Перевага беззернових продуктів

Продукти, в яких використовуються крохмалисті інгредієнти не зернового походження, дуже популярні. Ці продукти включають такі інгредієнти: картопля, солодка картопля, кабачок, маніок і горошок. Вважається, що беззерновие продукти є цілющими для собак з алергією і чутливим кишковим трактом. Різниця між традиційним зерном, таким як кукурудза, пшениця, пик і рис в порівнянні з картоплею і горошком, може здатися незначною, але вона може бути дуже важлива для певних собак.

Білки традиційного зерна можуть призвести до алергій або чутливості до білків в крохмалистих беззернових інгредієнтах. Дійсно, один тип білка, званий глия, знаходиться в пшениці, жита і рисі. Цей білок відповідає за глютенові тип алергій, властивий людям, і що веде до целіакії. Інші харчові речовини, що знаходяться в зерні, такі як певні олігосахариди і фітинової кислота, можуть привести до чутливості через реакцію в кишкової стінки. Симптомами, викликаними зерном, можуть бути слабкий стілець, дискомфорт, зниження апетиту і системні алергічні реакції, такі як шкірний короста і виділення з носа. Ці симптоми можу зменшуватися або не спостерігається у собак, які їдять беззерновие продукти.

Щоб розуміти всі переваги беззернового продукту, необхідно мати базові знання про кишкової стінки. Кишкова стінка може функціонувати як шлюз для збереження здоров'я тварини. Кишкова стінка повинна вибирати, які речовини, які проникають з їжі при перетравленні, є цінними поживними речовинами. Ці поживні речовини отримують через кишкову стінку, і вони надходять прямо в кров. Імунна система присутня в травному тракті для того, щоб гарантувати, що ніякі патогенні мікроби не пройдуть в кров і не завдадуть шкоди тварині.

Певні білки, такі як глия, можуть збити з пантелику імунну систему у деяких тварин, вона може сприймати, що патогенні мікроорганізми проникають в тварину. Імунна система реагує на утворення певних антитіл, які можуть викликати алергічну реакцію. Крім того, шлункова стінка стає запаленої, що викликає неприємні симптоми, пов'язані з целіакії.

Також існують деякі речовини в крохмалистих зернових, які відсутні в беззернових інгредієнтах і реагують з кишковою стінкою, приводячи до утворення отворів або тріщин в ній. Велика частина білків може проникати через неї, що, в свою чергу, призводить до того, що імунна система думає, що тіло заповнюється патогенними організмами. І як результат, алергічні реакції. Тому в цьому випадку, білки, які зазвичай не викликають проблем, призводять до алергії. Отже, м'ясної білок, наприклад курки, може викликати алергічні реакції, коли його дають в їжу з традиційними зерновими продуктами, такими як пшениця, пик або рис, але не з беззерновимі інгредієнтами. Можливість таких реакцій може бути значно знижена або навіть сходити нанівець, коли зернові інгредієнти з високим вмістом крохмалю замінюються беззерновимі крохмалистими інгредієнтами.

Хоча відсоток собак, несприятливо реагують на споживання їжі з зерном, невелике, кількість таких собак, що мають доклінічні розлади, може бути вище. З плином часу, такі доклінічні розлади, пов'язані з незначними алергіями, запаленнями і ослабленням імунної системи, можуть привести до того, що у собак будуть явно виражені проблеми пізніше, що знизить якість їх життя в літньому віці.

Отже, в той час, як більшість собак можуть їсти зернові продукти, певні собаки відчують негайне поліпшення від харчування беззерновимі продуктами. Крім того, велика кількість собак, у яких можуть бути доклінічні реакції на їжу з вмістом зернових, можуть отримати довгострокову користь від споживання їжі без зернових продуктів./p>

Рон Ромпала, доктор ветеринарної медицини.