Опис і корисні властивості інгредієнтів зоокормов частина 3

Керівництво містить опис основних інгредієнтів, які використовуються у виробництві кормів для домашніх тварин. Живильні елементи і функціональні переваги викладені для кожного інгредієнта. Крім того, інгредієнти були розділені на групи, які найкраще описують його призначення в кормі для тварин.

Інформація, що міститься в цьому посібнику, використовується в інформативних цілях, а також в якості торгового і маркетингового інструменту. Ми сподіваємося, що ваш торговий персонал зможе надати продукти з більшою впевненістю, якщо у них буде більше інформації про інгредієнти, які використовуються у виробництві зоокормов.

Ми настійно рекомендуємо, щоб це керівництво не використовувалося в якості посилання для вирішення нормативних або юридичних питань, пов'язаних з використанням інгредієнтів в конкретній країні. Будь ласка, проконсультуйтеся з компетентними регулюючими органами влади про надання інформації щодо законності використання цих інгредієнтів у кормах для домашніх тварин і дескрипторів, які можуть використовуватися на пакетах

Ми будемо раді відповісти або обговорити будь-які питання щодо змісту інформації в цьому посібнику.

Жири та олії

Ці інгредієнти - як мінімум 99% ліпідів. Джерела жирів і масел - тварини або рослинні джерела. Тварини джерела жирів мають більш високий вміст насичених жирних кислот, що свідчить про більш високій температурі плавлення в порівнянні з рослинними жирами. Рівні омега 6 і омега-3 змінюються серед жирів різних джерел і навіть в межах жирів з аналогічних джерел. Важливо стабілізувати такі інгредієнти з антиоксидантами для запобігання прогорклости. Природні антиоксиданти включають токофероли і розмарин, в той час як синтетичні антиоксиданти включають Етоксіквіна, BHT і BHA. Збереження жирів з природними антиоксидантами є більш дорогим, ніж збереження з синтетичними антиоксидантами. Також, жири впливають на смакові якості продуктів. Ці інгредієнти повинні бути оброблені відповідним чином, щоб упевнитися в тому, що ніяких токсичних речовин, наприклад, пестицидів, гербіцидів і діоксинів немає.

Тваринний жир - термін, який не піддається класифікації і зазвичай включає яловичий жир або сало. Може включати свинячий, баранячий або інший жири. Дуже низький рівень вмісту омега 6 і 3 жирних кислот. Використовується в економічно вигідних продуктах харчування. Корисні властивості(EN, EC, FL).

Яловичий / свинячий жир - жир, отриманий з яловичини або свинини. Зазвичай використовується в економічно вигідних продуктах харчування. Низький рівень утримання омега 6 і 3 жирних кислот. Корисні властивості (EN, EC, FL).

Пташиний жир - термін, який не піддається класифікації і, як правило, міститься в птахах. Містить більш високий рівень омега 6 і 3 жирних кислот, ніж тваринний жир. В принципі, більш прийнятний, ніж жир з інших джерел. Корисні властивості(EN, HC, SK, EC).

Курячий жир - жир, одержуваний з курей. Містить помірна кількість омега 6 і 3 жирних кислот. Омега-6 жирних кислот більше, ніж омега-3. Один з більш прийнятних жирів. Використовується для більш преміальних продуктів. Курячий жир дорожче, ніж тваринний. Корисні властивості (EN, HC, SK).

Риб'ячий жир - жир, одержуваний з риби будь-якого виду, хоча менхаден, як правило, є найбільш поширеним джерелом. Рівень вмісту омега 3 жирних кислот, як правило, вище, ніж рівень вмісту омега 6 жирних кислот. Не такий приємний на смак, як курячий жир. Хороший джерело DHA. Корисні властивості (EN, HC, SK, IM, AL, BCF).

Лососевий / оселедцевих жир - жир, який одержують із лосося або оселедця. Ті ж характеристики, які притаманні риб'ячому жиру. Корисні властивості (EN, HC, SK, IM, AL, BCF).

Рослинний жир - термін, який не піддається класифікації для жирів, одержуваних з рослин. Такі жири є ненасиченими і можуть змінюватися в співвідношенні омега 6 до омега 3 жирних кислот, в залежності від рослини. Слід приділяти особливу увагу збереженню жирів, які дуже вразливі і можуть стати згірклими. Рослинний жир зазвичай не настільки прийнятний в порівнянні з твариною і риб'ячим жиром. Корисні властивості (EN, EC).

Кукурудзяна олія - олія, що отримується з кукурудзи. Помірно високий рівень вмісту омега 6 жирних кислот і низький рівень омега 3. Дорогий компонент. Корисні властивості (EN, SK, HC).

Соєва олія - олія, що отримується з соєвих бобів. Не часто використовується при виготовленні дорогих кормів для домашніх тварин. Корисні властивості(EN, SK, HC, EC).

Рапсове масло - виробляється з ріпаку. Більш низький рівень вмісту омега 6 жирних кислот, проте, рівень вмісту омега 3 жирних кислот вище, ніж в кукурудзяній олії. Корисні властивості(EN, SK, HC).

Соняшникова олія - проводиться з соняшників. Дуже дороге і використовується в основному для продуктів дуже високу вартість. Дуже високий рівень вмісту омега 6, з відносно низьким рівнем вмісту омега 3 жирних кислот. Корисні властивості (EN, SK, HC).

Лляна олія - цей інгредієнт отримують при переробці льону. Масло з відносно високим рівнем вмісту омега 3 жирних кислот і незначним вмістом омега 6 жирних кислот. Використовується при виготовленні високо преміальних продуктів в якості альтернативи риб'ячому жиру, щоб підняти рівень вмісту омега 3 жирних кислот. Незважаючи на високий вміст омега 3 жирних кислот, цей інгредієнт не містить DHA. Дуже дороге. Корисні властивості (EN, SK, HC, AL, IM).

Інгридiєнти з високим вмістом клітковини

Ці інгредієнти можуть володіти різними функціями в кормі для тварин. Вони допомагають у формуванні стільця. Ці інгредієнти також можуть бути використані для зниження калорійності продукту. Крім того, деякі з цих інгредієнтів мають властивості пребіотиків, тому що вони легко споживаються мікробами в шлунково-кишковому тракті. Деякі з цих інгредієнтів є недорогими, але більш поліпшені, які були спеціально розроблені, можуть бути дорогими.

Бурякова стружка - інгредієнт, що отримується з перероблених буряків. Додана в корми для домашніх тварин з метою формування стільця. Щодо недорогий інгредієнт. Може мати деякі компоненти волокна з властивостями пребіотиків. Краще не використовувати у виробництві високоякісних продуктів преміум-класу. Корисні властивості (DH, ST). М'якоть цитрусових - проводиться з цитрусових. Так само, як і буряковий жом. Корисні властивості(DH, ST).

Томатна макуха - компонент, що отримується при переробці томатів. Може мати деякі компоненти волокна, які є пребіотиками. Дорожче, ніж буряковий жом. Джерело лікопену. Корисні властивості (DH, ST, НМ).

Рисові висівки - результат обробки рису для прийому в їжу. Досить недорогий інгредієнт. Не слід додавати занадто велику кількість інгредієнта, так як це може сприяти проносного ефекту і появі рідкого стільця. Корисні властивості (DH, ЕС).

Пшеничні висівки - щодо те ж саме, що і рисові висівки. Корисні властивості(DH, EC).

Вівсяна лушпиння / кормової продукт помелу - лушпиння вівса після видалення з зерна. Добре перетравлюється. Дуже недорогий інгредієнт. Використовується в економічно вигідною продукції. Корисні властивості (DH, E, BC).

Висівки - компоненти висівок, отримані в результаті переробки пшениці в борошно. Висівок більше, ніж волокна. Дуже недорогий інгредієнт. Помірний рівень білка, невисокої якості. Використовується виключно в економічно вигідною продукції. Корисні властивості (DH, EC).

Целюлоза - 100% очищене волокно. Важко засвоюється. Допомагає у формуванні стільця і знижує вміст енергетичної цінності продукту. Використовується в високоякісних продуктах преміум-класу, так як вартість цього інгредієнта висока. Корисні властивості (DH, ST, BC).

Люцернове борошно - висушена і подрібнена люцерна. Використовується тільки в обмеженій кількості через проносного дії. Використовується для зниження калорійності. Може мати деякі пребиотические ефекти. Використано в різних продуктах. Корисні властивості (DH, EC).

Лушпиння насіння подорожника - інгредієнт є оболонкою насіння подорожника. Використовується для формування стільця. Він володіє потенційним пребіотіческім ефектів. Проносну дію і дуже висока вартість обмежує кількість, яке вживається в продуктах. Використовується в високоякісних продуктах преміум-класу, оскільки це інгредієнт дуже дорогий. Корисні властивості (DH, ST, IM).

Волокно гороху - виготовляється з стручків гороху. Допомагає сформувати стілець і зменшити калорійність продукту. Корисні властивості (DH, EC, BC).

ФРУКТИ ТА ОВОЧI

Ці інгредієнти можуть бути використані з різних причин. Багато фрукти містять флавоноїди, які володіють потужними антиоксидантними властивостями. Деякі овочі містять унікальні речовини, які можуть допомогти в підтримці здоров'я домашніх тварин. Не зовсім ясно скільки слід використовувати і які саме властивості повинні свідчити, що інгредієнт високоякісний. Слід також мати на увазі, що кішки мають дуже обмежені можливості для обробки певних з'єднань в рослинах. Те, що може виявитися корисним для собак, для кішок може бути токсичним.

Ягоди - ця група інгредієнтів включає, але не обмежується, журавлину, лохину, чорницю і ожину. Інгредієнти в достатку містять флавоноїди, які діють як антиоксиданти. Корисні властивості (HM, IM).

Гранат - фрукт, який містить антиоксиданти. Корисні властивості (HM, IM).

Виноградні кісточки - інгредієнт, який може підтримувати здорову серцево-судинну систему. Корисні властивості (HM, IM).

Томати - інгредієнт містить лікопін, який може мати протираковими властивостями. Корисні властивості(HM, IM).

Морква - високий вміст б-каротину і інших каротиноїдів, які є сильними антиоксидантами. (HM, IM).

Чорнобривці - інгредієнт з високим рівнем вмісту лютеїну. Корисні властивості (HM).

Шпинат - інгредієнт з високим рівнем вмісту мінералів, лютеїну і каротиноїдів, що володіють високими антиоксидантними властивостями. Корисні властивості(HM, IM).

Водорості - морське рослина, яке містить високий рівень DHA і каротиноїдів. Корисні властивості (HM, BCF).

СПЕЦІЇ І ТРАВИ

Переваги використання спецій і трав в кормах для тварин можуть варіюватися. Деякі переваги для здоров'я можна розглядати в травленні, а інші в метаболізмі або загальний стан здоров'я домашніх тварин. Переваги можуть бути непередбачувані. Крім того, рівні вмісту цих компонентів для отримання корисних результатів не ясні. Не слід додавати занадто багато спецій і трав, щоб не завдати шкоди домашнім тваринам. У цій категорії багато можливих інгредієнтів, які можуть бути використані. Нижче вказані і описані найбільш часто зустрічаються.

Зелений чай - корисні властивості складають антиоксиданти цього інгредієнта. Корисні властивості (HM, IM).

Кориця - корисні властивості полягають в регулюванні глюкози і жирового обміну. Корисні властивості (HM, BC).

Розмарин - ще один інгредієнт з потужними антиоксидантними властивостями. Корисні властивості (HM, IM).

Шавлія - зміцнює імунну систему. Корисні властивості (HM, IM).

Куркума - інгредієнт, який може зменшити запалення. Корисні властивості (HM, IM, DH).

Імбир - використовується для зниження шлункового дискомфорту. Корисні властивості (DH).

Аніс - використовується для зниження шлункового дискомфорту. Корисні властивості (DH).

>Келп — ингредиент, который является хорошим источником органических минералов. Полезные свойства (HM)

Пажитник - інгредієнт, який використовується для просування травної системи. Корисні властивості (DH, FL).

Петрушка - інгредієнт, який має антиоксидантні властивості і може допомогти зберегти здоровий шлунково-кишковий тракт. Корисні властивості(HM, DH).

Чебрець - інгредієнт, який має антиоксидантні властивості і може допомогти зберегти здорову імунну систему. Корисні властивості (HM, IM).

Базилік - містить сильні антиоксиданти і може підтримати імунну систему. Корисні властивості (HM, IM).

Опис корисних властивостей

AL: Інгредієнт допомагає підтримати імунну систему. Користь відчують здорові домашні тварини; відсутність алергічних реакцій або запальних процесів, які можуть вплинути на суглоби або функцію шлунково-кишкового тракту.

BC: Інгредієнти допомагають тварині підтримувати хороший стан тіла. Вони можуть змінювати метаболізм, запобігати накопиченню жиру або збільшення худорлявості тварини.

BCF: Підтримує розвиток мозку і допомагає в навчанні. Крім того, ці інгредієнти можуть допомогти в збереженні пізнавальної функції, особливо у старіших домашніх тварин.

BO: Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток кісток і здоров'я домашніх тварин.

DH: Ці інгредієнти допомагають у підтримці здорового травного тракту. Вони можуть функціонувати для підтримки зростання корисних мікробів в кишечнику і перешкоджати попаданню шкідливих мікробів. Крім того, ці інгредієнти можуть підвищити активність імунної системи в кишечнику і поліпшують травлення.

EC: Інгредієнти, які відносно недорогі, допомагають зберегти низьку ціну на продукт.

EN: Ці інгредієнти є джерелом сполук, які перетворюються в енергію, або важливими частинами ферментів, або коферментів, необхідних для обробки енергії.

FL:Допомагає поліпшити смакові якості продукту.

HC:Інгредієнти, які допомагають у підтримці яскравою і блискучою вовни.

HM: Ці інгредієнти допомагають у підтримці здорового обміну речовин, сприяючи важливим біохімічним процесам, щоб тварина могла вижити і зберегти своє здоров'я.

IM: Інгредієнти, які допомагають підтримувати функцію імунної системи. Ці інгредієнти мають важливе значення для підтримки роботи імунної системи, яка бореться з інфекціями. Вони також можуть допомогти в регулюванні імунної системи, щоб не виникало алергічних реакцій.

JO: Інгредієнти, які є важливими для здоров'я суглобів, або допомагають у відновленні суглобів або запобігання запалення суглобів.

MU: Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток і здоров'я м'язів.

OR: Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток і здоров'я органів тіла.

SK: Ці інгредієнти допомагають зберегти шерсть здоровою. Здорова шкіра повинна бути пластичною, не лущиться, без прояву сухості.

ST: Ці інгредієнти допомагають у формуванні твердого стільця.

Рон Ромпала, доктор ветеринарної медицини.