Опис і корисні властивості інгредієнтів зоокормов частина 4

Керівництво містить опис основних інгредієнтів, які використовуються у виробництві кормів для домашніх тварин. Живильні елементи і функціональні переваги викладені для кожного інгредієнта. Крім того, інгредієнти були розділені на групи, які найкраще описують його призначення в кормі для тварин.

Інформація, що міститься в цьому посібнику, використовується в інформативних цілях, а також в якості торгового і маркетингового інструменту. Ми сподіваємося, що ваш торговий персонал зможе надати продукти з більшою впевненістю, якщо у них буде більше інформації про інгредієнти, які використовуються у виробництві зоокормов.

Ми настійно рекомендуємо, щоб це керівництво не використовувалося в якості посилання для вирішення нормативних або юридичних питань, пов'язаних з використанням інгредієнтів в конкретній країні. Будь ласка, проконсультуйтеся з компетентними регулюючими органами влади про надання інформації щодо законності використання цих інгредієнтів у кормах для домашніх тварин і дескрипторів, які можуть використовуватися на пакетах.

Ми будемо раді відповісти або обговорити будь-які питання щодо змісту інформації в цьому посібнику.

ДЖЕРЕЛА ТВАРИННОГО БЕЛКА

Ці інгредієнти є відмінним джерелом білка. Відсоток білка високий, а профіль амінокислоти досить оптимальний для собак і кішок, які часто не вимагають ніяких додаткових добавок амінокислот. Ці інгредієнти зазвичай підсилюють смакові характеристики продукту. Хороша обробка тварин джерел білка має важливе значення для доброго засвоєння поживних речовин. Ці інгредієнти зазвичай мають середній рівень вмісту жиру.

СВІЖЕ М'ЯСО І ЇЖА: форма тваринних білків може приймати форму свіжого м'яса або їжі. Свіже м'ясо має високий вміст води, низький вміст золи, білка і жиру, ніж їжа. Свіже м'ясо повинно бути замороженим під час зберігання. Тільки обмежена кількість свіжого м'яса може бути використано для виробництва продукту, який являє собою суху гранулу. Їжа повинна бути висушена відповідним чином, щоб запобігти пошкодженню білків. Більшість страв висушуються на барабані і втрачають певну ступінь смакових якостей, у порівнянні зі свіжим м'ясом. При виборі страв слід приділяти особливу увагу, щоб переконатися, що білки не пошкоджені і рівні золи не дуже високі.

КУРЯЧЕ М'ЯСО - ймовірно, найбільш популярне джерело свіжого м'яса. Воно дуже приємне по запаху і домашні тварини з задоволенням вживають його в їжу. Помірне співвідношення омега-6-3 жирних кислот. Помірні рівні вмісту золи. Інгредієнти виходять з м'язів, кісток і шкіри. Корисні властивості (BO, MU, OR, SK, EN, FL)

МОЛОДА БАРАНИНА - другий популярний джерело свіжого м'яса. Раніше вона вважалася джерелом білка, який давали собакам, які страждають на алергію. Проте, її популярність зменшила ефективність цього інгредієнта при вирішенні всіх проблем, пов'язаних з алергією. Однак, цей інгредієнт може ще бути ефективно використаний у виробництві корми для собак, які страждають на алергію. Вона не така приємна по запаху, як курка. Молода баранина, як правило, має більш високий рівень вмісту золи і більше співвідношення омега-6-3 жирних кислот, ніж курка. Корисні властивості (BO, MU, OR, EN, EC)

ЯЛОВИЧИНА - в порівнянні з куркою і бараниною, яловичина дешевша. Проте, кількість омега-3 жирних кислот, як правило, низька, а рівні вмісту золи в яловичині вище, ніж в курці. Використовується часто в більш дешевих продуктах. Вона не така приємна по запаху, як курка, але схожа на баранину. Проблеми з BSE можуть обмежити експорт продуктів, що містять яловичину. Корисні властивості(BO, MU, OR, EN, EC)

СВИНИНА - дешевше, ніж курка і баранина. Низький вміст омега-3 жирних кислот. Порівнянні з яловичиною та бараниною в смакових якостях. Використовується деякими компаніями в якості нового інгредієнта, щоб зробити продукти для собак, які страждають на алергію. Корисні властивості (BO, MU, OR, SK, AL, EN)

ОЛЕНИНА - використовується в якості нового інгредієнта для собак, які страждають на алергію. Цей інгредієнт є дуже дорогим і не завжди доступний. Зміст золи, як правило, висока, а омега-3 жирних кислот низька. Корисні властивості(BO, MU, OR, SK, AL, EN)

КАЧИНЕ М'ЯСО - подібно курячому, однак, як правило, більш жирне. Використовується в якості нового інгредієнта для собак, які страждають на алергію. Цей інгредієнт є дуже дорогим і не завжди доступний. Корисні властивості(BO, MU, OR, SK, AL, EN)

ИНДЕЙКА - відмінна альтернатива курячому м'ясу щодо поживних речовин і смакових якостей. Деякі компанії використовують індичку в якості альтернативного м'яса курячого для диференціювання виробничої лінії або для собак, які страждають на алергію. Не так доступно, як куряче м'ясо, і, таким чином, є більш дорогим. Корисні властивості (BO, MU, OR, SK, AL, EN)

СубПРОДУКТИ ПТИЦI - інгредієнт, не такий дорогий, в порівнянні з курячим м'ясом, але збігається або перевищує його в поживних якостях і смакових аспектах. Як субпродукту, цей інгредієнт не використовується в продуктах преміум-класу через негативних відгуків деяких компаній. Отриманий з тих же частин курки, на додаток до внутрішніх органів. Корисні властивості (BO, MU, OR, SK, EN, FL, EC)

РИБНИЙ КОРМ - інгредієнт з рівнем вмісту білка вище, ніж у м'яса з пташиних і ссавців джерел. Високі рівні вмісту омега-3 жирних кислот. Рибний корм, як правило, отримують з менхаден, включаючи інші джерела. Рибні корми не настільки приємні по запаху, в порівнянні з джерелами білка з пташиних і ссавців джерел. У собак, як правило, менше проблем, пов'язаних з алергією від білка з рибних страв, ніж з інших джерел м'яса. Корисні властивості (BO, MU, OR, SK, AL, IM, JO, BCF, EN)

М'ЯСО ЛОСОСЯ - подібно рибному корму, за винятком більш високого рівня вмісту жиру. Відмінне джерело омега-3 жирних кислот. Корисні властивості (BO, MU, OR, SK, AL, IM, JO, BCF, EN)

М'ЯСО ОСЕЛЕДЦЯ - подібно рибному корму, за винятком більш високого рівня вмісту білка. Хороший джерело омега-3 жирних кислот. Корисні властивості (BO, MU, OR, SK, AL, IM, JO, BCF, EN)

М'ЯСО ФОРЕЛI - подібно рибному корму. Зазвичай має менший вміст жиру, ніж інші рибні корми. Корисні властивості (BO, MU, OR, SK, AL, IM, JO, BCF, EN)

М'ЯСО СОМА -подібно рибному корму. Зазвичай має менший вміст жиру, ніж типовий рибний корм. Джерело цього інгредієнта дуже важливий. Деяка риба, вирощена на фермі, буде мати значно нижчі рівні вмісту омега-3 жирних кислот, ніж більшість рибних кормів. Корисні властивості(BO, MU, OR, SK, AL, IM, JO, BCF, EN, EC)

М'ЯСО БІЛОЇ РИБИ - рибний корм з неспецифічних видів, виключаючи підфарбовані. Корисні властивості (BO, MU, OR, SK, AL, IM, JO, BCF, EN, EC)

ГIДРОЛIЗАТ - цей інгредієнт може відбуватися з будь-якого джерела тваринного білка. Він складається з пептидів, отриманих в результаті кислотного гідролізу, гідролізу або комбінації того й іншого. Цей інгредієнт призначений для усунення білків, які є алергенами. У той час як ці види інгредієнтів ефективні в полегшенні проблеми алергії у собак, вони досить дорогі і можуть мати проблеми зі смаковими якостями. Важливо мати надійне джерело. Корисні властивості (SK, AL).

СУХИЙ ЯЄЧНИЙ ПРОДУКТ - Складається з частин або всієї яйця. Відмінне джерело високоякісного білка. Велика кількість омега -6 жирних кислот. Дуже приємний на смак. Слід звернути увагу на те, щоб використовувати джерело, який не має високий рівень золи і належним чином пройшов процес, який дозволить пошкодження білків. Містить велику кількість керамідів, які корисні для волосся і шкіри. (BO, MU, OR, SK, HC, FL)

КУРЯЧА ПЕЧIНКА - хороший джерело білка, але використовується більше як надзвичайно поживний інгредієнт. Дорогий як джерело білка, але ціна виправдана для продуктів преміум-класу. Корисні властивості (BO, MU, OR, FL)

ОМАР, КРАБИ й іншими ракоподібні - як правило, використовується в невеликих кількостях. На етикетці виглядають привабливо, але при зберіганні виникають труднощі. Зазвичай містять екстремальне кількість золи. Корисні властивості (BO, MU, OR, AL)

ДЖЕРЕЛА РОСЛИННОГО БЕЛКА

Ці інгредієнти є хорошим, економічно вигідним, джерелом білка. Амінокислотні профілі не збігаються з тим же якістю, як тваринні білки. Білки з рослинних джерел не настільки поживні, як м'ясний білок. Є переваги використання цих інгредієнтів у зв'язку з їх низьким рівнем вмісту золи і щодо більш легкого зберігання на підприємствах. При належному застосуванні, ці джерела білка можуть бути використані дуже ефективно у виробництві корми для домашніх тварин.

СОЄВИЙ КОРМ - проводиться видаленням шкірки і жирів з соєвих бобів. Високий вміст білка, але відносно низький вміст амінокислоти (метіоніну). Цей інгредієнт може мати високий рівень олигосахаридов і інших з'єднань, які можуть викликати у собаки метеоризм і роздратування в травному тракті. Ніколи не використовувався в якості преміум-продуктів. Корисні властивості (BO, MU, OR, EN, EC).

КУКУРУДЗЯНА КЛЕЙКОВИНА - проводиться з обробки кукурудзи в результаті видалення насіння і крохмалю. Рівень білка зазвичай більше, ніж соєвий шрот. Дуже низька зольність. Гарне кількість метіоніну, але низький рівень лізину. Інгредієнт може бути ефективно використаний в особливості в кормах для кішок, розроблених, щоб мінімізувати проблеми з сечовими шляхами. Не дуже приємний запах. Корисні властивості (BO, MU, OR, EN, EC).

КАРТОПЛЯННИЙ БІЛОК - результат видалення крохмалю з картоплі. Дуже високі рівні вмісту білка. Обмежена кількість слід використовувати тільки через потенціалу анти-поживних чинників, які можуть викликати стрес у травному тракті. Корисні властивості (BO, MU, OR, EN, EC).

ГОРОХОВИЙ БІЛОК - результат видалення крохмалю і змісту волокон з гороху. Знову ж таки, не є ідеальним профілем амінокислот, таким чином, можуть бути використані тільки в обмеженій мірі. Низький рівень вмісту золи, допомагає у виробництві крупноразмолотого кукурудзяного корму і консерв, завдяки їх хорошим обов'язковим характеристикам. Корисні властивості (BO, MU, OR, EN, EC).

КОРМ З КАНОЛИ - виготовляється з ріпаку, характеризується низьким вмістом антиживильних з'єднань. Дуже схожий на соєвий шрот. Корисні властивості (BO, MU, OR, EN, EC).

КОРМ З ЛЛЯНОГО НАСIННЯ - результат видалення масла з лляного насіння. Помірне вміст білка. Використовується рідко. Корисні властивості (BO, MU, OR, EN, EC).

СУШЕНІ АБО ПИВНІ ДРОЖЖИ - результат відновлення мертвих дріжджових клітин при пивоварінні. Помірно високі рівні вмісту білка з дуже низьким вмістом золи. Розумно прийнятний інгредієнт в порівнянні з іншими рослинними білками. Корисні властивості (BO, MU, OR, DH, FL).

СОНЯШНИКОВИЙ ШРОТ - корм з високим вмістом білка, отриманий від видалення жиру і шкаралупи насіння соняшнику. Використовується рідко. Корисні властивостіа (BO, MU, OR, EN).

Опис корисних властивостей

AL: Інгредієнт допомагає підтримати імунну систему. Користь відчують здорові домашні тварини; відсутність алергічних реакцій або запальних процесів, які можуть вплинути на суглоби або функцію шлунково-кишкового тракту.

BC: Інгредієнти допомагають тварині підтримувати хороший стан тіла. Вони можуть змінювати метаболізм, запобігати накопиченню жиру або збільшення худорлявості тварини.

BCF: Підтримує розвиток мозку і допомагає в навчанні. Крім того, ці інгредієнти можуть допомогти в збереженні пізнавальної функції, особливо у старіших домашніх тварин.

BO: Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток кісток і здоров'я домашніх тварин.

DH: Ці інгредієнти допомагають у підтримці здорового травного тракту. Вони можуть функціонувати для підтримки зростання корисних мікробів в кишечнику і перешкоджати попаданню шкідливих мікробів. Крім того, ці інгредієнти можуть підвищити активність імунної системи в кишечнику і поліпшують травлення.

EC: Інгредієнти, які відносно недорогі, допомагають зберегти низьку ціну на продукт.

EN:Ці інгредієнти є джерелом сполук, які перетворюються в енергію, або важливими частинами ферментів, або коферментів, необхідних для обробки енергії.

FL: Допомагає поліпшити смакові якості продукту.

HC: Інгредієнти, які допомагають у підтримці яскравою і блискучою вовни.

HM: Ці інгредієнти допомагають у підтримці здорового обміну речовин, сприяючи важливим біохімічним процесам, щоб тварина могла вижити і зберегти своє здоров'я

IM:Інгредієнти, які допомагають підтримувати функцію імунної системи. Ці інгредієнти мають важливе значення для підтримки роботи імунної системи, яка бореться з інфекціями. Вони також можуть допомогти в регулюванні імунної системи, щоб не виникало алергічних реакцій.

JO: Інгредієнти, які є важливими для здоров'я суглобів, або допомагають у відновленні суглобів або запобігання запалення суглобів.

MU: Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток і здоров'я м'язів.

OR: Інгредієнт, який підтримує або поліпшує розвиток і здоров'я органів тіла.

SK: Ці інгредієнти допомагають зберегти шерсть здоровою. Здорова шкіра повинна бути пластичною, не лущиться, без прояву сухості.

ST:Ці інгредієнти допомагають у формуванні твердого стільця.

Рон Ромпала, доктор ветеринарної медицини.