Про торгову марку РОЙЧЕР

Торгова марка РОЙЧЕР - це досить молодий і успішно прогресуючий бренд на ринку кормів для домашніх тварин, який стрімко завойовує перевагу і довіру власників собак та котiв.

Усі корми торгової марки ройчер виготовляються в Україні з вітчизняних продуктів. У ході розробки, тестування і клінічних випробувань з'ясувалося, що більшість вітчизняних інгредієнтів істотно кращі закордонних аналогів. Це підтвердили й наші американські партнери - розробники кормів для тварин. Це не дивно, адже у нас аграрна країна. Таким чином, використовуючи вітчизняні компоненти при правильному дотриманні технологій виробництва (екструзія, гідролізація і т. д.), вдалося створити високоякісний продукт й зберегти прийнятну для більшої частини власників ціну. Це і є головною відмінною рисою цих кормів.

Переваги кормів Ройчер™

Унікальна промислова система

Перевірені інгредієнти гарної якості є лише одним із чинників високоякісних кормів для тварин. На відміну від більшості компаній з виробництва кормів для тварин, Ройчер™ використовує унікальну промислову систему виробництва, яка: