Основні особливості корму

Корми Ройчер™ - це натуральне харчування без додавання етоксиквіна, штучних ароматизаторів, барвників, підсолоджувачів, побічних продуктів, сої та наповнювачів. Всі антиоксиданти є натуральними.

Детальніше

Куряче м'ясо

- одне з кращих джерел натурального білка. Забезпечує кращий, ніж будь-які інші компоненти, баланс незамінних амінокислот, вітамінів і мінералів.

Використання курячого жиру

Хімічні складові курячого жиру регулюють в крові тварини вироблення тромбоцитів, зміцнюють здатності організму чинити опір хворобам, включаючи інфекційні захворювання. Курячий жир є природним джерелом жирних кислот.

Правильний баланс жирних кислот

За даними наукових досліджень, оптимальне співвідношення жирних кислот Omega-6 і Omega- 3: від 5: 1 до 7: 1. Годівля з правильним співвідношенням кислот свідчить про наступне:

  • Припинення росту багатьох видів ракових пухлин.
  • Загоєння запальних процесів шкіри, травної системи, суглобів та інших внутрішніх систем.
  • Покращення стану здоров'я тварин з певними захворюваннями нирок і серця.

Використання лляного насіння, повноцінного джерела жирних кислот Omega-3, в кормах Ройчер ™ забезпечило правильний баланс жирних кислот Omega-6 і Omega-3 на рівні від 5: 1 до 7: 1 в усіх формулах. Кожен мішок Ройчер ™ містить необхідну кількість лінолевої і ліноленової кислот для правильного балансу жирних кислот.

Глюкозамін і Хондроїтин

Корми Ройчер™ містять курячі хрящі, які є природним джерелом Глюкозаміну і Хондроїтина. Глюкозамін і Хондроїтин необхідні собаці для збереження здорових суглобових хрящів, для блокування шкідливих ензимів, які можуть викликати пошкодження суглобів. Ці речовини виробляються організмом собаки в недостатніх кількостях.

Таурин для сімейства котячих

Корми Ройчер™ містять таурин, необхідний коту для правильної роботи серцевого м'яза, запобігання дистрофії сітківки очей, для розвитку і підтримки цілісності нервової тканини та інших метафізичних процесів в організмі. На відміну від інших тварин, у домашніх котiв потреба в таурині не може повністю покриватися за рахунок синтезу печінки із сірковмісних амінокислот.

Природні джерела клітковини

Природна клітковина допомагає травному тракту працювати краще при проходженні їжі. Також зберігає здорові колонії бактерій, що корисні для вашого улюбленця.

Сталість промислового контролю і виробництва

Перевірені інгредієнти відмінної якості є лише одним з елементів високоякісних кормів для тварин. Ройчер™ використовує унікальну промислову систему виробництва, яка:

  • Зберігає максимальний потенціал кожного інгредієнта.
  • Покращує харчову цінність.
  • Забезпечує винятковий смак і однорідну текстуру.
  • Підтримує постійний склад продукту.