, MU, OR).

ДЛ-метіонін - метіонінових амінокислота. Корисні властивості(BO, MU, OR).

ТРІПТОФАН - амінокислота триптофан. Корисні властивості(BO, MU, OR).

Таурин - визнана багатьма амінокислота. Кішкам потрібна більша кількість, ніж собакам. Необхідний для деяких функцій, пов'язаних із зором і серцем.

СМЕШАННЫЕ ИНГРЕДИЕНТЫ

Ця група інгредієнтів включає суміш речовин, які надають благотворний ефект на здоров'я тварини. Користь тварині забезпечується даними інгредієнтами через різні функції. Інгредієнти можуть бути дуже дорогими.

ГІДРОХЛОРИД Глюкозамін - глюкозамін є частиною хрящової структури і, який грає істотну роль в підтримці здоров'я суглобів. При деяких умовах, добавка даного ігредіенти зменшить запалення в суглобі, часто пов'язане з артритом, і дозволить тварині, особливо похилого віку, відчувати себе більш комфортно при ходьбі. Дорогий. Корисні властивості(JO).

СУЛЬФАТ Хондроітин - схожий з глюкозаміном. Дуже дорогий. Джерелом може бути тваринний хрящ, наприклад, трахея або таке джерело як кістки акули. Корисні властивості(JO).

ЮКА Шідігера - сапоніни, взяті з цієї рослини, можуть зменшити запалення в травному тракті. Даний інгредієнт також може зменшити неприємний запах стільця. Корисні властивості(IM, DH, ST).

Хітин - добувається з панцирів членистоногих. Даний інгредієнт здатний зменшити вогнища запалення у тварини, поліпшити показники холестерину і жиру в крові. Дорогий. Корисні властивості(IM, HM, AL).

Нуклеотидів - зазвичай видобуваються з дріжджових клітин. Надають допомогу в підтримці імунної системи, зростання молодих тварин, у відновленні після напружених тренувань. Дорогий. Корисні властивості (IM, HM).

Докозагексаєнової кислоти (ДКТ) - важлива жирна кислота класу омега 3, добувається з риб'ячого жиру або водоростей. Необхідна для нормальної роботи мозку. Відмінні результати показали молоді тварини при навчанні, а літні тварини поліпшили показники в пізнавальних функціях. Корисні властивості(BCF).

ЗЕЛЕНІ (ЗЕЛЕНОГУБИЕ) МІДІЇ - цей інгредієнт містить речовини, які зменшують запалення в суглобах і інших частинах організму. Дорогий. Корисні властивості(JO).

L-карнітин - речовина, яка синтезується організмом самостійно. Карнітин необхідний для транспорту жирних кислот в клітини і здатний знизити масу тіла, особливо, у огрядних тварин. Корисні властивості (HM, BC).

ЛЕЦИТИН - фосфолипид, дане з'єднання здатне поліпшити всмоктування жиру в травному тракті. Корисні властивості (HM).

ДРІЖДЖОВА КУЛЬТУРА - Забезпечуючи нуклеотидами клітини і корисні мікроорганізми, даний інгредієнт здатний поліпшити здоров'я травного тракту. Чи не занадто дорогою. Корисні властивості(DH, AL).

Гексаметафосфат натрія - даний інгредієнт діє як очищає засіб, допомагаючи підтримувати чистоту зубів. Звичайний інгредієнт при виробництві зубних паст. Корисні властивості (HM).

БІЛКИ ПЛАЗМИ - ретельно оброблена кров з метою зберегти чистоту імунологічних білків (антитіл). Головним чином використовується для молодих тварин з метою сформувати здоровий травний тракт. Дорогий і повинен застосовуватися після екструзії. Корисні властивості(DH, HM, IM).

ЯЄЧНІ ПРОТЕЇНИ - отримані з гіперімунізованих яєць. Такі яйця виведені з метою підвищення кількості імунологічних протеїнів. Застосовуються також як і білки плазми. Дуже дорогі. Корисні властивості (IM, DH, HM).

ПРОБІОТИКИ - ці інгредієнти включають живі бактерії, які надають сприятливий ефект на травний тракт тварини. Незважаючи на те, що може застосовуватися цілий ряд бактерій, більшість належить або класу LACTOBACILLUS, BIFIDA, BACILLUS або ENTEROCOCCUS класу. При виробництві повинен дотримуватися ретельний підхід, щоб гарантувати, що культури залишаються життєздатними. Інгредієнти дорогі, але норма включення мала. Також застосовуються деякі штами цвілі, такі як ASPERGILLUS і з цією ж метою клітини живих дріжджів. Корисні властивості (DH, AL, BC, ST).

Пребіотики - дуже двозначний термін для інгредієнтів, які з одного боку допомагають зростанню сприятливих мікроорганізмів в травному тракті і в той же час підтримують зростання не бажаних і патогенних мікроорганізмів. Корінь цикорію, лушпиння насіння подорожника, інулін і фруктоолігосахаріди є класичними прикладами. Корисні властивості(DH, BC, ST).

ФЕРМЕНТИ - протеази, ліпази і амілази - найбільш застосовувані ферменти. Зазвичай не використовуються. У процесі переробки важко зберегти їх життєздатність. Корисні властивості (DH, AL).

ЛЮТЕЇН - з'єднання, яке допомагає підтримувати здоров'я очей. Корисні властивості (HM).

Инозитола - речовина подібне вітаміну А, який допомагає печінки перетворювати жир. Корисні властивості (HM, BC).

Опис корисних властивостей

AL:Інгредієнт допомагає підтримати імунну систему. Користь відчують здорові домашні тварини; відсутність алергічних реакцій або запальних процесів, які можуть вплинути на суглоби або функцію шлунково-кишкового тракту.

BC: Інгредієнти допомагають тварині підтримувати хороший стан тіла. Вони можуть змінювати метаболізм, запобігати накопиченню жиру або збільшення худорлявості тварини.

BCF: Підтримує розвиток мозку і допомагає в навчанні. Крім того, ці інгредієнти можуть допомогти в збереженні пізнавальної функції, особливо у старіших домашніх тварин.

BO: Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток кісток і здоров'я домашніх тварин.

DH:Ці інгредієнти допомагають у підтримці здорового травного тракту. Вони можуть функціонувати для підтримки зростання корисних мікробів в кишечнику і перешкоджати попаданню шкідливих мікробів. Крім того, ці інгредієнти можуть підвищити активність імунної системи в кишечнику і поліпшують травлення.

EC: Інгредієнти, які відносно недорогі, допомагають зберегти низьку ціну на продукт.

EN: Ці інгредієнти є джерелом сполук, які перетворюються в енергію, або важливими частинами ферментів, або коферментів, необхідних для обробки енергії.

FL: Допомагає поліпшити смакові якості продукту.

HC: Інгредієнти, які допомагають у підтримці яскравою і блискучою вовни.

HM: Ці інгредієнти допомагають у підтримці здорового обміну речовин, сприяючи важливим біохімічним процесам, щоб тварина могла вижити і зберегти своє здоров'я

IM: Iнгредієнти, які допомагають підтримувати функцію імунної системи. Ці інгредієнти мають важливе значення для підтримки роботи імунної системи, яка бореться з інфекціями. Вони також можуть допомогти в регулюванні імунної системи, щоб не виникало алергічних реакцій.

JO: Інгредієнти, які є важливими для здоров'я суглобів, або допомагають у відновленні суглобів або запобігання запалення суглобів.

MU:Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток і здоров'я м'язів.

OR: Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток і здоров'я органів тіла.

SK: Ці інгредієнти допомагають зберегти шерсть здоровою. Здорова шкіра повинна бути пластичною, не лущиться, без прояву сухості.

ST:Ці інгредієнти допомагають у формуванні твердого стільця.

Рон Ромпала, доктор ветеринарної медицини.